Gorące laski z importu: Coco

Jej pokaźnych rozmiarów pupa robi furorę w internecie. Kim jest Coco? Zobaczcie naszą galerię.
Coco. Coco. Screen z Twitter.com

Nicole Natalie Marrow

Tak brzmi jej prawdziwe nazwisko. Urodziła się 17 marca 1979 roku. Jej rodzice byli aktorami i poznali się na planie serialu "Bonanza". Ma dwójkę rodzeństwa - brata i siostrę. To właśnie bratu zawdzięcza imię, którym się teraz posługuje. Maluch miał kłopot z wymówieniem słowa "Nicole", więc uprościł je do "Coco". I tak zostało.

Coco była chłopczycą, lubiła jeździć na quadach i grać w football amerykański. Kiedy miała 6 lat zaczęła trenować stepowanie i tańczyć jazz i balet. Jednak wybrała zupełnie inną karierę. Na szczęście ;)

Coco

Coco. Coco. Coco Magazine

Modelka

W wieku 18 lat rozpoczęła swoją przygodę z modelingiem. Specjalizowała się w sesjach w strojach kąpielowych, bieliźnie, a także oczywiście nagich. Nie minęło dużo czasu, a wdzięki modelki docenił "Playboy". Spędziła 6 miesięcy w Willi Playboya, czyli w domu właściciela magazynu - Hugh Hefnera. Pracowała przy imprezach wydawanych przez pana domu.

Coco

Coco, Ice-T. Coco, Ice-T. DUB Magazine

Wielka miłość

31 grudnia 2001 roku w Las Vegas wzięła ślub z raperem i aktorem Icem T. W 10. rocznicę odnowili przysięgę małżeńską. Suknia Coco oczywiście nie należała do najskromniejszych.

Coco

Coco. Coco. Screen z Twitter.com

Sławne pośladki

Pupa Coco jest ogromna. Modelka bardzo dba, aby ta część ciała była zawsze w formie. Ma specjalny zestaw ćwiczeń. Obiecała też mężowi, że jej pupa nigdy nie będzie mniejsza. W jednym z wywiadów przyznała się do powiększenia piersi, ale zaprzeczyła plotkom o implantach w pośladkach. Tak, proszę państwa, one są prawdziwe.

Coco

A że pupy Coco nigdy za mało:

Coco

Coco. Coco. Screen z Twitter.com

Twitter

Coco jest niekwestionowana królową Twittera, jeśli chodzi o udostępnianie swoich prywatnych zdjęć. Prawie codziennie dzieli się z nami zdjęciami swojego ciała. Uwielbia je pokazywać. Jest dumna z pośladków, nosi ledwo widoczne stringi i ku naszej radości, często je fotografuje. Ach, ta Coco. Naprawdę cieszymy się, że nie wie, co to skromność ;)

Coco

Coco

Coco, Ice-T. Coco, Ice-T. E! Online

Ice Loves Coco

W czerwcu miał premierę reality show "Ice Loves Coco". Dzięki niemu mogliśmy obserwować życie tej ekscentrycznej pary. Mieszkają w Nowym Jorku, mają psa, który wabi się Spartacus. Coco tak bardzo uwielbia się opalać, że ma w domu swoje własne solarium!

Coco

Coco. Coco. Screen z Cocosworld.com

Bizneswoman

Coco ma swoją stronę internetową, na której możecie kupić koszulki z jej imieniem, kalendarze z jej zdjęciami czy płyty dvd z kulisami jej sesji zdjęciowych. Ale to nie wszystko. Coco jest także projektantką. Jej kolekcję o nazwie Licious możecie też zamówić na tej stronie stronie. Oto próbka talentu modelki. Skusicie się?

Coco

Coco. Coco. Screen z Twitter.com

Inne smaczki

Wiemy, że po prostu nie macie dość zdjęć Coco. Oto więc kilka dodatkowych ;)

Coco

Też na pewno sprzątacie w domu w takim oto stroju:

Coco

I jeszcze ta słynna pupa:

Coco