"Ex na plaży" Polska. Dziś pierwszy odcinek. Kto weźmie udział? Asia odpadła z "Top Model", pozowała dla "CKM", a Jola to ognista barmanka

Dziś 0 23:00 rusza polska edycja "Ex na plaży", nowego show MTV, opartego na brytyjskim formacie (ang."Ex on the Beach"). O co chodzi w show? Do programu zostało zaproszonych ośmioro singli, z szansą na przeżycie wymarzonych wakacji. Nie znają się, ale liczą, że wspólny pobyt na rajskiej wyspie upłynie im na imprezowaniu, a może nawiąże się jakiś romans. Niespodziewanie jednak wyjazd zakłóci pojawienie się byłych partnerów, którzy jeden po drugim będą wyłaniać się z morza. Niektórzy z nich będą chcieli odzyskać ukochanych, inni zjawią się z zupełnie innymi intencjami. Poznajcie uczestników!
Joanna Kościak Joanna Kościak Screen z Instagram.com/joanna_kosciak/

Joanna Kościak

Joanna Kościak jest absolwentką zarządzania warszawskiej SGGW. Jednak zawsze to, co ją pociągało, to modeling. Próbowała nawet swoich sił w 3. edycji "Top Model".

Mam figurę, osobowość, jestem odważna, pewna siebie, wesoła - opowiadała o sobie na castingu do "Top Model".

Joanna KościakScreen z TVN/X-News

Następnie Joanna Krupa poprosiła ją, aby zrobiła "coś wesołego", na co dziewczyna wykonała figurę, którą Woliński określił jako "garbatą gwiazdę". Ostatecznie aspirująca modelka, dopiero gdy pokazała się w bikini, przekonała sędziów, że powinna przejść dalej. Wszystkich poza Marcinem Tyszką. Ten stwierdził:

Jesteś kandydatką na miss, a nie na topmodelkę.

Joanna KościakScreen z TVN/X-News

Joanna KościakScreen z TVN/X-News

Kościak nie weszła do domu modelek, jednak niepowodzenie w programie nie zraziło jej do zawodu. Od lat pracuje przed obiektywem, a na swoim koncie ma nawet sesję do "CKM".

 

Joanna KościakScreen z Instagram.com/joanna_kosciak/

 

Czego oczekuje po programie?Asia lubi się dobrze bawić, ale zawsze "na poziomie". Niedawno zakończyła długi związek, który teraz chciałaby odreagować...

 

Joanna KościakScreen z Instagram.com/joanna_kosciak/ Joanna Kościak

Joanna KościakScreen z Instagram.com/joanna_kosciak/

 

Jola Mróz Jola Mróz Screen z Instagram.com/dzoli_blackswan/

Jola Mróz

Jola Mróz pochodzi z Rybnika. Na co dzień pracuje jako barmanka w klubie Farmacon Exclusive Club w Sosnowcu. Ma zadziorny charakter i uwielbi tatuaże.

Jola MrózScreen z Instagram.com/dzoli_blackswan/

Jola Mróz mówi o sobie, że jest szalona, żądna przygód, spragniona życia na pełnych obrotach i upojnego seksu. Po programie oczekuje zaspokojenia swoich potrzeb, ale ma też nadzieję na stały związek.

Jola MrózScreen z Instagram.com/dzoli_blackswan/

 

Z jej Insagrama wiemy, że dobrze zna się już z uczestnikami "Warsaw Shore", na jej profilu znajdziemy zdjęcia m.in. z Alanem, Piotrem Polakiem czy Magdą.

Jola MrózScreen z Instagram.com/dzoli_blackswan/

Sandra Sarapata Sandra Sarapata Screen z Instagram.com/sandrasarapata/Mat. prasowe MTV

Sandra Sarapata

Sandra Sarapata urodziła się w Wadowicach, ma 20 lat. Jest artystyczną duszą, chodziła do Liceum Plastycznego im. Antoniego Kenara w Zakopanem. Mówi o sobie, że jest "grzeczną dziewczynką". Może i tak, ale wiemy, że gdy zaczyna imprezować, czasem traci hamulce.

