Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Ada Fijał

.
Ada Fijał Ada Fijał kapif

Ada Fijał na polskich preselekcjach do Eurowizji

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Ady Fijał. Aktorka i piosenkarka wzięła w poniedziałek udział w polskich preselekcjach do Eurowizji. Ada zajęła ostetcznie dopiero szóste miejsce. Zebrała 3,38% głosów.

Fryzura - plus

Zaczynamy od samej góry - fryzura Ady to jak zwykle hit. I jak zwykle w stylu retro, który stał się już znakiem rozpoznawczym piosenkarki. Zawsze też zachwyca nas ten rudy kolor, który jest wręcz stworzoną oprawą dla jej porcelanowej cery.

Kolczyki - minus

Nie wiemy czemu ktoś namówił Adę na wielkie różowe płachty w uszach. Obserwujemy ją od dawna i jesteśmy przekonani, że sama by tak nie zbłądziła. Radzimy szybko zutylizować i jeszcze szybciej zapomnieć...

Etoli z lisa - plus/minus

Ten kontrowersyjny dodatek Ada upodobała sobie szczególnie i miała go na sobie nie pierwszy raz. Etola z pyszczkiem i łapkami niewątpliwie uszlachetnia tę stylizację, ale podejrzewamy, że nie zaskarbi Adzie sympatii nie tylko Joanny Krupy, ale i wszystkich zapalonych ekolożek. Bezkompromisowe fashionistki z pewnością za to zapiszczą z zachwytu.

Ada Fijał Ada Fijał kapif

Makijaż - plus

Koresponduje z fryzurą, podkreśla wyjątkową, oryginalną urodę, zdradza zamiłowanie do najnowszych trendów (pomarańczowe i różowe pomadki wiosną podbiją świat). Duży plus!

Sukienka - minus

Ekstrawagancja do tej pory służyła Adzie - rozkloszowane sukienki, obcisłe wydekoltowane żakiety, rogowe oprawki okularów... Odważny i bardzo wyrazisty styl retro nosiła z taką samą klasą na scenie i na co dzień. Niestety tym razem nie możemy przyklasnąć tej stylizacji - cyrkowa kreacja z wielowarstwowym tiulem, widocznym deseniem, aplikacją z kryształków w pasie to zbyt wiele, nawet na eurowizyjną scenę.

Buty -

Przykład na to, jak złoty ćwiek może stać się gwoździem do trumny. Czółenka Ady być może w innej stylizacji poszłyby w parze z dobrym gustem. Tu niestety wyglądają tandetnie.

Podsumowanie -60 % stylu, 40% kiczu

Nie będziemy surowi dla Ady dlatego, że jest jedną z najlepiej ubranych dziewczyn polskiego showbiznesu i podejrzewamy, że w przypadku przygotowań do tej imprezy wpadła po prostu w nieprofesjonalne ręce. Poza tym za te rude upięcia, zawsze dopracowany make-up, konsekwencję w klimatach retro i dobry głos naprawdę wiele możemy wybaczyć.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.