PÓŁNAGA Patrycja Wojnarowska na imprezie "Playboya". Uważacie, że to skuteczny lans?

Patrycja Wojnarowska to młoda szansonistka o której głośno jest tylko raz w roku: dzień po imprezie "Playboya". W ubiegłym roku przyszła w siateczkowym wdzianku, a w tym?  Sami zobaczcie.
Patrycja Wojnarowska Patrycja Wojnarowska Kapif

Patrycja Wojnarowska

Desperację 21-letniej Patrycji Wojnarowskiej widać gołym okiem. Na imprezie "Samochód Roku Playboya 2013" pojawiła się w sukience z bardzo mocno wyciętymi plecami. I ochoczo dawała się fotografować prezentując to wycięcie.

Patrycja WojnarowskaKapif

Desperację Wojnarowskiej łatwo zrozumieć, zaglądając do internetu. Połowa informacji o niej dotyczy ubiegłorocznej gali "Playboya", a druga połowa tegorocznej. Za jednym zamachem podwoiła swoje internetowe portfolio. Informacji o innych jej osiągnięciach niestety nie znaleźliśmy.

Patrycja Wojnarowska Patrycja Wojnarowska Kapif

Jest ambitna

Celebrytka chętnie dawała się fotografować w objęciach innych celebrytów, na przykład Pikeja. Sama jednak ma większe ambicje, niż być na zawsze jedynie celebrytką. W wywiadzie udzielonym portalowi Mediaelite.pl powiedziała:

Według mnie celebryta to osoba znana z tego, że jest znana. Tylko od niej zależy, czy to jest stadium przejściowe, czy przystanek końcowy. Osobiście natomiast mam większe ambicje i zamiłowanie do tego, co będę robiła w przyszłości.

Oraz:

Kariera jest ważna, ale istnieją wartości dużo cenniejsze. Chcę czuć się spełniona w tym, co robię, ale przede wszystkim w  tym, kim jestem.
Wojciech Szczęsny, Patrycja Wojnarowska Wojciech Szczęsny, Patrycja Wojnarowska WBF

Wojnarowska chodziła z...

Wojnarowska to była dziewczyna Leszka Stanka, tancerza i aktora. Para spotykała się przez pół roku.

Leszek Stanekfot. KAPIF

Wcześniej widywała się z Michałem Koterskim. Podobno chwaliła się tym dookoła.

Pamiętam, jak opowiadała wszystkim, że jest z tym znanym Miśkiem Koterskim, że dzięki temu pojawia się na imprezach, wśród znanych ludzi. Widać było, że bardzo jej na tym zależało - powiedział Plotkowi.pl znajomy Wojnarowskiej.

Mężczyzna w niebieskiej marynarce, który się sfotografował tyłem z Wojnarowską, nie jest jej chłopakiem. To Wojciech Szczęsny, który zaraz po zrobieniu sobie zdjęć z celebrytką, zarzekał się:

Nie, nie, to nie jest moja dziewczyna! - cytuje Se.pl.
Patrycja Wojnarowska Patrycja Wojnarowska WBF

Rok temu

Rok temu na imprezie urodzinowej "Playboya" miała na sobie przezroczystą sukienkę.

Patrycja WojnarowskaWBF

Patrycja WojnarowskaWBF

Patrycja WojnarowskaWBF

Kolejna impreza "Playboya" za rok. Jak myślicie - w czym przyjdzie Wojnarowska?

Więcej o: