Seksowne jurorki polskich programów

Znane jurorki.
Najseksowniejsze Jurorki Najseksowniejsze Jurorki Kapif

Małgorzata Foremniak - "Mam Talent"

Kobieta jak wino - im starsza tym lepsza. Z pewnością można tak powiedzieć o Małgorzacie Foremniak. Jurorka "Mam Talent" kręciła z pewnością Kubę Wojewódzkiego. Kręciła też innych.

Najseksowniejsze Jurorki Najseksowniejsze Jurorki Kapif

Agnieszka Chylińska - "Mam Talent"

Bardziej pociągała jej metamorfoza. Z brzydkiego kaczątka rocka przemieniła się w pięknego łabędzia telewizji. Szczupła, zgrabne nogi... było na co popatrzeć.

Najseksowniejsze Jurorki Najseksowniejsze Jurorki Kapif

Weronika Marczuk - "You Can Dance"

Słowiańska uroda, wykształcenie i oczywiście uroda. Tak prezentowała się Weronika Marczuk. Była żona Cezarego Pazury kręciła facetów, gdy zasiadała w "You Can Dance". Agustin w każdym razie szalał. Piróg już nieco mniej.

Najseksowniejsze Jurorki Najseksowniejsze Jurorki Kapif

Maja Sablewska - "X-Factor"

Bogini w tym zestawieniu. Niech znajdzie się ktoś, kto powie, że Maja nie jest zgrabną kobietą. Szczupła, ma styl i grzeszy urodą. Co prawda musiała nad tym wszystkim mocno popracować, ale cel w tym przypadku uświęca środki.

Kora. Kora. Forum/Krzysztof Kuczyk

Kora - "Must Be The Music"

Ma najstarszych fanów ze wszystkich jurorek. Panowie od kilkudziesięciu lat kochają się w Oldze Jackowskiej. Za urok osobisty, za figurę i to "coś". Diwa rocka, królowa metamorfoz. Dziś przypomniała o sobie młodszej widowni, ale powiedzmy sobie szczerze - kto w latach 70 nie chciał mieć Kory tylko na wyłączność.

Anna Mucha Anna Mucha Kapif

Anna Mucha - Weronika Marczuk - "You Can Dance"

To czy podoba się komuś Weronika Marczuk czy Kora można podyskutować. Ale przy Annie Musze nie ma wątpliwości. Seksapil to jej drugie imię. Kręci niemal każdego faceta. Pokaźny biust, piękny uśmiech i opalenizna - dziewczyna jak z wakacyjnej pocztówki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.