Jak teraz wygląda seksbomba lat 80.? Samantha Fox przyjechała do Polski

Gwiazda lat 80. wystąpiła w Poznaniu i Gdańsku na koncercie "Andrzejki lat 80.". Jak teraz wygląda?

Samantha Fox Samantha Fox FORUM/Lukasz Dejnarowicz

Samantha Fox

Na przełomie lat 80. i 90.  trudno było znaleźć faceta, który nie miałby na ścianie plakatu z tą seksowną blondynką. Samantha Fox podczas występów w Polsce zaprezentowała swoje jędrne ciało. Ma 46 lat i wygląda nadzwyczaj apetycznie.

Samantha Foxhttps://twitter.com/i/#!/SamFoxCom

Od zawsze była kojarzona z niskim wzrostem (155 cm) i dużymi piersiami w rozmiarze 36 D. Jej hit "Touch me" był numerem jeden w siedemnastu krajach i do dziś jest prywatkowym "must have". Po dwudziestu latach od debiutu nadal wygląda bardzo kusząco.

Samantha Fox Samantha Fox FORUM/Lukasz Dejnarowicz

Samantha Fox

Tak wyglądała na koncercie w Gdańsku:

Gdansk 24.11.2012 r. Koncert "Andrzejki lat 80-tych" w Hali Ergo Arena. Nz. Samantha Fox. Fot. Lukasz Dejnarowicz / FORUMFORUM/Lukasz Dejnarowicz

Samantha Fox

Pierwszy zespół założyła, gdy miała 14 lat. Zanim jednak została piosenkarką, zadebiutowała na dużym ekranie i w... rozbieranych sesjach. Nie spoczęła jednak na laurach i postanowiła zarabiać na swój sukces nie tylko piersiami, lecz także pracą. Założyła bar i stworzyła kolekcję bielizny. Dopiero w drugiej połowie lat 80. miała występ na żywo, a jej debiutancka płyta okazała się hitem.

Samantha Foxmat. promocyjne

Ta drobna Brytyjka do dziś sprzedała ponad 30 milionów płyt. Jedna z królowych popu lat 80. mimo że nie stworzyła już hitów na miarę wspomnianego "Touch me" czy "I surrender" nie zrezygnowała z kariery muzycznej. Ma na swoim koncie dziewięć albumów.

Samantha Fox Samantha Fox Screen z Playboy

Samantha Fox

Roznegliżowana piękność z Zachodu w sesji zdjęciowej dla Playboya w 1996 roku:

Samantha FoxPlayboy, Październik 1996

Mimo że z upływem czasu zaczęła unikać pokazywania piersi, to rozbierany debiut na pewno pomógł jej w karierze:

Niczego nie żałuję! Nie tratuję tego jako jakiegoś wielkiego skandalu. "The Sun" jest czytany codziennie przez 9 milionów ludzi. Przez 4 lata byłam dziewczyną ze strony 3. i stałam się numerem jeden już na zawsze. Dla mnie była to po prostu góra, którą zdobyłam, teraz wspinam się na szczyty muzyczne. Od muzyki nigdy nie ucieknę, mogę się w niej realizować, mogę przebierać w stylach, adresować ją do różnego odbiorcy - czytamy w wywiadzie z 2009 roku na Se.pl.
Samantha Fox Samantha Fox Playboy, Listopad 1988

Samantha Fox

I na okładce z 1988 roku, dwa lata po debiucie.

Samantha FoxClub Magazin, Marzec 1987

 

Samantha Fox Samantha Fox FORUM/Ryszard Nowakowski

Samantha Fox

Media huczały na temat jej seksualności. Blond piękność, pożądana przez wielu mężczyzn, zaskoczyła wszystkich wiadomością o związku ze swoją wieloletnią menadżerką, Myrą Stratton. Obie panie zaręczyły się już kilka lat temu i miały plany ślubu w osobliwym miejscu.

Myślałyśmy, żeby zrobić imprezę gdzieś, gdzie jest bardzo zimno. Chcemy Husky i renifery. Możemy się pobrać na Syberii - powiedziała w wywiadzie z OK!


Nie powiedziałabym, że jestem bi, bo jestem w gejowskim związku, a kocham ją i chcę mieć zawsze przy sobie. Więc powiedzieć, że jestem bi... to byłoby zbyt płytkie. Wszystko, co wiem, to to, że zakochałam się w Myrze. Ona okazuje się kobietą mojego życia. Po raz pierwszy w życiu się zakochałam. Z facetami zawsze miałabym nadzieję na księcia w lśniącej zbroi. Teraz ona jest moją księżniczką w lśniącej zbroi - czytamy na AfterEllen.com.

Samantha Fox

Samantha nie pierwszy raz odwiedziła Polskę. Wystąpiła też na dwóch koncertach w 2009 i 2011 roku.

01.01.2009 BYDGOSZCZ .   FOT. PAWEL SZATKOWSKI / AGENCJA GAZETAFot. Paweł Szatkowski / AG

Więcej o: