Gratka dla fanów makabrycznych zwierzaków - "Happy Tree Friends" w CROPP

Do kolejnej kolekcji specjalnej CROPP wybrał bohaterów szczególnych. W salonach marki od dziś znajdziemy ubrania ozdobione podobiznami bohaterów kreskówki "Happy Tree Friends" - słodkich zwierzaków, które przeżywają wyjątkowo straszne przygody.

CROPP

Tryskająca krew, odcinane kończyny czy wypadające gałki oczne to widok całkiem "normalny" w każdym odcinku kreskówki "Happy Tree Friends". Uroczy bohaterowie tego animowanego serialu, produkowanego przez Mondo Mini Shows i publikowanego w Internecie, giną w różnorakich, zawsze makabrycznych okolicznościach, by powracać w kolejnych odcinkach i przeżywać jeszcze większe potworności. Tym razem pojawili się również na ciuchach marki, której niestraszna żadna makabra.

CROPP

Na ubraniach CROPPa znajdziemy kilkoro z dwadzieściorga zwariowanych postaci serialu. Na nadrukach na kolorowych męskich i damskich T-shirtach i tanktopach, a nawet skarpetkach, spotkamy na przykład niezdarnego niebieskiego łosia Lumpy'ego, uczuciową, rożowoskórą Giggles czy żółtego królika Cuddles, który jest jedną z najefektowniej ginących w kreskówce postaci. Wszystkie - opatrzone zabawnymi hasłami - ukazane są w sytuacjach dalekich od tego, co obserwujemy w zwykłych, grzecznych bajkach.

CROPP

.

CROPP

.

CROPP

.

Więcej o: