Najlepiej ubrane gwiazdy 2010 według magazynu Teen Vogue

Magazyn Teen Vogue wybrał 50 najlepiej ubranych gwiazd 2010. Kotek prezentuje Wam pierwszą dziesiątkę tego zestawienia, w której zalazły się m.in. Kristen Stewart i Taylor Swift...

10. Rachel Bilson

Na dziesiątym miejscu zestawienia znalazła się amerykańska aktorka, którą kojarzyć możecie z takich seriali jak "Życie na fali", czy "Buffy postrach wampirów".

Olivia Palermo Olivia Palermo GRANT LAMOS/FWDPHOTOS/SIPA/EAST /GRANT LAMOS/FWDPHOTOS/SIPA

9. Olivia Palermo

Miejsce dziewiąte należy do modelki i aktorki, która karierę zaczynała w telewizyjnym reality show "The City".

Taylor Swift Taylor Swift AP/Chris Pizzello

8. Taylor Swift

Tej dziewczyny chyba nie trzeba Wam przedstawiać ;) Taylor po raz kolejny znalazła się w zestawieniu podsumowującym rok 2010. Tym razem na miejscu ósmym.

7. Kristen Stewart

Oczko wyżej uplasowała się Kristen Stewart. Jej styl wzbudza w Was zawsze wiele kontrowersji, jednak przez redaktorki Teen Vogue została doceniona i ulokowana na siódmej pozycji.

Camilla Belle Camilla Belle AP/Dan Steinberg

6. Camilla Belle

Amerykańska aktorka znana z takich filmów jak "Zaginiony Świat: Park Jurajski", "Kiedy dzwoni nieznajomy" znalazła się na 6 miejscu zestawienia.

Lea Michele Lea Michele AP/Matt Sayles

5. Lea Michele

Jeśli oglądacie serial "Glee" na pewno kojarzycie tę młoda i piękną aktorkę, Lea w wieku 9 lat zadebiutowała na Broadwayu i od tej pory nie daje o sobie zapomnieć.

Kate Bosworth. Kate Bosworth. AP/AGENCJA GAZETA

4. Kate Bosworth

Zagrała w wielu hollywoodzkich produkcjach, m.in. w amerykańskiej superprodukcji "Superman: Powrót". Amerykańska aktorka znalazła się na miejscu czwartym.

Carey Mulligan Carey Mulligan AP/Joel Ryan

3. Carey Mulligan

To głośny filmowy debiut roku 2009. Co prawda, Carey wcześniej pojawiała się w filmach, jednak w produkcji "Była sobie dziewczyna" pierwsza raz zagrała główną rolę, która od razu przyniosła nominacje do Oscara.

2. Emma Roberts

Druga, wysoką pozycję zajęła bratanica znanej aktorki, Emma Roberts. Dziewczyna ciężko pracuje, gra w filmach i na dodatek dobrze się ubiera ;)

Alexa Chung Alexa Chung CAPITAL PICTURES/Bob Cass/Capital Pictures

1. Alexa Chung

O Akexie Chung w świecie mody zrobiło się głośno dopiero w 2010 roku, jednak młoda modelka zrobiła na tyle duże zamieszanie, iż znalazła się na pierwszym miejscu modowego podsumowania roku magazyny Teen Vouge.

 

 

Jak oceniacie ten ranking? Zabrakło kogoś według Was w pierwszej 10?