Gorące Polki robią FURORĘ na całym świecie!

Mamy powody do dumy!
Monika Pietrasińska. Monika Pietrasińska. fot. Anais Lingerie 2010 Lingerie Campaign

Monika Pietrasińska

Monika Pietrasińska ma 23 lata i pochodzi z Lublina. Jej kariera rozpoczęła się, gdy w wieku 17 lat zdobyła tytuł Miss Lublina. Od tamtej pory kontynuuje karierę fotomodelki. Pokazała swoje cudne kształty w sesji dla magazynu CKM. Jej fotki pojawiły się również w amerykańskim wydaniu Playboya.

Monika Pietrasińska

Monika Pietrasińska. Monika Pietrasińska. fot. Livia Corsetti Fashion

Monika Pietrasińska

Pietrasińska podpisała kilka kontraktów reklamowych z zachodnimi firmami bieliźniarskimi. Pozuje także w strojach kąpielowych. Wzięła ponadto udział w odważnej kampanii marki Bruno Banani.

Monika Pietrasińska

Edyta Śliwińska. Edyta Śliwińska. fot. Ian Logan / muscleandfitness.com

Edyta Śliwińska

Edyta Śliwińska jest 31-letnią tancerką. Jako pierwsza Polka wzięła udział w amerykańskim "Tańcu z gwiazdami". Występowała w dziesięciu edycjach programu. Zagrała także w jednym z odcinków serialu "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku."

Edyta Śliwińska

Edyta Śliwińska. Edyta Śliwińska. fot. maxim.com

Edyta Śliwińska

Edytą Śliwińską zainteresował się amerykański Maxim. Na stronie internetowej magazynu można obejrzeć gorącą sesję zdjęciową polskiej piękności.

Edyta Śliwińska

Monika Partyka. Monika Partyka. fot. Playboy

Monika Partyka

Monika Partyka pochodzi z Tarnowa. Dwa i pół roku temu zgłosiła się do agencji modelek w Krakowie, gdzie studiowała. Od tego czasu jej kariera rozwija się świetnie. Trafiła na okładkę marcowego wydania Playboya.

Monika Partyka

Monika Partyka. Monika Partyka. Fot: Giorgio Pesce

Monika Partyka

Monika jest też coraz bardziej rozpoznawalna w Europie. Jej zdjęcia pojawiły się na prestiżowej stronie internetowej Vogue.it.

Monika Partyka

Anna Maria Sobolewska. Anna Maria Sobolewska. fot. Penthouse

Anna Maria Sobolewska

Anna Maria Sobolewska pochodzi z Sosnowca. Ma 25 lat i jest studentką prawa na Uniwersytecie Śląskim. Uczy się także gry na wiolonczeli. Oprócz tego rozpala zmysły naszych sąsiadów. Niemiecki Penthouse uczynił ją gwiazdą jednego ze swoich wydań. Trudno się dziwić!

Anna Maria Sobolewska

Anna Maria Sobolewska. Anna Maria Sobolewska. fot. Brejk

Anna Maria Sobolewska

Pojawiła się również na okładce i w rozbieranej sesji w słowackim magazynie Brejk.

Anna Maria Sobolewska

Iga Wyrwał. Iga Wyrwał. fot. Playboy

Iga Wyrwał

Iga Wyrwał ma 23 lata. Pochodzi z Kalisza, ale w 2006 roku wyjechała do Anglii, gdzie zainteresowała się fotomodelingiem. Z nim związała swoją przyszłość, choć kończy studia na kierunku... archeologia.

Iga Wyrwał

Iga Wyrwał. Iga Wyrwał. fot. Nuts Magazine

Iga Wyrwał

Iga regularnie pozuje dla amerykańskich i brytyjskich magazynów dla mężczyzn. Jest ulubienicą wychodzącego na Wyspach Nuts Magazine. Regularnie pojawia się na jego okładce.

Iga Wyrwał - polski fotomodelka znó rozbiera się dla zagranicznych magazynów.

Ola Jordan. Ola Jordan. fot. BOUX AVENUE

Ola Jordan

Ola Jordan to bardzo popularna w Wielkiej Brytanii uczestniczka "Tańca z gwiazdami". Tancerka na stałe mieszka na Wyspach. Ma trzydzieści lat. Coraz śmielej poczyna sobie w świecie fotomodelingu. Niedawno została twarzą bieliźnianej marki Boux Avenue.

Ola Jordan

Ola Jordan. Ola Jordan. fot. HEAT

Ola Jordan

Olą interesują się również brytyjskie magazyny dla mężczyzn. Jej fani mogą także kupić kalendarze ze zdjęciami gorącej tancerki.

Ola Jordan

Więcej o: