Nicole Richie jest bardzo szczupła. Zobaczcie, jak wyglądała na gali wręczenia nagród CFDA

Nicole Richie zawsze należała do szczupłych kobiet. Bywały momenty, że córka znanego piosenkarza była nieco okrąglejsza, lecz nigdy nie była gruba. Od urodzenia drugiego dziecka w 2009 roku, wygląda na to jej waga systematycznie spada w dół. Teraz wygląda jak wieszak na ubrania, a sukienka, którą miała na sobie na gali wręczenia nagród CFDA, dosłownie na niej wisiała.
Nicole Richie Nicole Richie BRAD BARKET/INVISION/AP/Brad Barket

Nicole Richie

Nicole Richie w sukni projektu Marca Jacobsa prezentowała się bardzo ładnie. Nie dało się nie zauważyć faktu, że gwiazda jest też przeraźliwie chuda. Nie można dopatrzyć się w jej ciele ani grama tłuszczu. Widać tylko skórę i wystające kości.

Nicole Richie attends the 2013 CFDA Fashion Awards at Alice Tully Hall on Monday, June 3, 2013 in New York. (Photo by Evan Agostini/Invision/AP)EVAN AGOSTINI/INVISION/AP/Evan Agostini

Nicole Richie Nicole Richie Reuters

Nicole Richie

Przez długi czas podejrzewano, że Nicole Richie choruje na anoreksję, jednak ta zawsze temu zaprzeczała.

Nigdy nie chorowałam na anoreksję! Myślę, że to trochę niesprawiedliwe, gdy ktoś mówi, że dana osoba cierpi na zaburzenia odżywiania, kiedy naprawdę jest inaczej. To niezwykle obraźliwe - powiedziała Richie w wywiadzie dla News.softpedia.com.
Nicole Richie Nicole Richie EastNews

Nicole Richie

Długa suknia od Marca Jacobsa ukazywała całe plecy Nicole Richie. Oprócz tatuaży, widać było każdą wystającą kosteczkę. Rozumiemy presję show-biznesu, ale trzeba też zachować zdrowy rozsądek. Kilka dodatkowych kilogramów jak najbardziej nie zaszkodziłoby Richie, a wręcz pomogłoby to jej zdrowiu.

Nicole RichieEastNews

Nicole Richie. Nicole Richie. East News

Nicole Richie

Dyskusja w mediach o figurze Nicole Richie nie ustaje. Kiedy aktorka pojawiła się na pokazie mody Valentino na początku marca w Paryżu, zaczęto przede wszystkim dyskutować o jej szczupłej sylwetce. Ognisto czerwona suknia obnażała jej chude ramiona i szczuplutkie nogi.

Nicole RichieEast News

Suknia uwydatniała też wystające obojczyki aktorki.

Nicole RichieEast News

Jeden z gości obecnych na imprezie był przerażony jej wyglądem:

Wyglądała niesamowicie chudo - powiedział w rozmowie ze Star Magazine, czytamy na Radaronline.com.
Nicole Richie w 2003. Nicole Richie w 2003. Bulls

Nicole Richie w 2003

Jednak Richie nie zawsze była tak chuda jak teraz. w 2003 roku pojawiła się na imprezie w króciutkiej sukience. Widać było, że aktorka ma normalna zdrową sylwetkę. Jej uda były zdecydowanie pełniejsze niż teraz!

Nicole Richie w 2003Bulls

Celebrytka chętnie nosiła sukienki podkreślające jej kobiece kształty.

Nicole Richie w 2003 Bulls

Nicole Richie w 2004. Nicole Richie w 2004. Bulls

Nicole Richie w 2004

Córka muzyka w 2004 roku umiała eksponować swoje atuty. Dzięki kobiecej sylwetce, mogła się też pochwalić pokaźnym biustem!

Nicole Richie w 2004Bulls

Nicole Richie w 2005. Nicole Richie w 2005. Bulls

Nicole Richie w 2005

W 2005 roku Nicole Richie zaczęła zauważalnie chudnąć, ale ukrywała to pod obszernymi sukienkami. Mimo tego było widać, ze znacznie zeszczuplała, zmalał także jej biust.

Nicole Richie w 2005Bulls

Nicole Richie w 2006. Nicole Richie w 2006. East News

Nicole Richie w 2006

Przełom nastąpił w 2006 roku! Zdjęcia z tej imprezy wywołały burzę! Widać było, że z figurą Richie dzieje się coś naprawdę niedobrego. Aktorka niebezpiecznie schudła. Najbardziej było to widać po bardzo szczupłych ramionach.

Nicole Richie w 2006East News

Nicole Richie w 2007. Nicole Richie w 2007. Bulls

Nicole Richie w 2007

Od tego czasu na sylwetka Richie była niezwykle szczupła, a na jej udach próżno szukać jakiegokolwiek dodatkowego tłuszczyku.

Nicole Richie w 2007Bulls

Nicole Richie w 2010. Nicole Richie w 2010. Bulls

Nicole Richie w 2010

Dbałość o sylwetkę stała się dla niej obsesją. W 2010 roku była zgrabna, ale nie tak przeraźliwie chuda ja teraz.

Więcej o: