Były piękne, młode i... pozowały NAGO!

Jak wyglądają dzisiaj?

Kim Basinger

kim basinger

Kim Basinger zanim stała się znaną aktorką, była wziętą modelką, która nie narzekała na brak propozycji zawodowych. Rola dziewczyny Jamesa Bonda otworzyła jej drzwi do kariery aktorskiej. W lutym 1983 roku Basinger wzięła udział w sesji zdjęciowej, w której panowie mogli podziwiać jej imponujące wdzięki. Piękna gwiazda kilka lat później była uznawana za prawdziwą ikonę seksu.

Kim Basinger

Od sesji minęło wiele lat, a aktorka nadal wygląda świetnie. Z pięknej dziewczyny z sąsiedztwa przeobraziła się w kobietę z wielką klasą.

Mickey Rourke (L) and Kim Basinger, stars of the film "The Informers", pose at the film's premiere in Hollywood, California April 16, 2009. REUTERS/Fred Prouser           (UNITED STATES ENTERTAINMENT)

Demi Moore

sharon stone

Demi Moore także ma na swoim koncie odważną sesję zdjęciową dla magazynu dla mężczyzn. Jako 18-stolatka zaprezentowała swoje wdzięki na łamach "Oui". Trzeba przyznać, że gwiazd pokazała naprawdę wiele. Aż trudno uwierzyć, że dziewczyna ze zdjęć ma dzisiaj prawie 50 lat!

demi moore

Wiele lat później gwiazda wyglądała tak:

demi moore

Jednak problemy w życiu osobistym odbiły się na jej wyglądzie.

Demi Moore attends the 'Margin Call' premiere at the Landmark Sunshine Cinema on October 17, 2011 in New York City looking vacant, wearing her wedding ring and very thin. October 17, 2011. X17online.com  *** Local Caption ***  Demi Moore

Sharon Stone

sharon stone

W 1992 roku grudniowy numer Playboya należał do Sharon Stone. Gwiazda uśmiechała się do nas z okładki, zachęcając do obejrzenia erotycznej sesji, której była bohaterką. Zdjęcia do magazynu dla mężczyzn zbiegły się z promocją hitu "Nagi instynkt", który przyniósł jej ogromną popularność. Dzisiaj gwiazda wprawdzie nie rozbiera się tak chętnie jak kiedyś, ale trzeba przyznać, że poza kilkoma zmarszczkami nic się nie zmieniło. Nadal ma świetną sylwetkę i ten oszałamiający uśmiech.

sharon stone

Cindy Crawford

Cindy Crawford

Trudno uwierzyć, że okładka, którą prezentujemy ma ponad 23 lata! Gwiazda z okładki, Cindy Crawford, była wówczas najbardziej rozchwytywaną top modelką. Mając świadomość piękna swojego ciała, zgodziła się na rozbieraną zmysłową sesję, eksponującą jej idealne ciało.

Cindy Crawford

.

Patrząc na jej współczesne zdjęcia jesteśmy pod wrażeniem tego, jak niewiele się zmieniła. Oczywiście widać dojrzalsze rysy, ale nienaganną figurę udało jej się utrzymać do dzisiaj.

cindy crawford

cindy crawford

Charlize Theron

charlize therone

Charlize Theron w maju 1999 roku była gwiazdą, która zaprezentowała swoje wdzięki w sesji okładkowej. 24-letnia wówczas aktorka wkraczała ostrożnie w świat filmu. Na pewno po sesji w znanym amerykańskim magazynie dla mężczyzn przybyło jej wielu fanów.

charlize therone

Gwiazda bardzo dojrzała, zaliczając po drodze wiele znakomitych produkcji, które przyniosły jej prestiżowe nagrody i uznanie na całym świecie. Myślicie, że dzisiaj gwiazda zgodziłaby się na tak odważne zdjęcia?

Charlize Theron

charlize therone

Naomi Campbell

Naomi Campbell

Naomi Campbell także ma na swoim koncie rozbieraną sesję dla Playboya. Gwiazda pozując dla magazynu była akurat u szczytu swojej nieprawdopodobnej kariery. Dzisiaj jej kariera przebiega zdecydowanie spokojniej, ale nie pozwoliła sobie na to, by o niej zapomniano. Od czasu do czasu pojawia się w kampaniach promocyjnych prezentując świetną sylwetkę.

Naomi Campbell

naomi campbell