One nie boją się odważnych scen... Wielkie gwiazdy NAGO na ekranach [WYNIKI]

Za nami 6 części serii, w których przez głosowanie wyłoniliście posiadaczki najpiękniejszych piersi. Teraz czas na ogłoszenie wyników.

3. miejsce - Anne Hathaway

Na najniższym stopniu podium znalazła się Anne Hathaway. Urocza aktorka pokazała swoje piersi na planie filmu "Miłość i inne używki", w którym grała u boku Jake'a Gyllenhaala. W finałowej części głosowania Anne zdobyła 408 głosów, co stanowi 16% wszystkich głosów.

2. miejsce - Evy Green

Eva Green rozebrała się przed kamerą dla Bernarda Bertolucciego. W kontrowersyjnych "Marzycielach" aktorka pokazała nie tylko umiejętności aktorskie...  Na jej piersi oddaliście 425 głosów, czyli jedynie 17 więcej niż na Anne Hathaway. Jej piersiom należy się srebrny medal.

1. miejsce - Jennifer Connelly

Bezkonkurencyjną faworytką okazała się Jennifer Connelly, która zdobyła aż 26 procent wszystkich głosów. Męskich widzów filmu "The Hot Spot" podczas seansu czeka naprawdę miła niespodzianka. W jednej ze scen aktorka pojawiła się całkiem nago. Jak widać, wam bardzo się spodobała.

Zwyciężczyni

Jennifer Connelly

Niezmienne od czasów "The Hot Spot" aktorka zachwyca doskonałą sylwetką. Trzeba przyznać, że gorące sceny to jej specjalność od lat.

Jennifer Connelly

Doskonała sylwetka!

Jennifer Connelly

Chociaż od pamiętnej sceny minęło ponad dwadzieścia lat, Connelly cały czas zachwyca doskonałą figurą.

Jennifer Connelly

Niejedna kobieta może pozazdrościć aktorce zgrabnej sylwetki. No i nic nie zmienia się od lat...

Actress Jennifer Connelly arrives at the gala presentation for the film "What's Wrong With Virginia" during the 35th Toronto International Film Festival September 15, 2010.  REUTERS/Fred Thornhill  (CANADA - Tags: ENTERTAINMENT)