Ma w talii 50 cm! Zobacz jej nagie zdjęcia!

Najmniejsza talia na świecie?

Ioana Spangenberg

Te zdjęcia od kilku dni robią furorę w internecie. Fotki dziewczyny aspirującej do bycia modelką, Ioany Spangenberg, zamieścił w sieci jej mąż, Jan. Ponoć tak zachwyca go jego żona, że chciał się ją podzielić z całym światem.

Ioana Spangenberg

Pochodząca z Rumunii przyszła(?) modelka ma 30 lat i niepokojące wymiary: Jej talia mierzy zaledwie 50 centymetrów! A waży tylko 40 kg przy wzroście 171cm.

Ioana Spangenberg

Ioanę cieszy zainteresowanie mediów i chętnie o sobie opowiada. Dla brytyjskiego The Sun powiedziała:

Kiedy byłam dzieckiem, moja talia była bardzo wąska. Można było ją objąć dłońmi i było jeszcze sporo miejsca. Miała przez to problemy. w Rumunii jest tak, że jeżeli masz nadwagę, to widzą w tobie osobę z bogatej rodziny. Kidy koleżanki chodziły na randki, ja objadałam się słodyczami w domu. dopiero kiedy poznałam mojego męża, uwierzyłam, że jestem wyjątkowa. Jan zamieścił moje zdjęcia w internecie. Reakcja na nie była niesamowita.

 

Ioana Spangenberg

Wierzycie, że taka talia nie jest efektem pracy chirurga, ani nawet odchudzania się? Tak przynajmniej twierdzi nasza bohaterka, która deklaruje, że wręcz się objada.

Ioana Spangenberg

Myślicie, że Ioana ma szansę zaistnieć w świecie mody? Czy to tylko chwilowe zaciekawienie "czymś interesującym i niespotykanym"?