Stylomierz - oceniamy stylizację Ani Muchy

Przed Wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Luli i Plotek.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd.  W tym tygodniu oceniamy stylizację Ani Muchy.
Ania Mucha Ania Mucha East News

Całość - plus

Anna Mucha wystąpiła w telewizji po raz pierwszy, od czasu narodzin córeczki Stefanii Sory. Postawiła na tzw. miejską elegancję, czyli marynarkę w mocnym kolorze, czarny top, dopasowane dżinsy i stylowe botki na szpilce. Jak widać, powrót do figury sprzed ciąży zajął aktorce mniej niż miesiąc. Rekord?

Ania Mucha Ania Mucha Forum

Fryzura i makijaż - plus

Ania, jako świeżo upieczona mama, postawiła na bardzo delikatny makijaż. Zdecydowała się też na gładką, prostą i bardzo dziewczęcą fryzurę. Czyżby look seksbomby odszedł w zapomnienie? Mamy nadzieję - w takiej wersji Mucha dużo bardziej nam się podoba.

Ania Mucha Ania Mucha East News

Góra - plus z małym minusem

Fioletowa krótka marynarka i dłuższa czarna bluzka to poprawny zestaw, ale próżno tu doszukiwać się stylu, czy ciekawego pomysłu. Brak kolczyków czy naszyjnika podkreśla, że Ania chciała wyglądać bardzo łagodnie. Jedynym dodatkiem jest skromna srebrno-złota obrączka.

Ania Mucha Ania Mucha East News

Dół - plus

Jasne dżinsy-rurki w połączeniu z botkami na szpilce to klasyka. Pojawiły się opinie, że szary odcień spodni optycznie pogrubił aktorkę, jednak kompletnie się z nimi nie zgadzamy. Nogi Muchy prezentują się wyjątkowo szczupło.

Ania Mucha Ania Mucha East News

Buty - duży plus

Bardzo spodobały nam się skórzane botki z ozdobną aplikacją i zamkiem. Równie dobrze wyglądałyby z legginsami lub rockową sukienką. Może następnym razem?

Ania Mucha Ania Mucha East News/Forum

Podsumowanie: 80 % stylu, 20 % kiczu

Szczerze mówiąc, trudno mówić tu tak o kiczu, jak i o stylu, bo w stroju Ani Muchy nie ma w zasadzie żadnego z nich. Jest to po prostu dość banalna, choć poprawna stylizacja, właściwa dla młodej mamy. Mucha na pewno chciała pokazać, że po ciążowym brzuchu nie ma już ani śladu, stąd obcisła bluzka i dopasowane spodnie. Ale nie od dziś wiadomo, że aktorka uwielbia podkreślać swoją sylwetkę mocno opiętym strojem, więc nie jest to nic nowego. Sumując, nie jest źle, ale zestaw byłby o wiele ciekawszy w połączeniu z kurtką-ramoneską bądź dłuższym kremowym kardiganem.

Więcej o: