Idzie wiosna! Kolekcja t-shirtów od H&M

Nie macie pomysłów na wiosenne zakupy? Zobaczcie najnowszą kolekcję wzorzystych koszulek, które na ten rok proponuje H&M. W luźniejsze dni najlepszym zestawem są wygodne szorty i prosty t-shirt z ciekawym nadrukiem!
H&M wiosna 2012 H&M wiosna 2012 H&M

Romantyczne topy dla niej i dla niego

W nowej kolekcji znalazła się propozycja romantycznych topów w róże i t-shirtów w motylki. Mode będą również koszulki z pacyfkami i nadrukami przypominającymi reklamę amerykańskiego diners. Nie zabraknie również motywu, który pojawia się już od jakiegoś czasu - koszulki z nadrukowanymi zdjęciami. W tym wypadku mile widziane są - oczywiście - zdjęcia gwiazd.

H&M wiosna 2012 H&M wiosna 2012 H&M

Muzycznie

Hitem będą przede wszystkim koszulki z nadrukowanymi winylami. Dla chłopaków H&M proponuje koszulki z Nirvaną. Ten zespół zalicza w tym sezonie wyjątkową popularność. Powrót do przeszłości? A może Nirvana to rzeczywiście jeden z najlepszych i najpopularniejszych zespołów. Jak sądzicie?

H&M wiosna 2012 H&M wiosna 2012 H&M

A może Spoonch Boob?

Koszulki z nadrukami płyt winylowych i zdjęć z ulubionymi artystami to nie wszystko. W nowej kolekcji pojawiły się też koszulki w intensywnych kolorach z zabawnymi nadrukami. Hitem sezonu będą nadruki ze Spoonch Boobem! Podobają wam się?

Pacyfka, Nirvana, róże i biel!

Koszulki w kolorze bieli to podstawa. Dzięki temu pasują do wszystkiego - spódnic, jeansów, szortów, szpilek, sportowych butów. Kolejnym plusem jest cena. Większość t-shirtów z kolekcji nie przekracza magicznej kwoty 39,90 złotych!

Luźno i z napisem!

Luźne koszulki to podstawa. W tym sezonie rezygnujemy z dopasowanych topów. Jeśli już wybieracie koszulkę bez ramion, zwróćcie uwagę na te z napisami. H&M proponuje luźne białe koszulki z czarnym nadrukiem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.