Doda i Anetka - historia tej przyjaźni

Przyjaźnie w show-biznesie.

Przyjaciółka Dody

Urzekła nas ta historia. Przyjaźń Anety Radzimirskiej i Dody trwa od lat. Poznały się wiele lat temu na jednym z koncertów Dody. Przez wiele lat były nierozłączne. Aneta była przy Dodzie, gdy ta odchodziła z zespołu Virgin.

Skąd jest Aneta?

Aneta pochodzi z Aleksandrowa Kujawskiego, niedaleko Torunia. Skończyła tam liceum ekonomiczne. Dzięki Dodzie wyrwała się ze swojego rodzinnego miasta.

Koncerty z Dodą

Aneta Radzimirska zawsze była największą przyjaciółką Dody. Jeździła z nią na koncerty, zabierała na imprezy czy pocieszała po rozstaniu z Radkiem Majdanem. Doda awsze chciała mieć przyjaciółkę przy sobie, więc załatwiła jej fuchę. Aneta na koncertach królowej... wcielała się w rolę czarownicy.

Rozłąka

Jednak, gdy gwiazda związała się z Nergalem ich stosunki nieco się oziębiły.Co prawda Radzimirska pojawiła się na nagraniu "Tak to leciało", ale zaraz potem zniknęła. Doda już nie zabierała jej na imprezy, ani koncerty. Aneta przestała występować jako czarwonica, a jej miejsce zajął przyjaciel i sobowtór Dody, Dżaga. Dopiero, gdy Adam zachorował Doda znów zaczęła pokazywać się z Anetą.

Powrót

Jak dowiedział się Plotek, Doda zadzwoniła do Anety, gdy Nergal zakończył ich związek. Załamana Doda potrzebowała osoby, której będzie mogła się zwierzyć. Aneta przyjechała i pocieszyła Dodę. Od tamtej chwili znów zaczęły spędzać razem czas.

Top Trendy

Doda w czerwcu wystąpiła na festiwalu Top Trendy. Gwiazda po występie prawie półtorej godziny siedziała w garderobie. Była z nią Aneta. Zamiast z menadżerem Jarosławem Burdkiem, Doda wyszła do fotoreporterów i dziennikarzy z Anetą.

Aneta Radzimirska, doda Aneta Radzimirska, doda kapif

Czas na lans!

W poniedziałek Doda zabrała Anetę na imprezę butiku Moliera 2, gdzie pokazano kolekcję
luksusowych, francuskich butów - Christian Louboutin. Doda i jej przyjaciółka przyszły na imprezę trzymając się za ręce. Widać, że gwiazda ma przy sobie osobę, której ufa.

Więcej o:
Komentarze (36)
Doda i Anetka - historia tej przyjaźni
Zaloguj się
 • tereferekukuruk

  Oceniono 9 razy 5

  fszcząsneło mnom

 • i.bella

  Oceniono 6 razy 4

  O Dodzie to się już pisze takie głupoty ze czytac sie odechciewa... Plotku zajmij sie bardziej przydatnymi informacjami a nie jakimis śmieciami.

 • selmine

  Oceniono 12 razy 4

  No to już mamy kolejną uczestniczkę TZG.

 • jadzka

  Oceniono 16 razy 4

  strach pomyśleć co będzie jak się pokłócą będziemy mieli drugą Maję Sablewską pranie brudów na pudelku ,i następna uczestniczka do 14 edycji TZG :)

 • lenore

  Oceniono 10 razy 4

  Haha, leje z tego. Artykul tylko po to, zeby udowodnic ludziom, ze Doda jednak ma przyjaciol(ke).

 • agathe5

  Oceniono 8 razy 4

  Ahh. Ta "przyjaźń"...

 • tevez

  Oceniono 4 razy 2

  gardźmy scie-wem aż po same deski grobowe!!

 • prawdziwadelka

  Oceniono 4 razy 2

  hmmm jedne dziewczyny znajdują sobie sponsorów a Anetka znalazła sobie sponsorkę...
  chwali się...

 • veella

  Oceniono 4 razy 2

  Trudno być gwiazdą... nie wiadomo, komu ufać, a komu - nie.d

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX