Kto dziś wejdzie do finału "X-Factor"? Sondaż

X-Factor.
Ostatni odcinek X-Factor był bardzo kontrowersyjny. Maja Sablewska  straciła wszystkich podopiecznych. Odpadły Ostatni odcinek X-Factor był bardzo kontrowersyjny. Maja Sablewska straciła wszystkich podopiecznych. Odpadły "Dziewczyny". Stało się tak dzięki Kubie Wojewódzkiemu, który nie zachował się obiektywnie. Wyglądało to tak jakby chciał się zemścić na Majce. Czesław jak zwykle był słodki. KAPIF

Dziś półfinał show

Dziś o 20:00 półfinał "X-Factor". w tym odcinku zmierzy się czterech uczestników. Jeden odpadnie dziś, trzech wejdzie do finału i zawalczy o główną nagrodę. Kto odpadnie a kto zostanie finalistą? Przypominamy sylwetki uczestników.

X-Factor X-Factor Kapif

Małgrzata Stankiewicz

Małgorzata to obok Gienka Loski najstarsza uczestniczka. Wzrusza jednych, drugich doprowadza do szału. Krytykowana przez Kubę Wojewódzkiego:

Cieszy mnie Pani konsekwencja w dążeniu do gastronomii. To jest duża scena, tam jest duża publiczność, mamy wielkie studio i mamy duże apetyty. Ja się nie dziwie, że Whitney Houston bierze dragi jak słyszy takie covery swoich piosenek. Tutaj są zdolni ludzie ludzie, a pani jest sympatyczna.
Michał Szpak czyli czarny łabędź czy też sceniczny Michał Szpak czyli czarny łabędź czy też sceniczny "Armageddon". Faworyt programu "X-Factor" zaśpiewał "I Don't Want To Miss A Thing" z repertuaru Aerosmith. Nie rzucił jury na kolana. Mozil stwierdził, że to był najgorszy jego występ. Maja powiedziała, że poszedł na łatwiznę. Widzowie byli innego zdania. Szpak przeszedł do kolejnego etapu. kapif

Michał Szpak

Najbardziej kontrowersyjna postać "X-Factor". Michał Szpak to indywiduum tego programu. Przebiera się, robi show i znakomicie śpiewa. Gienek Loska powiedział nam, że jego udział w programie jest egzaminem z tolerancji Polaków. obok Gienka najczęściej wymieniany jako faworyt programu.

Gienek Loska. Gienek Loska. kapif

Gienek Loska

Facet po przejściach. Alkohol, tułaczka. I tym ujął widzów programu. Ale nie tylko. Ma boski głos a piosenki w jego wykonaniu to prawdziwa przyjemność słuchania. Gienek Loska mimo, że już jest gwiazdą nie rezygnuje z tego co robił wcześniej. Nadal gra na ulicy. Faworyt programu.

Ada Szulc. Ada Szulc. screen ze strony xfactor.plejada.pl

Ada Szulc

Młodziutka studentka farmakologii. I niebanalny głos. Ada to powiem świeżości w programie. Szulc w programie przeszła też metamorfozę. Z skromnej dziewczyny przemieniła się w kobietę. Strój, sposób poruszania się po scenie. To wszystko zasługa jej mentora Kuby Wojewódzkiego. Wygra?

Więcej o: