Pamiętacie "niegrzeczną zakonnicę"? Tym razem zrzuciła wszystkie ciuszki i pozuje nago!

Kate Upton w kolejnej gorącej sesji.
Kate Upton Kate Upton mat.prasowe

Kate Upton

Pamiętacie tę niegrzeczną zakonnicę? To Kate Upton, amerykańska modelka, wyróżniająca się swoimi pięknymi zaokrąglonymi kształtami. Atuty jej ciała po raz kolejny docenił magazyn "Sports Illustrated Swimsuit 2013", który umieścił ją na okładce najnowszego numeru.

Kate Upton, Sports illustrated Swimsuit 2013Sports illustrated Swimsuit 2013

Zdjęcia dla "SI" są jednak wyjątkowe nie tylko ze względu na wyjątkowo hojnie obdarzoną modelkę, lecz także na scenerię. Realizatorzy wymyślili, żeby stroje kąpielowe pokazywać w polarnej scenerii. Dlatego całą sesję zrealizowano na Antarktydzie!

Kate Upton Kate Upton Screen z Youtube.com

Trudne warunki

Góry lodowe, śnieg, a nawet pingwiny nie są dorobione komputerowo. Kate Upton naprawdę musiała się rozebrać praktycznie do naga i wyginać się w seksownych pozach w bardzo temperaturze.

Było lodowato zimno - mówiła 20-latka w materiale zza kulis sesji. - Bardzo się denerwowałam, bo jestem z Florydy i niezbyt dobrze znoszę przebywanie na zimnie, nawet jak jestem całkowicie ubrana.

 

Kate UptonScreen z Youtube.com

 

Kate na każdym zdjęciu jest praktycznie naga. Ma na sobie jedynie skąpe bikini lub niewielką kurteczkę. Trudno jednak te części garderoby nazwać ubraniem, które chroni od zimna.

Warunki były wyjątkowo trudne. Mogliśmy robić jednorazowo 2 lub trzy zdjęcia. Potem od razu podbiegali do mnie ludzie z kocami, kurtkami i okrywali mnie, abym mogła się ogrzać. Dopiero po chwili mogliśmy robić kilka kolejnych ujęć - opowiadała Upton za kulisami sesji.

 

Kate UptonScreen z Youtube.com

 

W przerwach między zdjęciami Kate Upton miała do swojej dyspozycji coś więcej poza kusymi majtkami. Był to wielki różowy śpiworo-kombinezon.

Kate UptonScreen z Youtube.com

Kate Upton Kate Upton screen z youtube.com

Gapie

Niepowtarzalne polarne krajobrazy zachwycają, ale nam bardziej podoba się ciało Upton. Ekipa zdjęciowa, aby uwiecznić odpowiednio oba te cuda natury, wypłynęła o zachodzie słońca w morze. Część ujęć wykonano na statku. Urodą Kate zachwycają się nie tylko wszyscy ludzie, lecz także i pingwiny. Drugiego dnia sesji okazały się być równie wdzięcznymi modelami co biuściasta Upton - może nawet wdzięczniejszymi, bo nie trzęsły się z zimna.

Rozpraszały mnie jedynie pingwiny. Są bardzo urocze i mają swój niepowtarzalny charakter. Były bardzo ciekawskie. Cały czas do nas podchodziły i sprawdzały, co tu się właściwie dzieje - wspominała modelka w wideo z kulis powstawania sesji.

Kate UptonScreen z Youtube.com

Kate Upton Kate Upton Screen z Youtube.com

Bodypainting

W numerze "SI" znalazła się też sesja, w czasie której Kate nie musiała martwić się o odmrożenia. Na słonecznej plaży wykonano kilka zdjęć, kiedy pozuje ubrana jedynie w... farbę.

Dzień jest cudowny! Jest tak ciepło i przyjemnie, że z przyjemnością zdjęłam kostium kąpielowy - mówiła modelka w materiale zza kulis sesji.

 

Kate UptonScreen z Youtube.com

Kate UptonScreen z Youtube.com

 

Kate faktycznie zrzuciła z siebie wszystko. Bikini, które ma na sobie, jest jedynie namalowane specjalna farbą do ciała.

 

Kate UptonScreen z Youtube.com

Kate UptonScreen z Youtube.com

Kate Upton Kate Upton Plotek Exclusive

Bodypainting

To nie pierwszy raz, kiedy na Upton wykonano bodypainting. Już kiedyś pozowała w takiej "stylizacji".

Kate UptonScreen z Youtube.com

 

Kate Upton Kate Upton SI

Dziewczyna z okładki

Nie pierwszy raz wystąpiła też na okładce magazynu. Wcześniej jej ciało zdobiło wydanie z 2012 roku.

Kate Upton Kate Upton Screen z Youtube.com

Kate Upton

Żeby dostać się na okładkę "Sports Illustrated" trzeba wyróżniać się seksownym ciałem. Cóż, Upton z pewnością nie można nazwać przeciętną modelką. Chcecie dowodów? Zobaczcie jej inne gorące zdjęcia.

 

Kate Uptonfot. Victoria's Secret

Kate Upton by Terry Richardson Kate Upton by Terry Richardson theblemish.com/ GQ

Kate Upton

.

Kate Upton by Terry Richardsontheblemish.com/ GQ

Kate Upton Kate Upton fot. East News

Kate Upton

.

Kate Upton w V Magazinevmagazine.com

 

 

Kate Upton foto Steven Meiselvogue italia

Więcej o: