One lubią się rozbierać [CZĘŚĆ 3]

Zobacz, jak polskie gwiazdy i gwiazdki prezentują swoje wdzięki. Te kobiety lubią prowokować, pokazywać ciało, być pożądane i wcale się tego nie wstydzą. Wybierz najseksowniejsze gwiazdy w negliżu!

Ewa Sonnet

Ewa Sonnet to nie tylko wokalistka, ale również modelka. Sonnet z pewnością nie wstydzi się swojego ciała, bo... ma się czym pochwalić. W 2003 Sonnet rozpoczęła współpracę jako fotomodelka topless m.in. z agencją Busty Poland i miesięcznikiem dla mężczyzn CKM.

Odkąd nawiązała współpracę z magazynem, zaczęła często pojawiać się na okładkach, eksponując odważnie swoje wdzięki.

Panowie mogli być zachwyceni.

Ewa Sonnet

Jej atutem są bardzo duże, naturalne piersi. Sonnet stała się swego czasu jedną z najsłynniejszych modelek pozujących nago. Ale próbowała swoich sił także jako piosenkarka.

Ewa Sonnet

Sonnet nie brakuje odwagi i... konsekwencji. Konsekwentnie bowiem odkrywa tak wiele, jak tylko się da.

Omenaa Mensah

Omenaa MensahSkan z magazynu CKM/sierpień 2006

Omenaa Mensah zadebiutowała w telewizji jako prezenterka erotycznego programu "Red Light", który nadawano w 2002 roku w TVN i TVN Siedem. Nie od razu więc czekała ją kariera pogodynki. Omenaa była również modelką erotyczną.

omenaa mensahCKM sierpień 2006 / Playboy listopad 2004

Cóż, trzeba przyznać, że ma naprawdę piękne ciało, które bardzo lubi pokazywać. Pogodynka wzięła udział w dwóch gorących sesjach - dla Playboya i CKM. Chociaż takie odważne sceny to już przeszłość, Omenaa dalej lubi eksponować swoje wdzięki... Teraz jednak nieco inaczej i subtelniej. M.in. reklamowała ekskluzywną bieliznę Corin.

 omenaa mensah corina Omenaa Mensah na pokazie bielizny Corin w 2007 roku / KAPiF

Prezentowała się w niej naprawdę nieźle.

, ranking piersi, gwiazdy nago, agnieszka perepeczko, piersi, omena mensah, katarzyna cichopek, katarzyna figura, ewa sonnet, iga wyrwał, joanna liszowska, biust, agnieszka orzechowska, dorota rabczewska, iwona węgrowska, doda, rankingMat. promocyjne firmy Corin - kolekcja jesień-zima 2010

Podoba wam się?

omenaa mensah Mat. promocyjne firmy Corin - kolekcja wiosna-lato 2008

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska, aktorka serialu "Rodzina zastępcza", także miała swoje pięć minut w magazynach dla mężczyzn.

Polska aktorka zdecydowała się na odważne sesje i... trzeba przyznać, że efekty są znakomite. Mrozowska zdecydowanie nie czuje się skrępowana pozowaniem w negliżu. Zdecydowanie ma się czym pochwalić.

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura to królowa polskich rozbieranych sesji i scen. Nie sposób przypomnieć wszystkie nagie epizody aktorki. Piękna, seksowna, z wielkimi atutami pojawiła się na okładce magazynu Playboy w maju 1994 roku. Figura była marzeniem wszystkich mężczyzn w Polsce, a kobiety zazdrościły jej powodzenia, wdzięku i seksapilu.

Playboy Cover (PL)

Kiedy Figura ponownie pojawiła się na okładce Playboya, reakcja była jedna - ikona seksu wraca.

Katarzyna Figura

katarzyna figura

Paula Marciniak

Trzeba przyznać, że Paula Marciniak ma jeden z najpiękniejszych naturalnych biustów w polskim i światowym show-biznesie. Piosenkarka lubi prezentować się "na ostro".

Marciniak w magazynach dla mężczyzn, głównie w CKM, pojawiała się już kilkakrotnie. Za każdym razem jej sesje były gorące.

Marciniak lubi prezentować wdzięki nie tylko w męskich pismach, ale również na scenie.

Monika Pietrasińska

Monika Pietrasińska podpisała kilka kontraktów reklamowych z zachodnimi firmami bieliźniarskimi. Pozuje także w strojach kąpielowych. Wzięła ponadto udział w odważnej kampanii marki Bruno Banani i sesjach w wielu pismach dla panów. Trzeba przyznać, że młoda Polka jest naprawdę bardzo atrakcyjna i nie wstydzi się swoich wdzięków.

Monika Pietrasińska

Pietrasińska przygodę z modelingiem rozpoczęła w wieku 17 lat, kiedy zapozowała dla CKM.

Ostatnio pojawiła się także na okładce dodatku do amerykańskiego wydania "Playboya".

Monika Pietrasińska

Monika została wybrana Playmate Roku 2010 magazynu Playboy. Ma 172 cm wzrostu i wymiary 91-61-89.

Co o niej sądzicie?

Marta Wiśniewska

 

Marta Wiśniewska, była żona Michała Wiśniewskiego, również nie ma oporów przed rozbieranymi sesjami. Z pewnością nie możemy powiedzieć, że to największy i najnaturalniejszy biust polskiego show-biznesu, ale zdjęcia są gorące. W sesji dla CKM Mandaryna eksponowała swoje wdzięki.

mandaryna

mandaryna

Zula Walkowiak

Znana z pierwszej edycji Top Model kontrowersyjna i nieco wulgarna Zula Walkowiak to jedna z tych osób, które "karierę" zaczęły od gorących sesji. Żeby być gwiazdą nie wystarczy jednak znaleźć się na kilku okładkach pism dla panów.

Zula Walkowiak pokazywała się jednak uparcie w pismach dla panów i... słuch po niej zaginął. Pamiętają ją zapewne już jedynie fani "Top Model" i czytelnicy CKM.