Jessica Alba na spacerze z córkami odsłoniła więcej, niż chciała...

Jessica Alba to jedna z tych nielicznych aktorek, których raczej nie zobaczymy nago ani w filmie, ani na 'przypadkowo' zrobionych przez paparazzi zdjęciach. Gwiazda najwyraźniej woli zachować swoją nagość dla męża Casha Warrena, niż dzielić się nią z fanami. Jak na branżę w której nagie ciało jest jednym z oczywistych atutów, po który się sięga w walce o uwagę widza, to dosyć nietypowe zachowanie.
Jessica Alba Jessica Alba SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Nie będzie się rozbierać

Nie jest przypadkiem, że nagich zdjęć Jessiki Alby jak na lekarstwo. Aktorka wiele razy deklarowała swoją niechęć zarówno do rozbieranych scen w filmach, jak i tzw. "ustawek".

Nigdy się nie będę rozbierać - mówi Alba. - Po prostu nie czuję się dobrze nago przy wielu osobach. Nie jestem jedyna. Julia Roberts też się nie rozbiera.

W zasadzie to nie wiadomo, czemu miało służyć podparcie się autorytetem znanej aktorki. Przekaz jest jasny i nie pozostawiający miejsca na domysły. Gdzie indziej uzasadnia swoje stanowisko:

Mogę być seksowna, mogę mieć seksowne ubrania, ale nie mogę być nago. Pochodzę z katolickiej rodziny i nie sądzę, żeby popisywanie się własnym ciałem było dobre.

Jessica Alba looking stunning in a bikini as she continues her Caribbean vacation in St Barths.  Pictured: Jessica AlbaSPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

W związku z tym paparazzi, którym udało się sfotografować nagość aktorki, musieli być wniebowzięci. Jak to, "żelazna", choć seksowna Alba odsłoniła publicznie kawałek swojego ciała?

Jessica Alba Jessica Alba SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Ucieszyła paparazzich

Jessica Alba wybrała się na spacer po SoHo ze swoimi dziewczynkami, 5-letnią Honor i 2-letnią Haven. Aktorce musiało zrobić się gorąco. Przy zdejmowaniu kurtki zahaczyła o koszulę, a spod niej wyłoniła się pierś gwiazdy w przezroczystym staniku... i widok, dotąd zarezerwowany wyłącznie dla jej męża, stał się własnością publiczną, ale najpierw własnością uradowanych paparazzich, którzy zapewne długo nie mogli uwierzyć we własne szczęście.

Jessica Alba Jessica Alba SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Rzadko zalicza wpadki

Jessica Alba nie należy do gwiazd, które często zaliczałyby wpadki, więc przyłapanie jej w takiej sytuacji można nazwać sporym wydarzeniem. Aktorka momentalnie zorientowała się, co się stało i szybko zapięła koszulę. Dalsza część spaceru odbyła się już bez specjalnych przygód. Nawiasem mówiąc, aktorce takiej figury po dwóch ciążach, można tylko pozazdrościć!

NON EXCLUSIVE / NO NYC PAPERS SALES May 6th 2013: Jessica Alba and a friend take daughters Haven Garner Warren, Honor Marie Warren to play in the park in New York City, USA ???MANDATORY BYLINE : Pictures by Dave SpencerBULLS

Poza tą wpadką właściwie tylko dwukrotnie można było zobaczyć Jessicę Albę nago. Za pierwszym razem, kiedy hakerzy wykradli jej prywatne nagie zdjęcia, a za drugim razem w gorącej (dosłownie!) scenie z filmu "Maczeta", gdzie widzimy nagą Albę wychodzącą spod gorącego, pełnego pary prysznica. W tym drugim przypadku prawda jednak może rozczarować fanów golizny pięknej aktorki.

To tylko trick na etapie post-produkcji - zdradziła Alba. - Tak naprawdę podczas kręcenia mojej nagiej sceny cały czas miałam na sobie bieliznę.

Jessica Albainternet

Więcej o: