Anna Przybylska: najładniejsza mama wśród gwiazd

Aktorka urodziła trzecie dziecko.
Anna Przybylska w Anna Przybylska w "Złotopolskich" East News

Początki kariery Anny Przybylskiej

Anna Przybylska popularność zdobyła w roku 1997 dzięki roli Marylki Baki w serialu "Złotopolscy". Grała młoda policjantkę, którą szybko pokochali widzowie i stała się jedną z głównych ról serialu.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk Kapif

Wielka miłość - Jarosław Bieniuk

Śliczną aktorką zainteresowani byli panowie w całej Polsce. Jednak serce Przybylskiej zdobył piłkarz Jarosław Bieniuk. Zakochali i założyli rodzinę. Ania wielokrotnie wspominała, ze Jarek zawsze dbał o finansowy status. Do tego bardzo ją kocha. Trudno dziwić się, że para szybko doczekała się dziecka.

Anna Przybylska z dziećmi Anna Przybylska z dziećmi Forum

Pierwszy owoc miłości - Oliwia

Pierwszym dzieckiem Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka była córka Oliwka. Dziś Oliwia ma 9 lat i do złudzenia przypomina tatę. W wywiadzie dla "Gali" Przybylska zdradziła, że rozmawia ze swoją córką o wszystkim m.in o seksie:

Przyszedł taki dzień, że spytała mnie, skąd biorą się dzieci. Nie mówiłam wtedy o bocianie czy kapuście. Nie czułam się zażenowana. Przecież moja córka widziała mnie i Jarka nago. Powiedziałam więc, że jak rodzice się kochają, to ziarenko od mamy łączy się z plemnikiem tatusia i potem w brzuszku u mamy rośnie nowy człowiek.
Anna Przybylska z dziećmi Anna Przybylska z dziećmi Forum

Drugi na świat przyszedł syn

Po trzech latach od narodzin ukochanej córki na świat przyszedł syn Anny i Jarosława - Szymon. Ta wiadomość była najwspanialszą szczególnie dla Jarka, który spełni swoje marzenie i zagra kiedyś z synem w piłkę.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk Forum

Trzecie dziecko na powitanie wiosny

Trzecia pociecha Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej przyszła na świat 21 marca, czyli w pierwszy dzień wiosny. To drugi syn pary. Jeszcze nieznane jest imię dziecka. Gratulacje spływają z całej Polski także od naszych czytelników.