Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Rozalia Mancewicz

Rozalia Mancewicz na pokazie mody! Ma wyczucie stylu?
Rozalia Mancewicz Rozalia Mancewicz kapif

Rozalia Mancewicz na pokazie kolekcji Eweliny Rydzyńskiej

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Rozalii Mancewicz z pokazu kolekcji Eweliny Rydzyńskiej Eve By Eve.

Rozalia Mancewicz Rozalia Mancewicz kapif

Makijaż - plus/minus

Różowa szminka, tak jak pomarańczowa i koralowa, wiosną będzie trendy. Rozalia wygląda w tym odcieniu bardzo dobrze, ale podkład i mocno wytuszowane rzęsy razem tworzą sztuczny look woskowej lalki. Czas chyba, żeby Rozalia zerwała z maską Miss i postawiła na naturalne piękno.

Rozalia Mancewicz Rozalia Mancewicz kapif

Fryzura - plus

Dziewczęca i naturalna jest za to fryzura. Ciemniejszy głęboki kolor do dobra alternatywa dla blondu w stylu Barbie, którym poprzednio błyszczała na salonach Rozalia. Teraz jesteśmy na tak!

Rozalia Mancewicz Rozalia Mancewicz kapif

Sukienka z wybiegu - plus/minus

Rozalia okazała się taktownym gościem pokazu Eve by Eve - nie dość, że wzięła w nim grzecznościowy udział, to jeszcze cierpliwie pozowała w sukience zaprezentowanej przez inną modelkę z kolekcji projektantki Eweliny Rydzyńskiej. I niby wszystko byłoby ok - soczyste kolory, sportowy szyk, krój bluzy... a jednak coś tu nie gra.

Rozalia Mancewicz Rozalia Mancewicz kapif

Sukienka - plus/minus

Razem z kolorowym makijażem i obcasami całość wygląda trochę tandetnie i bez wyrazu. Ale przyznajemy: to trudny fason - trzeba dużej wprawy i wyczucia stylu, żeby nosić go dobrze, a w tej sytuacji zestawienie było cokolwiek przypadkowe, bo Rozalia tylko spontanicznie podpromowała kreację, a na imprezie zjawiła się ubrana zupełnie inaczej...

Rozalia Mancewicz Rozalia Mancewicz kapif

Drugi strój - plus/minus

Czarny elegancki płaszcz i symbol lansu polskich celebrytek w postaci popularnego modelu torby od Sabriny Pilewicz nie korespondowały wprawdzie z tym, co Miss Polonia nosiła na wybiegu, ale przecież nie musiały. Duży plus dajemy za wsparcie dla projektantki i promowanie jej kreacji swoim wizerunkiem, ale chcemy też Rozalię ostrzec, by nie stała się miejscem reklamowym dla wszystkich, którzy będą w przyszłości ją o to prosić. Eksponowanie w ten sposób torby przed obiektywami nie jest w dobrym guście, niezależnie od nacisków menadżerów...

Rozalia Mancewicz Rozalia Mancewicz kapif

Podsumowanie - 60% stylu, 40% kiczu

Rozalia szuka swojego stylu, a skoro szuka, to i błądzi. Póki co, ma do tego prawo, ale jeśli pozostanie na salonach, oczekiwania wobec jej gustu i modowych decyzji wzrosną. My kibicujemy!

Więcej o: