Oto największe piersi w show-biznesie! Zgadniecie, w jakim są rozmiarze? [TOP 10]

Zachwycamy się piersiami Dody, Pameli Andreson, Britney Spears czy Natalii Siwiec. Często mówimy o ich dużym rozmiarze. Jednak de facto w porównaniu z bohaterkami naszej dzisiejszej galerii właściwie nie mają się czym chwalić! Przed Wami najbardziej ekstremalne biusty świata.
Ting Hiafen Ting Hiafen screen Facebook

Miejsce 10: Ting Hiafen

O tytuł właścicielki największych na  świecie piersi walczy wiele kobiet na całym świecie. Jedną z nich jest Chinka Chinka Ting Hiafen. Posiadaczka tak ogromnego i co więcej naturalnego biustu ma zaledwie 15 lat!

Ting Hiafenscreen Facebook
Chinka nie ma oporów przed eksponowaniem swoich pokaźnych wdzięków.

Ting Hiafenscreen Facebook

Hiafen ma jednak sporo problemów: biustonosze szyje na zamówienie i może spać tylko na plecach. Ale nie wygląda na to, że spędza jej to sen z powiek.

Holly Peers, Nuts. Holly Peers, Nuts. Twitter.com

Miejsce 9: Holly Peers

Holly "Hollie" Peers to prawdopodobnie najsłynniejsza kibicka Manchester City! Jej kariera nabrała tempa, odkąd okazało się, że biuściasta modelka dopinguje tej drużynie piłkarskiej. Odtąd seksowna Peers stała się ich naczelnym króliczkiem. Modelka chętnie chwali się swoimi wdziękami. Pozowała już na okładce "Nuts" czy "People". Peers ma kaukaskie korzenia, dzięki którym, oprócz ogromnych piersi, może się też pochwalić egzotyczną urodą.

Holly PeersNuts

Holly PeersFacebook.com

Ewa Sonnet. Ewa Sonnet. CKM

Miesjce 8: Ewa Sonnet i Iga Wyrwał

W naszym zestawieniu nie mogło też zabraknąć gigantycznego biustu polskiego pochodzenia. Wahaliśmy się, kto powinien znaleźć się na 8. miejscu: Ewa Sonnet czy Iga Wyrwał. Porównajcie oba te biusty. Ewa Sonnet zaprezentowała swoje wdzięki w rozkładówce CKM-u.

Ewa SonnetCKM

Iga Wyrwał i jej biust zrobiły niesamowitą karierę za granicą. Jej piersi rozsławiły słowiańską urodę. Wyrwał chwaliła się nimi w kalendarzach i na rozkładówkach.

Iga Wyrwałmat. prasowe

Magazyn "Nuts" zakochał się w krągłościach polskiej modelki i chętnie je prezentował na swoich łamach.

Iga WyrwałNuts

Mia Zarring Mia Zarring Facebook

Miejsce 7: Mia Zarring

Oto Mia Zarring, która za naszą wschodnią granicą uznawana jest za posiadaczkę najokazalszego biustu. Rosjanka jest absolwentką dziennikarstwa i studiuje także ekonomię na Stanowym Moskiewskim Instytucie Zarządzania.

MIa ZarringFacebook
Na co dzień pracuje nie tylko jako modelka plus size. Rosjanka często prowadzi także programy rozrywkowe w rosyjskiej telewizji.

Mia ZarringFacebook

Moglibyście się skupić na takich wiadomościach?

Mia ZarringScreen z Youtube.com

Sheyla Hershey. Sheyla Hershey. Screen z Facebook.com

Miejsce 6: Sheyla Hershey

Sheyla Hershey jest nazywana brazylijską Jordan. Hershey obrała sobie ambitny cel: chce by jej piersi były największe na świecie i sukcesywnie do tego dąży. Po kilku operacjach jej biust uzyskał rozmiar 38KKK. Ogromne piersi pomagają jej zarabiać na życie: 33-latka ma własną wytwórnię w Brazylii, dzięki nim gra też w operach mydlanych i show komediowych.

Sheyla HersheyScreen z Facebook.com

Hershey może się poszczycić tytułem w brazylijskiej edycji Księgi Guinnessa: figuruje w niej jako właścicielka największych powiększonych piersi Brazylii.

Sheyla HersheyScreen z Facebook.com

Annie Hawkins-Turner. Annie Hawkins-Turner. Screen z Facebook.com

Miejsce 5: Annie Hawkins-Turner

Annie Hawkins-Turner jest uznawana za właścicielkę największego naturalnego biustu na świecie! Ich rozmiar rzeczywiście robi wrażenie: waży 40 kg, a Hawkins-Turner nosi stanik w rozmiarze 102ZZZ! 53-latka zarabia dzięki swoim naturalnymi krągłościom: występuje w programach, a także bierze udział w sesjach jako modelka o pseudonimie Norma Stitz.

Annie Hawkins-TurnerScreen z Facebook.com

Pokaźnych rozmiarów biust przysparza niestety też problemów: kiedy Hawkins-Turner zbyt długo się nie rusza, drętwieją jej ramiona. Kobieta jest też często obiektem niedwuznacznych komentarzy.

annie hawkins-turnerscreen YouTube

Chel-sea Charms. Chel-sea Charms. Screen z Yuotube.com

Miejsce 4: Chel­sea Charms

Chel­sea Charms od dzieciństwa miała obsesję na punkcie ogromnych biustów gwiazd! Charms przeszła już 3 operacje powiększenia piersi.

Chel-sea CharmsScreen z Facebook.com

Dzięki ostatniej jej biust naturalnie się powiększa wchłaniając płyn zgromadzony pod skórą. 35-latka mieszka w USA, a jej biust waży 30 kg.

Chel-sea CharmsScreen z Facebook.com

Beshine. Beshine. Screen z Twitter.com

Miejsce 3: Beshine

Niemiecka gwiazda porno twierdzi, że ma największy silikonowy biust w Europie! Beshine nie ukrywa, że jej biust nie jest dziełem natury, niemniej jest z niego bardzo dumna. Zarabia na swoich wdziękach: prowadzi stronę ze swoimi fotkami i filmami.

Lacey Wildd. Lacey Wildd. Screen z Facebook.com

Miejsce 2: Lacey Wildd

Lacey Wildd zajmuje 7 miejsce na liście posiadaczek największych piersi na świecie. Ta 44-latka jest samotną matką sześciorga dzieci i można śmiało powiedzieć, że dzięki biustowi wykarmiła swoją rodzinę.

Lacey WilddScreen z Facebook.com.

Wildd odkryła bowiem, że ogromne piersi to dochodowy interes: dzięki nim utrzymuje swoją rodzinę. Biust Wildd dzięki operacjom plastycznym uzyskał rozmiar L.

Lacey Wildd Screen z Facebook.com

Fuko. Fuko. Screen z Facebook.com

Miejsce 1: Fuko

Fuko jest właścicielką największych piersi w Azji. Japonka nosi miseczkę w rozmiarze P i zapewnia, że jej piersi są w pełni naturalne. Fuko uwielbi bawić się swoim biustem, a nawet ścierać kurze przy jego pomocy! To wszystko oczywiście pod czujnym okiem kamery.

FukoFacebook.com

24-latka wystąpiła w filmach o zachęcających tytułach: "Fuko o wielkich piersiach", "Mocniej, mocniej!" i "Ananas".

FukoScreen z Youtube.com

Zobaczcie, jak ściera kurze:

A wy komu przyznalibyście pierwsze miejsce?