Laski z importu: Rosie Jones to rekordzistka świata w ZDEJMOWANIU stanika na czas!

Poznajcie znaną modelkę o wielu talentach!

Młoda modelka

rossie jones

Rosie Jones, 21-letnia brytyjska modelka rozpoczęła swoją rozbieraną karierę w wieku 18 lat. Rok wcześniej została zauważona przez agencję modelek, która odkryła potencjał w dorastającej pannie. Co ciekawe, modelka zdobywała wykształcenie w prestiżowych katolickich szkołach.

Rekordzistka Guinnessa

rossie jones

W listopadzie 2009 roku, Rosie Jones postanowiła sprawdzić swoje umiejętności w szybkim zdejmowaniu i zakładaniu stanika. W ciągu minuty zrobiła to aż 7 razy, wpisując się tym samym do Księgi Rekordów Guinnessa. Jesteśmy pod wrażeniem!

Modelka pełną gębą

Rossie Jones

Ustanowiony przez seksowną modelkę rekord wszechczasów zaowocował wieloma propozycjami sesji zdjęciowych do poczytnych męskich magazynów. Pojawiała się na okładkach "Nuts", "Loaded", czy "FHM". Była również częstym gościem na trzeciej stronie tabloidu "The Sun".

Doceniona przez mężczyzn

Rossie Jones

Wdzięki Jones zostały docenione przez mężczyzn, którzy głosowali na nią w konkursie na Najseksowniejszą Dziewczynę 2010 portalu Nuts. Oddano ponad milion głosów. To się nazywa popularność! Rok później ponownie została laureatką plebiscytu.

Gwiazda teledysku

rosie jones

Duże naturalne piersi brytyjskiej modelki docenił także wokalista Bryan Ferry, który zatrudnił gwiazdę do teledysku do swojej piosenki "You Can Dance". Tak dla odmiany ubrana Jones wije się w rytm muzyki wraz z innymi tancerkami.

Gwiazda Twittera

Rossie Jones

Życie wyzwolonej gwiazdy, można śledzić zarówno na Facebooku, jak i na Twitterze, gdzie wrzuca swoje mniej lub bardziej roznegliżowane zdjęcia.

Pokazuje duuuuużo

Rossie jones

Modelka nie ma nic do ukrycia i na Twitterze bez problemu wrzuca prywatne zdjęcia robione komórką w domowym zaciszu. Co sądzicie o 21-letniej Brytyjce?