Oni lubią nagrywać NAGO

Gwiazdy nago.
Patrycja Markowska. Patrycja Markowska. kapif

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska wiele lat temu wyznała, że nagrywa nago. To nie żart. Ponoć wchodziła do studia, rozbierała się i nagrywała piosenki w stroju Ewy. Nie wiemy, czy z gaszonym świetle. Zapewne tak, bo Patrycja wyznała, że nikt je nie widział. Dziś już tego nie robi. Szkoda.

Wojciech Łozowski Wojciech Łozowski Kapif

Łozo

Nagrywanie piosenek nago to zwyczaj stary jak świat. Robili znani w Stanach i w Polsce. Pomysł najwidoczniej podoba się młodym gwiazdom, bo do takich praktyk przyznał się Łozo:

Zdarzyło mi się nagrać kilka kawałków z gołą... - wyznał w MTV.

Ciekawostką jest fakt, że Marina w tym samym programie wyznała, że to debilizm. Już wiemy, dlaczego się rozstali.

Robbie Williams Robbie Williams Forum

Robbie Williams

Książę popu także uległ pokusie rozebrania się w studio. Robbie podczas nagrywania jednej z płyt wpadł na pomysł, że zrzuci z siebie ciuszki. Zapewnił wytwórnie, że zaprowadzi go to na szczyty list przebojów. Według gwiazdy takie praktyki uwrażliwiają.

Edyta Górniak. Edyta Górniak. www.KAPIF.pl

Edyta Górniak

Przez wiele lat okupowała listy przebojów. To wymagało poświęceń. Nie jest tajemnicą, że nagrywając hity Edyta zamykała się w studiu nagraniowym, gasiła światło i bardzo przeżywała każdą piosenkę. Ale to nie wszystko. Plotki głoszą, że Edyta nieraz się rozebrała w studio, aby poczuć się dosłownie goła. Dzięki temu miała śpiewać "duszą".

Więcej o: