Laski z importu: Została modelką dzięki przechadzce na plaży! Poznajcie Anę Beatriz Barros

Brazylijska piękność o portugalsko-hiszpańskich korzeniach. Niezła mieszanka!

Dziewczyna z małego miasteczka

Ana Beatriz Barros

Ana Beatriz Barros urodziła się w małym brazylijskim miasteczku i wszystko wskazywało na to, że nie ma szans na karierę modelki.

Ana Beatriz Barros

Jej ojciec, mechanik, i matka, która zajmowała się domem, nie pochwalali zainteresowań córki, która od najmłodszych lat myślała o karierze w świecie mody.

Ana Beatriz Barros

Mieszanka kulturowa

Ana Beatriz Barros

Ana to prawdziwa mieszanka kulturowa. Jej rodzice są pochodzenia hiszpańsko-portugalskiego, ale ma również włoskie korzenie. Z pewnością wpłynęło to na jej oryginalną urodę.

Ana Beatriz Barros

Modelka ma również dwie siostry - Patricię, która też jest modelką, i Marię Luisę.

Ana Beatriz Barros

Chanel, Guess...

Ana Beatriz Barros

30-letnia brazylijska modelka występowała m.in. dla Guess, Victoria's Secret, Chanel. Zaprezentowała się również w ubraniach od Jennifer Lopez.

Na swojej stronie ma naprawdę długą listę magazynów, w których się pojawiła oraz marek, z którymi współpracowała. Ma też coś jeszcze... kilka zdjęć w bieliźnie.

Kariera dzięki spacerom

Ana Beatriz Barros

Ana, razem z siostrą Patricią, spacerowały po plaży w rodzinnym  Rio de Janeiro. Zauważył je reprezentant Elite Model, który zainteresował się dziewczynami. Ana skorzystała z zaproszenia i po krótkim czasie udała się do biura Elite Model.

Ana Beatriz Barros

Sergio Mattos zaproponował jej udział w Elite Model Look 1996, który wygrała w Brazylii, a na świecie zajęła 2. miejsce.

Rozwój kariery

Ana Beatriz Barros

Elite, które odkryło modelkę, wysłało jej zdjęcia do Guess. Kariera Any zaczęła się rozwijać od tego momentu w oszałamiającym tempie. Ana otrzymała przewodnictwo w kampanii "Millennium GUESS?".

alesandra ambrosio

Pojawiła się tam z Alessandrą Ambrosio.

PHOTO: EAST NEWS/EVERETT COLLECTION Ana Beatriz Barros inside for THE VICTORIA''S SECRET FASHION SHOW, Lexington Avenue Armory, New York, NY,  November 09, 2005. Photo by: Gregorio Binuya/Everett Collection

Wybranka J.Lo

Anę Beatriz Barros

Barros została zaangażowana do wielu reklam, m.in. Diora, Armaniego, Oakley, L'Oreal, Naf Naf i Desla. Pojawiła się również w kampaniach Ermanno Scervino i Victoria's Secret. W 2004 roku została wybrana przez Jennifer Lopez do kampanii nowej linii bielizny, którą zaprojektowała piosenkarka. Lopez powiedziała o modelce:

Szukałam kogoś młodego, seksownego i uniwersalnie uroczego.

Zgadzacie się z tymi słowami?

Zmysłowo

Anę Beatriz Barros

Barros pojawiła się w pokazach najsłynniejszych projektantów i marek: Valentino, Gucci, Missoni, Dior, Armani, Gaultier, Dolce & Gabbana. Udowodniła, że doskonale prezentuje się zarówno w ekskluzywnych strojach, jak i w zmysłowej bieliźnie:

Anę Beatriz Barros

I seksownej, niegrzecznej stylizacji:

Anę Beatriz Barros

Jak wam się podoba?

Odważniej

Anę Beatriz Barros

Modelka pojawiła się również kilkukrotnie w "Sport Illustrated" w zmysłowych sesjach. Miała na sobie kuse stroje kąpielowe. Zdarzyło się jej również wystąpić bez bielizny.

Anę Beatriz Barros

Ciągłe podróże

Anę Beatriz Barros

Modelka obecnie współpracuje z wieloma markami i projektantami. Mieszka w Nowym Jorku na Manhattanie. Jak sama przyznaje, ciągłe podróże nie pozwalają jej nacieszyć się jednym miejscem.

Anę Beatriz Barros

Ma również mieszkanie w Brazylii, gdzie przyjeżdża w odwiedziny do swojej rodziny i znajomych.

Anę Beatriz Barros

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.