Całkiem NAGA Playmate Playboya na plaży! Tylko u nas najnowsza sesja Kasi Szturemskiej!

Playmate Roku ma wspaniałe ciało.

Modelka w obiektywie Jerzego Matejczuka

Katarzyna Szturemska

Plotek zdobył wyjątkowo ekskluzywne zdjęcia z ostatniej sesji pięknej Playmate Grudzień 2011 i Playmate Roku 2011. Katarzyna Szturemska w obiektywie Jerzego Matejczuka jest niezwykle zmysłowa i kobieca...

Gwiazda z Facebooka

Katarzyna Szturemska

Seksowna Szturemska to gwiazda okładkowa lipcowego numeru polskiej edycji "Playboya". Dziewczyna zdobyła tytuł "Playmate Roku" dzięki działaniom na profilu społecznościowym Facebook.

Na swojej tablicy i na fanpage'u udostępniłam grafikę z moim zdjęciem, numerem SMS i prośbą by głosować - wyznała w wywiadzie dla Playboya.

Kim jest Katarzyna Szturemska?

Katarzyna Szturemska

Ma 26 lat, a swoją przygodę z karierą modelki rozpoczęła już w wieku 15-stu.

Brałam udział w różnego rodzaju konkursach i sesjach. Pierwszy konkurs, na jakim byłam, to Elite model look, ale odpadłam przed finałem telewizyjnym. Później przestałam na jakiś czas pozować regularnie. Sporadycznie uczestniczyłam za to w różnych sesjach zdjęciowych - wspomina modelka.

Kwestia nagości

Katarzyna Szturemska

Piękna dziewczyna wiedziała jednak, że niemal idealne wymiary (86-60-90) mogą otworzyć jej drzwi do dużej kariery. Okazuje się, że modelka miała niewielkie doświadczenie w rozbieranych sesjach. Trzeba jednak przyznać, że przed obiektywem radzi sobie świetnie.

Na początku bardzo się krępowałam to zupełnie naturalne uczucie , ale najważniejsze jest żeby pozytywnie myśleć o sobie a przed wszystkim o swoim ciele. Akceptować siebie i odłożyć na bok wszelkie negatywne emocje bo one jedynie rozpraszają na planie - zdradziła redakcji Plotek.pl.

Jej typ mężczyzny

Katarzyna Szturemska

W lipcowym Playboyu zdradziła również jacy mężczyźni ją pociągają.

Na pewno nie lubię facetów w typie mięśniaka, którzy chodzą z napiętymi klatami. Większe wrażenie robi na mnie poczucie humoru i inteligencja. Ale nie może to być miły i słodki facet, tylko mężczyzna, który wie czego chce. Stanowczy.

Kilka miesięcy temu zdradziła nam, że jej serce jest już zajęte.

Jestem zakochana. I to od kilku ładnych lat - zdradziła nam Szturemska.

Podoba Wam się atrakcyjna blondwłosa piękność?