TAK wygląda NAJSEKSOWNIEJSZA kobieta tego roku!

Piękna modelka.

Najseksowniejsza dziewczyna roku

.

Mimo, że od początku roku minęło zaledwie kilka miesięcy, czytelnicy magazynu dla mężczyzn "Esquire" już wybrali najgorętszą i najseksowniejszą dziewczynę 2012. Została nią 28-letnia, blondwłosa Sara Jean Underwood.

.

Początki kariery

sara underwood

Piękna modelka swoją karierę rozpoczęła pojawieniem się na okładce Playboya w 2005 roku. Już wtedy została zauważona przez duże grono męskiej publiczności, którzy z chęcią kupowali nowy numer z udziałem Sary Underwood. Zaintrygowała ich dziewczyna, która w sportowej stylizacji, odsłaniającej jej wdzięki, była spełnieniem męskich fantazji.

Playmate miesiąca

sara underwood

Modelka została doceniona przez twórców czasopisma i rok później zadebiutowała jako Playmate miesiąca. Zdecydowała się wówczas na odważniejszą sesję, będącą krokiem milowym w karierze fotomodelki.

tumblr Sary Underwood

Playmate roku 2007

Playboy

Mając 23 lata, Underwood została Playmate roku 2007. Charakterystyczne blond włosy, radosny pełny uśmiech i kształtne ciało sprawiły, że panowie nie mogli przestać myśleć o seksownej modelce, a nakład Playboya z jej udziałem sprzedawał się bardzo dobrze. Niektóre zdjęcia są naprawdę seksowne.

Króliczek Playboya

.

Doświadczenie, które modelka zdobyła przy rozbieranych sesjach, przydały jej się w późniejszym udziale w reality-show "Króliczki Playboya". Seksowna modelka z chęcią prężyła się nie tylko przed obiektywem aparatu fotograficznego, ale również przed kamerą.

"Bustice", czyli super bohaterka

.

Modelkę dostrzegła również Amerykańska telewizja, proponując jej program, w którym wcielała się w seksowną super bohaterkę. Gwiazda, udziałem w zabawnych filmikach zdobyła jeszcze więcej fanów.

.

 

Naked Bike

.

Modelka bierze udział również w nietypowych wydarzeniach. Niedawno z ramienia telewizji dla której pracuje została wysłana na ciekawą akcję "Naked Bike", czyli w zbiorowej jeździe na rowerach. Nago. Gwiazda modelingu topless czuła się jak ryba w wodzie wśród roznegliżowanych nieznajomych.

Internetowa pasja

.

Dzięki profilowi na Facebooku i na Twitterze, gwiazda ma jeszcze więcej fanów. Za każdym razem stara się zaskoczyć obserwatorów jej profili wrzucając swoje seksowne zdjęcia, a także zachęcając do głosowania w konkursach, w których bierze udział. Trzeba przyznać, że apele przynoszą imponujący efekt. Na modelkę oddano ponad dwa miliony głosów i tym samym stała się najseksowniejszą dziewczyną 2012 roku. Gratulujemy!!