Shazza odkryła swoje tajemnice

.
Shazza Shazza TVN/ZOOM

Nie musieli poprawiać jej sesji dla Playboya

Shazza wyznała, że gdy robili jej sesję do Playboya, była w bardzo dobrej formie. Do tego stopnia, że nie trzeba było praktycznie poprawiać jej zdjęć w Photoshopie.

No rzeczywiście tak było, bez Photoshopa, wtedy byłam w takiej super, ekstra kondycji, zresztą nadal jestem, więc kto wie? - powiedziała Shazza.
Shazza Shazza TVN/ZOOM

Shazza i Tomek Samborski byli parą!

Mało kto wie, że Shazza i jej menadżer byli kiedyś parą. Jak przyznała gwiazda nie ma się czemu dziwić - przecież jej menadżer jest przystojny.

Shazza Shazza TVN/ZOOM

Skąd wziął się pseudonim

Shazza wyznała również, skąd jej zamiłowanie do Egiptu:

Dzięki mojemu dziadkowi zafascynowałam się kulturą starożytnego Egiptu i dzięki temu zrodziła się taka moja wielka miłość do tego wielkiego kraju i kiedy już nieco dorosłam. Wybrałam się na film "Faraon" potem kiedy byłam już nieco bardziej dorosłą dziewczyną, która już więcej rzeczy zrozumiała na mojej drodze stanął Tomek i postanowiliśmy założyć zespół i pomyślałam, skoro ta kultura tak zawładnęła moim sercem, że być może pseudonim jaki wymyśle, będzie adekwatny do mojego wyglądu, do mojego stylu bycia. Mam nadzieję, że wówczas byłam bardziej tajemnicza niż teraz, w każdym razie wymyśliłam pseudonim Shazza samodzielnie, żeby nie był taki gołosłowny, postanowiłam ułożyć opowiastkę o egipskiej, niesfornej, kochliwej kapłance
Shazza Shazza TVN/ZOOM

Przez nagie zdjęcia musiała zerwać z chłopakiem

Magdę po sesji dla Playboya wspierali rodzice. Ale nie chłopak, z którym wtedy była. Jego rodzice byli zgorszeni nagimi zdjęciami dziewczyny ich syna. Kazali mu się z nią rozstać.

Więcej o:
Copyright © Agora SA