"Plotki Roku 2010" - oto zwycięzcy

Największe gwiazdy na naszej imprezie!

Plotki Roku 2010

Za nami gala "Plotki Roku 2010". Oddaliście ponad 250 tysięcy głosów i wybraliście zwycięzców w sześciu kategoriach: Gwiazda Roku, Polityk Plotka, Wydarzenie Roku, Show Roku, Debiut Roku i Menadżer Roku.

Doda Doda kapif

Doda

Doda na naszej imprezie miała sporą grupę wsparcia. Towarzyszyli jej menadżerowie, asystenci, fani i przyjaciele. Doda była w swoim żywiole. Dzięki waszym głosom, odebrała nagrody w dwóch kategoriach: Gwiazda Roku i Wydarzenie Roku.

Małgorzata Leitner Małgorzata Leitner kapif

Joanna Krupa

Joanna Krupa była największym objawieniem ubiegłego roku. Prowadząca Tap Madl zdobyła sympatię Polaków swoją naturalnością, spontanicznością i...akcentem. Joanna nie mogła przylecieć do Polski, ponieważ zatrzymały ją w USA zobowiązania zawodowe. Nagrodę odebrała jej menadżerka, Małgorzata Leitner.

Janusz Palikot

Janusz Palikot został okrzyknięty Politykiem Plotka. Konkurencję zostawił daleko w tyle. Polityk nie zjawił się na naszej gali, ale nagrodę odebrali członkowie Stowarzyszenia "Ruchu poparcia Palikota".

Michał Piróg Michał Piróg kapif

Top model. Zostań modelką

W kategorii "Show Roku" wygrał program "Top model. Zostań modelką". Statuetkę odebrał Michał Piróg oraz modelki znane z 1. edycji show. Na scenie pojawiły się m.in. Ola Kuligowska, Paulina Papierska czy Zula Walkowiak.

Maja Sablewska Maja Sablewska kapif

Maja Sablewska

W przypadku kategorii Menadżer Roku obyło się bez zaskoczenia. Nagrodę z rąk Joanny Jabłczyńskiej odebrała Maja Sablewska. Słynna menadżerka podziękowała ze sceny wszystkim swoim byłym i obecnym artystom.

Więcej o: