Każdy był już z każdym? Lopez z Affleckiem, Affleck z Paltrow, Paltrow z Pittem... Show-biznes to prawdziwa sieć miłosnych powiązań!

Gwiazdy show-biznesu są splecione nie tylko sieciami wspólnych interesów, ale i romantycznych związków. Z boku przypomina to prawdziwą operę mydlaną. Kiedy przeanalizujemy historię show-biznesowych lub medialnych relacji, dojdziemy do wniosku, że wszyscy byli już ze wszystkimi i w ten czy inny sposób są ze sobą powiązani.
Gwyneth Paltrow Gwyneth Paltrow Plotek.pl / Jan Sochaczewski

Związki Gwyneth Paltrow

Najbardziej znany partner Gwyneth Paltrow to Brad Pitt. Poznali się w 1995 roku na planie filmu "Siedem".

Zdecydowanie zakochałam się w nim - mówiła potem Paltrow.

Po trzech latach związku para rozstała się. Wcześniej był jednak Robert Sean Leonard. Para spotykała się w latach 1991-1992. W latach 1997-2000 aktorka była partnerką innego wielkiego gwiazdora, Bena Afflecka.

W 1998 roku na planie "Morderstwa doskonałego" poznała Viggo Mortensena. Krążyły pogłoski, że mieli romans, gdy Paltrow była jeszcze w związku z Affleckiem. Z Chrisem Heinzem łączono ją krótko - od 2000 do 2001 roku.

Luke'a Wilsona poznała na planie filmu "Genialny klan" w 2001 roku. Wilson w jednym z wywiadów przyznał, że ceni "błazeński humor" Paltrow. Rozstali się w styczniu 2002 roku. W 2003 roku Paltrow związała się z Chrisem Martinem. Wzięli ślub i byli razem aż do jesieni 2014 roku, kiedy to ogłosili rozstanie. Martin spotykał się później z Jennifer Lawrence.

Angelina Jolie Angelina Jolie Plotek.pl / Jan Sochaczewski

Związki Angliny Jolie

Angelina Jolie i Brad Pitt należą obecnie do najsłynniejszych hollywoodzkich par. Spotykają się od kilku lat, ale ślub wzięli dopiero w 2014 roku. Przed Pittem jednak w życiu Jolie było kilku mężczyzn.

Jonny Lee Miller to pierwszy z trzech mężów aktorki. Ślub wzięli w 1996 roku, a rozwód w 1999. Angelina Jolie i Billy Bob Thornton byli małżeństwem równo trzy lata - od maja 2000 roku do maja 2003 roku. W 2003 roku ona i Nicolas Cage zostali przyłapani na czułych pocałunkach.

Angelina Jolie i Colin Farrell spotkali się na planie "Alexandra". Po latach Jolie przyznała, że Farrell w łóżku był prawdziwą bestią. Z kolei Brad Pitt, zanim poznał Angelinę Jolie, spotykał się między innymi z Elizabeth Daily.

Jest bardzo mało informacji o ich rzekomym związku z 1989 roku, ale jako że były to dla Pitta trudne lata, wszystko mogło się zdarzyć - czytamy na portalach opisujących randki gwiazd.

Gwyneth Paltrow aktor poznał w 1995 roku na planie filmu "Siedem". A Jennifer Aniston to pierwsza żona gwiazdora. Ślub wzięli w 2000 roku, rozwód - w 2005.

Kate Moss Kate Moss Plotek.pl / Jan Sochaczewski

Związki Kate Moss

Kate Moss to jedna z najgorętszych modelek. Johnny Depp to jeden z najbardziej ekscentrycznych hollywoodzkich gwiazdorów. Ich burzliwym związkiem w połowie lat 90. żyły media na całym świecie. Z kim jeszcze spotykała się top modelka?

Kate Moss i Frank Sinatra może i nie mieli romansu, ale o ich pocałunku pisali wszyscy. Modelka miała wtedy 21 lat, piosenkarz - 80. To było na jego urodzinach. Pocałował ją prosto w usta.

To był mój najlepszy pocałunek w życiu - przyznała potem Moss.

Kate Moss i Jack Nicholson razem? Kilkanaście lat temu wiele razy widywano ich w ekskluzywnych restauracjach. Co ich łączyło?

Są dwa rodzaje kobiet. Te, które chcą pójść ze mną do łóżka i te, które chcą mnie uderzyć w twarz, kiedy próbuję się z nimi przespać. Mam nadzieję, że Kate nie należy do tych drugich - wyznał Nicholson.

Pete Doherty i Kate Moss w latach 2005-2007 tworzyli burzliwy, pełen skandali i używek związek. Planowali również ślub.

Wolny od narkotyków poślubię Kate latem i będę 10 razy szczęśliwszy niż kiedykolwiek na haju - mówił Doherty w jednym z wywiadów.

Nie wiemy jednak, czy był wtedy trzeźwy.

Po rozstaniu z Dohertym Moss spotykała się z Russellem Brandem. Brand był uzależniony od seksu i sporo mówił tabloidom o związku z supermodelką, czego ona nienawidziła. Para spotykała się w 2006 roku. W tym samym roku Kate Moss i Jamie Dornan, którego możemy oglądać w filmie "50 twarzy Greya", rzekomo przeżyli krótki, ale burzliwy romans.

Kate Moss i Daniel Craig podobno spotykali się przez kilka miesięcy w 2004 roku, jednak żadne z nich nie potwierdziło tego.

Były chłopak Kate Moss, Johnny Depp, spotykał się z kolei między innymi z Winoną Ryder (1989-1993) i Vanessą Paradis (1998-2012). Obecnie jest związany z Amber Heard (w lutym tego roku wzięli ślub).

Cameron Diaz Cameron Diaz Plotek.pl / Jan Sochaczewski

Związki Cameron Diaz

Matt Dillon był partnerem Cameron Diaz w latach 1995-1998. Poznali się na planie filmu "Sposób na blondynkę", Dillon jednak nie był wtedy gotowy ustatkować się.

Jared Leto i Cameron Diaz spotykali się przez 4 lata: od 1999 do 2003 roku. Justin Timberlake był następny - od 2003 do 2006 roku. Czy Cameron Diaz i Bradley Cooper byli razem? Pogłoski mówią, że spotykali się między sierpniem 2007 a styczniem 2008 roku.

A co z raperem P.Diddym? Oboje utrzymują, że są "tylko przyjaciółmi", jednak w 2011 roku paparazzi przyłapali ich na pocałunkach.

Benji Madden po raz pierwszy pokazał się z Cameron Diaz w 2014 roku. I choć jeszcze w listopadzie mówiła, że "ani szuka, ani nie szuka małżeństwa", to na początku stycznia tego roku para wzięła ślub.

George Clooney George Clooney Plotek.pl / Jan Sochaczewski

Związki George'a Clooneya

W ubiegłym roku cały świat przyglądał się, jak George Clooney i Amal Alamuddin (teraz Amal Clooney) biorą ślub. Z kim aktor spotykał się wcześniej?

"Wieczny kawaler" (do niedawna) spotykał się z wieloma kobietami. W latach 1987-1989 Clooney był związany z Kelly Preston. Podarował jej świnię Maxa, nad którą zaszczyt opieki przypadł mu po rozstaniu. Max zdechł w 2006 roku.

Po prostu umarł, jakaś godzinę temu. Tak starej świni weterynarze jeszcze nie widzieli - powiedział Clooney.

Talia Balsam do niedawna była jedyną kobietą, której Clooney powiedział "tak". Małżeństwem byli od 1989 do 1992 roku. W 1993 roku Clooney przeżył krótki romans z Elizabeth Daily.

Nie spodziewałabym się niczego poważnego - mówiła jednak wtedy w jednym z wywiadów.

Słusznie.

Nie ma potwierdzenia, że Clooney i Lucy Liu byli razem, ale podobno mieli romans w 2000 roku. W sylwestra 2006 roku widziano ich natomiast złączonych w namiętnym pocałunku. Oprócz tego George Clooney spotykał się między innymi z Kristą Allen (w latach 2002-2004), Moniką Jakisic (w 2007), Sarah Larson (2007-2008), Elisabettą Canalis (2009-2011) i Stacy Keibler (2011-2013).

Kim Kardashian Kim Kardashian Plotek.pl / Jan Sochaczewski

Związki Kim Kardashian

Ray J i Kim Kardashian są bohaterami jednej z najsłynniejszych seks taśm. Nagranie ich namiętnego seksu wyciekło w 2007 roku i stało się przepustką Kardashian do międzynarodowej kariery. Taki "przypadek".

Od października 2009 roku do 2010 Kim spotykała się z Reggie Bushem. Powód rozpadu związku? Podobno rodzina Busha nie umiała pogodzić się z burzliwą przeszłością Kim.

Kim Kardashian i Cristiano Ronaldo? Tak, w kwietniu 2010 roku. Przyłapano ich na całowaniu się niedaleko jednej z madryckich restauracji. W grudniu 2010 roku Kim zaczęła się spotykać ze sportowcem Krisem Humphriesem. Po kilku miesiącach były oświadczyny i wkrótce ślub. Małżeństwo trwało krótko. W 2013 roku para się rozwiodła. Rok później małżonkiem celebrytki został Kanye West. Para ma córkę, North, urodzoną w czerwcu 2013 roku.

Renee Zellweger Renee Zellweger Plotek.pl / Jan Sochaczewski

Związki Renee Zellweger

Renee Zellweger i Jim Carrey poznali się na planie filmu "Ja, Irena i ja". Byli nawet zaręczeni, ale rozstali się w grudniu 2000 roku.

Matthew Perry spotykał się z Renee przez krótki czas w 2002 roku. W roku 2005 przez kilka miesięcy jej mężem był Kenny Chesney. Małżeństwo anulowano. Renee Zellweger i Luke Perry prawdopodobnie nie byli razem, jednak w styczniu 2007 roku widziano ich na "intymnej" randce.

O rzekomym romansie z Paulem McCartneyem niewiele wiemy. Podobno wydarzył się w sierpniu 2007 roku. Za to z Bradleyem Cooperem łączono ją od lipca 2009 roku do marca 2011 roku.

Sean Penn Sean Penn Plotek.pl / Jan Sochaczewski

Związki Seana Penna

Sean Penn od grudnia 2013 roku spotyka się z 15 lat młodszą od siebie Charlize Theron. W sierpniu 2014 roku para zaręczyła się. Z kim wcześniej spotykał się gwiazdor?

Sean Penn i Brigitte Nielsen? Lubiąca skandale aktorka i modelka w swojej biografii wspomina o upojnej nocy z aktorem. Później była oczywiście Madonna. Zaczęli się spotykać w kwietniu 1984 roku, w sierpniu następnego roku wzięli ślub, by w październiku 1989 roku rozwieść się.

Robin Wright to druga żona gwiazdora. Małżeństwem byli od kwietnia 1996 roku do sierpnia 2010. Mają dwoje dzieci: córkę Dylan i syna Hoppera. W 2008 roku, niecałe dwa miesiące po ogłoszeniu separacji z Wright, Penn wybrał się na oscarową galę w towarzystwie Petry Nemcovej.

Czy Sean Penn i Jessica White byli razem? Nie wiadomo. Jesienią 2009 roku widziano za to, jak się całują, widziano ich także razem latem roku następnego. W 2011 roku Sean Penn zabrał Scarlett Johansson na wycieczkę do Meksyku prywatnym odrzutowcem. Wcześniej widziano ich również razem w jednej z restauracji w Los Angeles.

Nicole Kidman Nicole Kidman Plotek.pl / Jan Sochaczewski

Związki Nicole Kidman

Najbardziej znanym związkiem Nicole Kidman jest jej małżeństwo z Tomem Cruisem (w latach 1990-2001). W roku 2003 aktorka miała zacząć się spotykać z muzykiem Lennym Kravitzem. Oboje zaprzeczali pogłoskom o romansie, który miał skończyć się ostatecznie w 2004 roku.

W lecie 2004 roku Kidman miała przeżyć krótki romans z Robbie Williamsem. Przynajmniej on sam tak utrzymuje. Od 2005 roku Kidman jest związana z Keithem Urbanem. Poznali się na imprezie, pobrali rok później. Mają dwie córki.

Keanu Reeves Keanu Reeves Plotek.pl / Jan Sochaczewski

Związki Keanu Reevesa

Keanu Reeves związał się z Sofią Coppolą w 1992 roku, kiedy zagrał w reżyserowanym przez jej ojca filmie "Dracula". Coppola zaś rok później krótko spotykała się z Quentinem Tarantino, który z kolei w 2014 roku podobno chwilę był związany ze swoją filmową muzą, Umą Thurman.

Dwa lata później Keanu, wraz z Sandrą Bullock, wystąpił w słynnym filmie "Speed". Podobno mieli romans nie tylko na ekranie.

Madonna Madonna Plotek.pl / Jan Sochaczewski

Związki Madonny

Madonna, od wielu dekad symbol seksu, zawsze otoczona mężczyznami. Jej pierwszym mężem był Sean Penn. Zaczęli się spotykać w kwietniu 1984 roku, w sierpniu następnego roku wzięli ślub, by w październiku 1989 roku rozwieść się.

W 1987 roku, zanim rozstała się z Pennem, miała romans z Johnem F. Kennedym Jr. Warren Betty to kolejna pozycja na liście jej związków. Spotykała się z nim od 1989 do 1990 roku.

Sporo pogłosek, wymienionych między innymi w biografiach obojga gwiazd, świadczyło, że mogło dojść do romansu, albo przynajmniej próby romansu, między Madonną a Michaelem Jacksonem.

Madonna i Ingrid Casares, właścicielka nocnego klubu, miały mieć romans w 1994 roku. Są nawet zdjęcia, na których widać je całujące się.

Guy Ritchie był drugim mężem gwiazdy. Para była małżeństwem w latach 2000-2008. Mają syna, Rocco. Razem adoptowali też chłopca imieniem David.

Timor Steffens to 27-letni holenderski tancerz. Madonna spotykała się z nim w 2014 roku.

Leonardo DiCaprio Leonardo DiCaprio Plotek.pl / Jan Sochaczewski

Związki Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio nigdy nie mógł narzekać na brak powodzenia. Ostatnio łączy się go z Rihanną. A wcześniej?

W 1997 roku podobno miał romans z Demi Moore, a rok później z top modelką Naomi Campbell. Leonardo DiCaprio i Gisele Bundchen spotykali się (z przerwami) do 2005 roku. Bundchen nawet miała w planach małżeństwo, ale Leo wtedy miał w planach głównie imprezy.

Kolejną top modelką, z którą spotykał się Leo, była Bar Refaeli. Poznali się w 2005 roku w Las Vegas i byli ze sobą aż do roku 2011. Para w tym czasie wielokrotnie rozstawała się i wracała do siebie. Naliczono prawie 10 takich rozstań. Z Toni Garn DiCaprio był związany od maja 2013 roku do grudnia 2014. Co ciekawe, nigdy nie widziano ich razem na czerwonym dywanie.

Jennifer Aniston Jennifer Aniston Plotek.pl / Jan Sochaczewski

Związki Jennifer Aniston

Jennifer Aniston miała za sobą wiele burzliwych związków. Obecnie jest szczęśliwa u boku Justina Therouxa. Niedawno jednak wspomniała o kimś, kogo nazwała jedyną miłością.

Kiedy miała 25 lat, zakochała się w aktorze Danielu McDonaldzie. To on miał być "tym jedynym". Niestety, McDonald zmarł w 2007 roku na raka mózgu. W 1995 roku aktorka zaczęła się spotykać z Tatem Donovanem. Zaręczyli się, planowali ślub, ale w 1998 roku rozstali się.

Od 1998 roku Aniston spotykała się z Bradem Pittem, z którym wkrótce wzięła ślub. Małżeństwo rozpadło się w 2005 roku. Rok później związała się z Vincem Vaughnem, z którym pracowała na planie filmu "Sztuka zrywania". Para rozstała się niecały rok później.

Paul Sculfor to brytyjski model. Podobno spotykał się z Jennifer Aniston w 2007 roku, ale żadne z nich tego nie potwierdziło. W 2008 roku Aniston przeżyła burzliwy i bardzo medialny romans z Johnem Mayerem. Rozstali się w 2009 roku, tuż po oscarowej gali, na której pierwszy raz pokazali się oficjalnie razem.

Lenny Kravitz Lenny Kravitz Plotek.pl / Jan Sochaczewski

Związki Lenny'ego Kravitza

Lenny Kravitz raz był żonaty - z aktorką Lisą Bonet (listopad 1987-kwiecień 1993). Mają córkę Zoe, 26-letnią obecnie aktorkę. W 1991 roku artysta podobno miał romans z australijską piosenkarką, Kylie Minogue.

Ma najlepszy tyłek w Wielkiej Brytanii - powiedział w rozmowie z "The Mirror".

W 1992 roku pomógł Vanessie Paradis w pracy nad płytą. Ich romans datuje się na lata 1992-1997, choć początkowo był on tajemnicą. Dopiero w 2009 roku Kravitz przyznał: Byłem w niej szaleńczo zakochany.

W 1998 roku przeżył romans z aktorką i piosenkarką, Natalie Imbruglią.

Justin Timberlake Justin Timberlake Plotek.pl / Jan Sochaczewski

Związki Justina Timberlake'a

Justin Timberlake miał zaledwie kilkanaście lat, kiedy na planie programu dla dzieci "Mickey Mouse Club" poznał równolatkę, Britney Spears. W 2000 roku potwierdzili, że są w związku. Rozstali się w 2002 roku. Z Jenną Dewan-Tatum spotykał się krótko - od marca do sierpnia 2002 roku.

Justin Timberlake i Cameron Diaz byli ze sobą związani od 2003 do 2006 roku. Podobno zaczęli się ponownie widywać w 2010 roku, ale żadne z nich tego nie potwierdziło.

Aktualną jego partnerką, a nawet żoną, jest Jessica Biel. Tak naprawdę to już Jessica Timberlake, ale ze względów zawodowych postanowiła używać panieńskiego nazwiska. W styczniu para ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

Sandra Bullock Sandra Bullock Plotek.pl / Jan Sochaczewski

Związki Sandry Bullock

Pamiętacie kultowy już film "Speed" z 1994 roku? Sandra Bullock i Keanu Reeves podobno nie tylko na ekranie mieli wtedy romans.

Z Tatem Donovanem była nawet zaręczona, ale nigdy nie trafili przed ołtarz. Ich związek datuje się na lata 1992-1995.

W 1996 roku ona i Matthew McConaughey zagrali w "Czasie zabijania".

On stał się potężną siłą w moim życiu - mówiła wtedy o swoim filmowym (i nie tylko) partnerze.

Z Ryanem Goslingiem spotkała się w 2001 roku, poznali się na planie "Śmiertelnej wyliczanki". Rok później rozstali się. Podobno ranczo Bullock w Teksasie było zbyt daleko od apartamentu Goslinga w Los Angeles.

W 2003 roku Sandra Bullock poznała Jessego Jamesa. To był jej pierwszy i, jak dotąd, jedyny mąż. Para rozwiodła się w 2010 roku. Z Ryanem Reynoldsem miała spotykać się w 2011 roku. To jej wieloletni przyjaciel, zdaniem niektórych, nawet więcej, niż przyjaciel.

Jennifer Lopez Jennifer Lopez Plotek.pl / Jan Sochaczewski

Związki Jennifer Lopez

Wiecie, że boska J.Lo i Wesley Snipes mieli romans? Krótki, bo trwał tylko od listopada 1994 roku do marca roku następnego. Jennifer Lopez i P.Diddy byli razem między 1999 a 2001 rokiem. Często o sobie mówili w mediach i afiszowali się na różnych imprezach.

Chris Judd był drugim mężem Lopez. Pobrali się we wrześniu 2001 roku, w styczniu 2003 wzięli rozwód.

To był głośny romans. Jennifer Lopez i Ben Affleck zaczęli się spotykać w 2002 roku, jeszcze kiedy Lopez była zamężna. Prawie się pobrali, jednak w styczniu 2004 roku para się rozstała.

Marc Antony był trzecim i, jak dotąd ostatnim, mężem Lopez. Para wzięła ślub w czerwcu 2004 roku i rozwiodła się w 2011. Mają bliźnięta: Emmę Maribel i Maximiliana Davida.

Jennifer Lopez i Caspra Smarta zaczęto łączyć ze sobą w listopadzie 2011 roku. Często widywano ich razem na różnych imprezach, jednak w czerwcu 2014 roku ich związek się zakończył. Niedawno podobno do siebie wrócili.

Collin Farrell Collin Farrell Plotek.pl / Jan Sochaczewski

Związki Collina Farrella

Colin Farrell nie przez przypadek ma opinię jednego z największych amantów Hollywood. My najlepiej znamy jego związek z Alicją Bachledą-Curuś. Para spotykała się w latach 2008-2011. Mają syna, Henry'ego.

Amelia Warner to angielska aktorka. Z Colinem Farrellem spotykała się w 2001 roku. W 2002 roku aktor poznał na planie filmu "SWAT" Michelle Rodriquez. Potem widywano ich razem na wielu imprezach.

Rok później zagrał w filmie "Alexander" u boku Angeliny Jolie. Między nimi zaiskrzyło. Aktorka przyznała po latach, że Farrell w łóżku był "prawdziwą bestią".

W 2003 roku aktor na premierze filmu "Rekrut" czule obejmował Britney Spears. Plotki o ich romansie były na tyle intensywne, że on sam się do nich odniósł.

Jesteśmy tylko znajomymi, choć Britney jest bardzo słodka - przyznał.

W tym samym roku Farrell miał romans z modelką "Playboya", Nicole Narain. Ich związek już na zawsze będzie udokumentowany seks taśmą, która powstała podczas wspólnych igraszek.

W latach 2006-2007 dużo się mówiło o związku Farrella z Carmen Electrą. Spotkali się w Playboy Mansion, gdy Electra była w trakcie rozwodu. W 2008 roku łączono go z Lake Bell, z którą pracował na planie filmu "W cieniu chwały". Gwiazdor spotykał się też z Elizabeth Taylor pod koniec jej życia.

 

Chciałem być jej mężem numer 8, ale zabrakło nam czasu - mówił.
Więcej o: