Bar, Gisele, Blake: Leonardo DiCaprio wie, co to znaczy gorąca laska!

Leonardo DiCaprio przyciąga kobiety jak magnes! Od czasów "Romeo i Julii" i "Titanica" uważany jest za jednego z najprzystojniejszych młodych aktorów Hollywood. Gwiazdor uwielbia towarzystwo kobiet. Upodobał sobie zwłaszcza piękne modelki, ale wśród jego partnerek były i aktorki. Lista jego podbojów jest imponująca! Zobaczcie zdjęcia.

Gisele Bundchen

Leonardo DiCaprio and Gisele Bundchen arrive at the 77th Annual Academy Awards held at the Kodak Theatre on February 27, 2005 in Hollywood, Ca (AP Photo/Tammie Arroyo)

Związek Leonardo z supermodelką Gisele Bundchen jest uznawany za pierwszy z trzech najpoważniejszych i najważniejszych związków w jego życiu.

gisele bundchen

Leonardo DiCaprio był z piękną Gisele blisko 5 lat. Jedną z najlepiej opłacanych modelek gwiazdor "Titanica" poznał w 2001 roku na przyjęciu. Rozstawali się i wracali do siebie kilkakrotnie, ostatecznie ich drogi rozeszły się w 2005 roku. Powodem była podobno niechęć Leonarda do ustatkowania się i założenia rodziny.

Gisele Bundchen

Brazylijska modelka niemieckiego pochodzenia została doceniona już w wieku 14 lat, kiedy zajęła drugie miejsce w Elite Look of the Year. Była aniołkiem Victoria's Secret, chodziła na wybiegach najlepszych projektantów. Kilka lat temu wyszła za futbolistę Toma Brady'ego. Mają 2,5-letniego syna Benjamina.

Gisele Bundchen

Gisele Bundchen

Gisele Bundchen

Elle Gisele Bundchen

Bar Rafaeli i Leonardo DiCaprio. Bar Rafaeli i Leonardo DiCaprio. REUTERS/LUCY NICHOLSON

Bar Rafaeli

Bar Rafaeli to kolejna supermodelka w życiu Leonardo. Poznali się w listopadzie 2005 roku w Las Vegas, na przyjęciu zorganizowanym przez zespół U2. Rzadko pokazywali się razem, unikali oficjalnych imprez, uciekali przed paparazzi. W czerwcu 2009 roku rozstali się na pół roku. Gdy wrócili do siebie na początku 2010 roku, wydawało się, że już nic ich nie rozdzieli. Nic bardziej mylnego. Leonardo nie mógł zrezygnować ze swojego imprezowego trybu życia. Rozstali się w maju zeszłego roku.

Bar Rafaeli

Bar Rafaeli

Bar jest o 9 lat młodsza od Leonardo, ma 27 lat. Pochodzi z Izraela. Uznawana jest za jedną z najpiękniejszych i najbardziej seksownych modelek na świecie.

Bar Rafaeli

Bar Rafaeli

LA MODELO BAR RAFAELI DURANTE LA CAMPANA PUBLICITARIA DE LA FIRMA "PASSIONATA"  16/01/2012  ESPANA

Bar Rafaeli  fot. MRA/East News

Blake Lively

Blake Lively/Vogue

Leonardo długo nie smucił się po rozstaniu z Bar. Już w maju zeszłego roku zaczął spotykać się z 12 lat młodszą Blake Lively, aktorką znaną z serialu "Plotkara". Ich związek rozpoczął się w Europie, zwiedzili razem Francję i Włochy. W czerwcu wybuchł skandal - do sieci wyciekły nagie zdjęcia Blake.

Leonardo wspierał ukochaną. Blake wydała oświadczenie, w którym stwierdziła, że zdjęcia są fałszywe. Mamy pewne wątpliwości. Związek zapowiadał się na poważny, ale skończył się w październiku, po pięciu miesiącach. Tym razem powód był zupełnie inny. Podobno Leonardo, słynący z zamiłowania do imprez i modelek, chciał w końcu się ustatkować, ale Blake mu odmówiła.

Blake Lively

Blake Lively

Blake Lively arrives at the 61st Primetime Emmy Awards on Sunday, Sept. 20, 2009, in Los Angeles. (AP Photo/Chris Carlson)

Blake Lively

Obecnie Blake spotyka się z aktorem Ryanem Reynoldsem.

Blake Lively/Vogue

Helena Christensen

źródło: thefashionspot.com

Z supermodelką Heleną Christensen spotykał się podobno w 1997 roku. Premierę miał wtedy "Tiatanic" i na świecie zapanowała "Leomania". Aktor stał się bożyszczem kobiet.

Helena Christensen

Piękna Helena w tym roku kończy 44 lata!

Helena Christensen

Helena Christensen, Claudia Schiffer, Eva Herzigova, gq

Helena Christensen twarzą nowej, ekskluzywnej kolekcji: Triumph Essence

Helena Christensen Triumph Inspiration Awards Berlin

Anna Jagodzińska

EXCLUSIVE: Here's Leonardo DiCaprio meeting up with a Bar Refaeli lookalike, while new girlfriend Blake Lively was on the other side of the country. The 'Titanic' star, who had his baseball cap pulled down over his face and his hood up, met the mystery woman at 2am, witnesses said. An onlooker said, 'He met her outside a building on the Upper West Side of New York, close to the Lincoln Center. They were very touchy feely and seemed to be flirting.' These exclusive photos show the pretty blonde laughing and smiling, and putting a hand across the movie star's face, while she smokes a cigarette with her other hand. Another image shows her nervously biting her nails as he laughs. The onlooker added, 'They were having fun together. But after a few minutes Leo became nervous and started looking around as though he knew he was being watched. 'When he realised that the photographers were nearby she suddenly left and he approached them to ask what pictures they had taken. He told the photographers she was definitely just a friend.' Leo's night out on Tuesday began at around 10pm when he was seen leaving New York's Mandarin Oriental hotel. From there he headed to the fashionable Mercer Hotel in downtown Manhattan where he hung out with pals for more than two hours. He then moved on to The Darby supper club with a male friend. After spending around an hour-and-a-half there, he left alone and then headed to his late night meeting.  Pictured: Leonardo DiCaprio with a Female companion

Para została przyłapana nad ranem na jednej z nowojorskich ulic. Leonardo oficjalnie spotykał się wtedy z Blake Lively. Okazało się, że z polską modelką po prostu się przyjaźni.

Anna Jagodzińska

Anna Jagodzińska - Vogue Turkey czerwiec 2011

Anna Jagodzińska - Vogue Turkey czerwiec 2011

Anna Jagodzińska w kampanii zapachu Dolce & Gabbana Light Blue (wiosna/lato 2010)

Anne Vyalitsyna. Anne Vyalitsyna. mat. reklamowe

Anne Vyalitsyna

Z rosyjską supermodelką Leonardo spotykał się w 2009 roku, kiedy rozstał się na kilka miesięcy z Bar Rafaeli.

Anne Vyalitsyna

Anne Vyalitsyna

Anne Vyalitsyna

Jeszcze do niedawna Anne spotykała się z wokalistą Maroon 5, Adamem Levine.

AL

Adam Levine / VOGUE

Anne Vyalitsyna

Anne Vyalitsyna

Anne Vyalitsyna

Erin Heatherton

Erin Heatherton

Urocza blondynka i aniołek Victoria's Secret jest najnowszą wybranką Leonarda. Erin ma 23 lata, jest młodsza od aktora o 15 lat. Spotykają się od grudnia zeszłego roku.

Erin Heatherton, vogue

Erin Heatherton, vogue

Erin Heatherton dla Victoria's Secret

Erin Heatherton

Erin Heatherton

Erin Heatherton