Laski z importu: Verity Gray, seksowny sobowtór Kate Middleton

Ma 20 lat i dopiero zaczyna w branży. Ale już teraz brytyjski męski magazyn Zoo Today, okrzyknął ją najseksowniejszym sobowtórem żony księcia Williama. Nieźle jak na początek.

Wasza Wysokość?

Verity Gray.

Jak na debiutantkę przystało, o Verity wiadomo niewiele. Ma 20 lat, pochodzi z Bristolu, pracuje jako kelnerka, a jeden z jej talentów to umiejętność dotykania czubka nosa językiem.

Podobieństwo jest!

Verity Gray.

O ile o wymiarach księżnej Cambridge wiadomo tyle co nic, o tyle Verity chętnie mówi o swoich: 83-64-84. Czy to prawda? Oceńcie sami. No ale czy te oczy mogą kłamać?

A tu dla porównania prawdziwa księżna:

The Duchess of Cambridge arrives for the UK Premiere of 'War Horse' in aid of The Foundation of Prince William and Prince Harry, at a central London cinema, London, Sunday, Jan. 8, 2012. (AP Photo/Ian Gavan, Pool)

Duże podobieństwo?

Samotna?

Verity Gray.

Pytana o to, czy z kimś się spotyka odpowiada, że właśnie rozstała się z pewnym Hiszpanem. Oczywiście powodem tego nie były kwestie związane z Euro 2012.

Bronić flagi!

Verity Gray.

Tuż przed ślubem rodzina Kate Middleton otrzymała własny herb. Co na to Verity? Twierdzi, że jej herbem mogło by być serce, bo na pewno przyniosłoby szczęście w miłości. Tego jej życzymy.