Małe, duże, GIGANTYCZNE - zobacz, jak zmieniały się piersi Igi Wyrwał

Iga Wyrwał i jej piersi to nasz doskonały towar eksportowy. Warto wiedzieć co mamy najlepszego, dlatego prezentujemy Wam małe kalendarium biustu modelki. Zobaczcie, jak zmieniał się on w ciągu jej całej kariery. Wybierzcie, kiedy wyglądał najlepiej!

2007

Iga Wyrwał, 2007

Iga po raz pierwszy rozebrała się przed obiektywami w 2007 roku. Wtedy to jej zdjęcia ukazały się w październikowym numerze brytyjskiego magazynu Nuts.

2007

Iga Wyrwał

Na łamach CKM-u pojawiła się po raz pierwszy w lipcu 2007 roku. Jej biust w towarzystwie prześwitujących majteczek prezentował się znakomicie. Wydawał się także jakby większy, czyżby graficy nieco podrasowali Igę?

Iga Wyrwał

2008

Iga Wyrwał

Swoją pierwszą okładkę zrobiła dla magazynu Front. Jej biust zapierał wtedy dech w piersiach.

Potem, w 2012, tę samą sesję wykorzystał CKM, miał to być wielki powrót Igi po porodzie. Jednak zdjęcia nie wyszły wówczas najlepiej skoro wydawca zdecydował się podmienić fotki i zamieścić stare zdjęcia Igi.

Iga Wyrwał

2008

Iga Wyrwał

Magazyn Nuts bez wątpienia zakochał się we wdziękach Igi. Modelka w sesjach dla tego pisma brała udział wielokrotnie. Jedną z lepszych jest ta z sierpniowego numeru. Subtelna stylizacja na pewno znalazła wielu amatorów.

Iga Wyrwał

2009

Wyrwal Iga

Iga Wyrwał wystąpiła w 2009 roku w Tańcu z gwiazdami. Czujnemu oku nie umknęło, że jej biust wydawał się jakby nieco większy niż w poprzednich latach, za pewno to zasługa ciąży. Podczas programu modelka nosiła już w sobie swojego synka.

Wyrwal Iga

iga wyrwał

2009

Iga Wyrwał

Rok 2009 był dla Igi Wyrwał pracowity. Trenowała do występów Tańcu z Gwiazdami, została twarzą gry Need for speed, a także nie przerywała kariery fotomodelki. W 2009 ukazał się jej kalendarz. "Eva" chyba zaczęła wtedy bardziej dbać o swoje ciało, bo wydaje się ono znacznie jędrniejsze.

Iga Wyrwał

2009

Iga Wywał, nagie zdjęcia, naga wyrwał, gwiazdy nago

Ciąża z wiadomych względów wykluczyła na pewien czas Wyrwał z branży. W czasie ciąży modelka przytyła 25  kilo. Widać, że sporo zyskał na tym biust Igi. W ostatnich dniach przed porodem był już naprawdę gigantyczny. Po porodzie Wyrwał zrobiła sobie półroczną przerwę od pozowania, jednak jak tylko doszła do siebie pokazała się w mediach.

2011

Iga Wyrwał

Na pierwszej sesji po porodzie Iga Wyrwał wypadła naprawdę świetnie. W pół roku po przyjściu na świat jej synka - Oliwiera na jej ciele nie widać drastycznych zmian, a piersi wydają się pełniejsze.

2012

Wyrwal Iga

Iga w 6 miesięcy po rozwiązaniu pojawiła się w DDTVN. Wtedy to mimo że wróciła już do wagi sprzed ciąży, zapowiedziała, że zamierza jeszcze schudnąć:

Planuję zrzucić jeszcze dodatkowo około 8-10 kilo.

Wydaje się jednak, że obietnicę spełniła dopiero niedawno. Znacznie szczuplejszą, z mniejszym biustem Igę, mogliśmy oglądać na VIVA Summer Party.

Wyrwal Iga

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.