Sandra SarapataScreen z Instagram.com/sandrasarapata/

Sandra podobnie jak Joanna też pracuje  jako modelka, jednak na swoim koncie ma znacznie skromniejsze sesje.

Sandra SarapataScreen z Instagram.com/sandrasarapata/ Sandra Sarapata

Marta Różańska Marta Różańska Screen z Facebook.com/marta.rozanska.7/Mat.prasowe MTV/Screen z Instagram.com/marta.rozanska/

Marta Różańska

Marta Różańska pochodzi z Pleszewa i jest tancerką w zespole Extazy. Jest również studentką w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie, choć wcześniej studiowała w Poznaniu.  W 2013 Różańska startowała w konkursie Miss Wielkopolski. Korony, co prawda, nie zdobyła, ale za to doszła aż do półfinału.

Czego oczekuje po programie? Marta jest wygadana i bezpośrednia nie powinna mieć więc problemu z nawiązaniem kontaktu z pozostałymi uczestnikami . Jej znajomi twierdzą, że nie ma szczęścia w miłości i zawsze trafia na nieodpowiednich facetów, czy w "Ex na plaży" znajdzie odpowiedniego? Jak twierdzi, jest gotowa by się zakochać.

Marta RóżańskaScreen z Instagram.com/marta.rozanska/

Marta RóżańskaScreen z Instagram.com/marta.rozanska/

Wojtek Gola Wojtek Gola Screen z Instagram.com/wojtekgola

Wojtek Gola

Wojtka nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. To uczestnik "Warsaw Shore". Pochodzi z Poznania, gdzie ma własne studio filmowe 360studios. Oprócz tego dziś - jako gwiazda - jest ambasadorem kilku marek, np.: Inter Motors, czy Denley.

Wojtek GolaScreen z Instagram.com/wojtekgola

 

Jego wielką pasją są sporty ekstremalne. Sam też był sportowcem - wykonywał akrobacje na rowerze, do czasu aż kariery nie przerwała kontuzja.

Wojtek GolaScreen z Instagram.com/wojtekgola Wojtek Gola

 

Wojtek w "Warsaw Shore" miał jeden "dłuższy związek" - z Małą Anią. Czy to ona wyłoni się morza?

Dawid Ambro Dawid Ambro Screen z Instagram.com/dawambro/

Dawid Ambro

Dawid Ambro pochodzi ze Szczecina. Jest miłośnikiem sztuk walki, tatuaży i pięknych kobiet. Ma za sobą czteroletni związek. Planował już ślub i dzieci, ale wciągnęło go imprezowe życie. Teraz, jako wyzwolony singiel stawia na przelotne romanse, zawsze jednak rozstaje się z dziewczynami w przyjaźni.

Dawid AmbroScreen z Instagram.com/dawambro/ Dawid Ambro

Dawid chętnie chwali się nie tylko tatuażami i mięśniami. Ma też piękną siostrę, która jest częstym gościem na jego Instagramie.

Dawid AmbroScreen z Instagram.com/dawambro/ Dawid Ambro

Ex na plaży, ex na plaży uczestnicy, dawid ex na plażyMTV/Mat. promocyjne

Adam Zając Adam Zając Screen z Instagram.com/freakrabbit/

Adam Zając

Adam Zając to pewny siebie tancerz erotyczny. Wiele czasu poświęca swojemu ciału. Dużo ćwiczy i prowadzi także zajęcia na siłowni jako trener.

Adam ZającScreen z Instagram.com/freakrabbit/

 

Co ciekawe, jest także kulturystą i to z sukcesami. Na swoim koncie ma tytuł wicemistrza IFBB Men's Physique.

 

Adam ZającScreen z Instagram.com/freakrabbit/

Michał Spała Michał Spała Mat. prasowe/Screen z Facebook.com/profile.php?id=100013421232060

Michał Spała

Michał Spała pochodzi z Bogatyni, małej przygranicznej miejscowości. Jego wielką pasją jest siatkówka. W wolnych chwilach lubi słuchać disco polo.

Michał SpałaScreen z Facebook.com/profile.php?id=100013421232060

Więcej o:
Copyright © Agora SA