Wybieramy wpadki roku 2011 cz. 1: Nagie wpadki. GŁOSUJCIE!

Dobiega końca rok 2011. Wybieramy największe wpadki. Dzisiaj przedstawiamy pierwszą z kategorii - nagie wpadki. Wyniki w piątek 6.01. Głosujcie!
Amerykańska gwiazdka Caroline D'Amore na jedną z imprez założyła ciekawą kreację. Od samej kreacji ciekawsze było to co pod nią. Caroline wypadł sutek! Fotoreporterzy byli zachwyceni. Może ona też. Dla niektórych to całkiem niezły wstęp do większej kariery. Amerykańska gwiazdka Caroline D'Amore na jedną z imprez założyła ciekawą kreację. Od samej kreacji ciekawsze było to co pod nią. Caroline wypadł sutek! Fotoreporterzy byli zachwyceni. Może ona też. Dla niektórych to całkiem niezły wstęp do większej kariery. FORUM

Miejsce 10. Sutek Caroline D'Amore

Amerykańska gwiazdka Caroline D'Amore na jedną z imprez założyła ciekawą kreację. Od samej kreacji ciekawsze było to, co pod nią. Caroline wypadł sutek! Fotoreporterzy byli zachwyceni. Może ona też. Dla niektórych to całkiem niezły wstęp do większej kariery.


Miejsce 9. Pupa Michelle Rodriguez

Portal dailymail.co.uk opublikował zdjęcia aktorki znanej głównie z roli w Avatarze, Michelle Rodriguez podczas spędzaniu wolnego na Festiwalu Filmowego w Cannes.

Geri spędza teraz wakacje we Włoszech. Jej sutek usilnie próbował wydostać się z biustonosza. I udało mu się! Witamy! Geri spędza teraz wakacje we Włoszech. Jej sutek usilnie próbował wydostać się z biustonosza. I udało mu się! Witamy! PHOTOPUNTO / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Photopunto / Splash News

Miejsce 8. Piersi Geri Halliwell

Piersi Geri należą do czołówki najbardziej niesfornych. Właściwie mogłyby stworzyć osobną kategorię wśród celebrytów. :) Tutaj na wakacjach we Włoszech.

Podczas rejsu we Francji...


Jennifer Lopez Jennifer Lopez Screen z dailymail.co.uk

Miejsce 7.Pierś Jennifer Lopez

Jennifer Lopez promowała swój ostatni album ''Love'' trasą w Europie. Jak opisywał portal dailymail.co.uk, podczas występu w niemieckiej telewizji wypadła jej pierś.

Pamiętacie Sonique? Kilka lat temu była wschodzącą gwiazdą głównego nurtu muzyki. Brytyjska piosenkarka i DJ zaistniała dzięki kawałkom Pamiętacie Sonique? Kilka lat temu była wschodzącą gwiazdą głównego nurtu muzyki. Brytyjska piosenkarka i DJ zaistniała dzięki kawałkom "It Feels So Good" oraz "Sky". Dziś powraca w wielkim stylu. NAPRAWDĘ WIELKIM. Forum

Miejsce 6.Piersi Sonique

Pamiętacie Sonique? Kilka lat temu była wschodzącą gwiazdą głównego nurtu muzyki. Brytyjska piosenkarka i DJ zaistniała dzięki kawałkom "It Feels So Good" oraz "Sky". Niedawno dała o sobie przypomnieć w wielkim stylu.

Piosenkarka na jednej z imprez nieźle zabalowała. Alkohol i zmęczenie dały się we znaki. W pewnym momencie straciła kontakt z rzeczywistością. Kiecka się obsunęła i Sonique pokazała swoje wdzięki.

Amerykańska piosenkarka Kesha spędza wakacje w Brazylii. Ostatnio paparazzi przyłapali ją podczas kąpieli i spaceru na plaży w Rio De Janeiro. Kesha, jak widać, bawiła się doskonale do momentu, aż zauważyła, że ze stanika wyskoczyła jej pierś. Być może to wina fal, a być może za małego stroju kąpielowego. Artystka szybko poprawiła biustonosz,  mimo to minę miała nietęgą. Amerykańska piosenkarka Kesha spędza wakacje w Brazylii. Ostatnio paparazzi przyłapali ją podczas kąpieli i spaceru na plaży w Rio De Janeiro. Kesha, jak widać, bawiła się doskonale do momentu, aż zauważyła, że ze stanika wyskoczyła jej pierś. Być może to wina fal, a być może za małego stroju kąpielowego. Artystka szybko poprawiła biustonosz, mimo to minę miała nietęgą. Forum Gwiazd

Miejsce 5. Pierś Keshy

Amerykańska piosenkarka Kesha spędzałą niedawno wakacje w Brazylii. Paparazzi przyłapali ją podczas kąpieli i spaceru na plaży w Rio De Janeiro. Kesha, jak widać, bawiła się doskonale do momentu, aż zauważyła, że ze stanika wyskoczyła jej pierś.

Naomi Campbell Naomi Campbell screen z sun.com

Miejsce 4.Pierś Naomi Campbell

Jak podaje thesun.co.uk, Naomi Campbell pojawiła się na londyńskich pokazach sztuki fryzjerskiej. W eleganckiej kreacji od Alexandra McQueena wyglądała bardzo ładnie. Niestety modelka nie założyła stanika, co okazało się dużym błędem. Kiedy gwiazda wstała, nagle sukienka się rozchyliła, a publiczność ujrzała jej pierś.

Anna Bałon. Anna Bałon. KAPIF

Miejsce 3. Sutek Anny Bałon

Niedoszła Top Modelka, Anna Bałon, w finałowym odcinku "Top Model" odkryła swoje wdzięki. Z sukienki wypadł jej sutek.

Pirog Michal

Piersi gwiazd. Piersi gwiazd. BIG AUSTRALIA/GUT/FORUM

Miejsce 2. Pierś Leah Wood

córką Ronniego Woodsa z Rolling Stones to skandale ma się we krwi. Spontaniczne pokazywanie piersi wydaje się więc naturalne.
Paparazzi przyłapali Leah Wood, gdy dziewczyna wsiadała do samochodu po imprezie Louis Vuittona. Tak się zaoferowała szukaniem czegoś w swojej torebce (a jak wiemy, damskie torebki zaburzają czasoprzestrzeń), że z sukienki wypadł jej sutek.

Córka Ronniego Woodsa z Rolling Stones to skandale ma się we krwi. Spontaniczne pokazywanie piersi wydaje się więc naturalne.


Paparazzi przyłapali Leah Wood, gdy dziewczyna wsiadała do samochodu po imprezie Louis Vuittona. Tak się zaoferowała szukaniem czegoś w swojej torebce (a jak wiemy, damskie torebki zaburzają czasoprzestrzeń), że z sukienki wypadł jej sutek.

Claudia Galanti Claudia Galanti Forum

Miejsce 1. Piersi Claudi Galanti

W naszym rankingu zwyciężyła włoska gwiazda telewizji.  Pochodząca z Paragwaju 29-letnia Claudia Galanti zaliczyła "wpadkę" podczas igraszek w morzu.

Więcej o: