Laski z importu: Brytyjska piękność straci piękne PIERSI?

Danielle Lloyd to popularna brytyjska celebrytka i fotomodelka. Operacje powiększania biustu odbiły się jednak na jej zdrowiu.
Danielle Lloyd Danielle Lloyd fot. Savvy

Miss Anglii

Kariera Danielle Lloyd rozpoczęła się od zdobycia tytułów Miss England w 2004 roku i Miss Great Britain dwa lata później.

danielle lloyd

Danielle Lloyd Danielle Lloyd fot. Nuts Magazine

Romans z "Playboyem"

Tytuł straciła niemal od razu po koronacji. Zgodziła się pokazać swoje niewątpliwe wdzięki na rozkładówce "Playboya." Organizatorzy wyborów uznali to za złamanie umowy i oskarżyli Lloyd o psucie wizerunku konkursu Miss Great Britain. Wizerunek Danielle, jak widać, wiele na tym zyskał.

danielle lloyd

Danielle Lloyd Danielle Lloyd fot. Internet

Gwiazda reality show

W 2007 roku Danielle wystąpiła w angielskiej edycji "Celebrity Big Brother." Rok później zwyciężyła w specjalnym odcinku "Najsłabszego ogniwa" dla celebrytów. Jej kariera rozkwitła. Zdjęcia zmysłowych kształtów Danielle zaczęły regularnie pojawiać się w magazynach dla mężczyzn.

Danielle Lloyd

Danielle Lloyd Danielle Lloyd fot. Internet

Piłkarskie fascynacje

Danielle pochodzi z Liverpoolu. Często otwarcie pokazuje swoje przywiązanie do tamtejszej drużyny, Liverpool FC. W nieco inny sposób interesują ją  sami piłkarze. Była związana z Teddym Sheringhamem, a obecnie jest narzeczoną popularnego na Wyspach Jamiego O'Hary. Mają dwójkę dzieci.

Danielle Lloyd

Danielle Lloyd Danielle Lloyd fot. Internet

Powiększanie biustu

Sukcesy w karierze fotomodelki skłoniły Brytyjkę do zainwestowania w ciało. Piękność z Liverpoolu postanowiła powiększyć biust. W sumie Danielle Lloyd przeszła trzy takie zabiegi, zmieniając rozmiar stanika z 32AA na 32DD.

danielle lloyd

Danielle Lloyd Danielle Lloyd fot. Nuts Magazine

Zły stan zdrowia

Gdy w Wielkiej Brytanii wybuchła afera z niebezpiecznymi implantami piersi, Danielle Lloyd postanowiła zmienić swoje implanty na bezpieczniejsze. Wyniki badań przed operacją okazały się jednak bardzo niepokojące. Lekarze wykryli we krwi modelki niebezpieczne skrzepy i odmówili wykonania zagrażającego jej życiu zabiegu.

danielle lloyd

Danielle Lloyd po transfuzji. Danielle Lloyd po transfuzji. fot. twitter.com

Blada i wychudzona

Danielle musiała poddać się wyczerpującym zabiegom transfuzji krwi. Straciła dużo na wadze - przy wzroście 172 cm waży jedynie 50 kilo! Na zdjęciu, którym podzieliła się z fanami na Twitterze, ciężko ją poznać.

Nigdy nie byłam taka wychudzona i blada! - pisze.

danielle lloyd

Modelka nadal myśli o usunięciu niebezpiecznych implantów. Na pewno nie przejdzie jednak zabiegu przed ślubem, który zaplanowała ze swoim narzeczonym. Zaprzecza też spekulacjom, że wymieni implanty na jeszcze większe.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.