Kto z kim? Skomplikowane związki gwiazd [OMÓWIENIE QUIZU]

To nie był łatwy quiz, bo to nie są proste sprawy. Wyjaśnij swoje wątpliwości.
Od niedawna Agnieszka Szulim spotyka się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, producentem filmowym i synem miliardera. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że wcześniej przez rok spotykała się z nim... bliska znajoma dziennikarki, Natalia Klimas. Piotr Woźniak-Starak w 2003 roku, a także przez niedługi czas w tym roku, spotykał się z Alicją Bachledą-Curuś. Podobno woleli zostać przyjaciółmi. Od niedawna Agnieszka Szulim spotyka się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, producentem filmowym i synem miliardera. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że wcześniej przez rok spotykała się z nim... bliska znajoma dziennikarki, Natalia Klimas. Piotr Woźniak-Starak w 2003 roku, a także przez niedługi czas w tym roku, spotykał się z Alicją Bachledą-Curuś. Podobno woleli zostać przyjaciółmi. KAPiF/ Agencja Wyborcza.pl

Która z pań NIE była z Piotrem Woźniakiem-Starakiem?

Od niedawna Agnieszka Szulim spotyka się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, producentem filmowym i synem miliardera. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że wcześniej przez rok spotykała się z nim... bliska znajoma dziennikarki, Natalia Klimas. Piotr Woźniak-Starak w 2003 roku, a także przez niedługi czas w tym roku, spotykał się z Alicją Bachledą-Curuś. Podobno woleli zostać przyjaciółmi.

Piotr Adamczyk, jak na prawdziwego amanta przystało, łamał serca wielu kobiet. Aktor spotykał się m.in. z Magdą Gessler, Agnieszką Wagner i Anną Czartoryską. Gwiazdor był również mężem Kate Rozz. Teraz Adamczyk umawia się z Weroniką Rosati. Warto wspomnieć, że o poprzednich związkach aktorki również było głośno. Rosati spotykała się m.in. z Mariuszem Maksem Kolonko oraz raperem Tede. Piotr Adamczyk, jak na prawdziwego amanta przystało, łamał serca wielu kobiet. Aktor spotykał się m.in. z Magdą Gessler, Agnieszką Wagner i Anną Czartoryską. Gwiazdor był również mężem Kate Rozz. Teraz Adamczyk umawia się z Weroniką Rosati. Warto wspomnieć, że o poprzednich związkach aktorki również było głośno. Rosati spotykała się m.in. z Mariuszem Maksem Kolonko oraz raperem Tede. KAPiF/East News/ Agencja Wyborcza.pl

Weronika Rosati spotyka się teraz Piotrem Adamczykiem, czyli byłym facetem...:

Piotr Adamczyk, jak na prawdziwego amanta przystało, łamał serca wielu kobiet. Aktor spotykał się m.in. z Magdą Gessler (która obecnie związana jest z lekarzem medycyny estetycznej Waldemarem Kozerawskim), Agnieszką Wagner i Anną Czartoryską (aktorka jest żoną Michała Niemczyckiego, w lipcu urodził im się syn, Ksawery).

Restauratorka tak mówiła o relacji a Adamczykiem:

Wydaje mi się, że Piotr się wstydzi tego, co robił. Przyjaźniliśmy się bardzo i byliśmy blisko, ale może Piotr jest za bardzo mieszczański, by zrozumieć taką osobę jak ja - mówiła w programie internetowym "20m2 Łukasza". - On jest tak delikatną osobą, że nie wolno burzyć jego spokoju. Coś po tym filmie o papieżu w nim zostało w środku. Nie ma poczucia humoru.

Adamczyk był również mężem Kate Rozz. Para pozowała nawet na okładce "VIVY!" i udzieliła magazynowi wywiadu. Ich małżeństwo trwało rok i 3 miesiące, rozstali się na początku 2013 roku. Kilka miesięcy później Piotr Adamczyk wyznał, że żałuje sesji w "VIVIE!".

Złamałem swoją żelazną zasadę - nie wpuszczania mediów do życia prywatnego. Jedną okładką, której konsekwencji nie przewidziałem. Lekcja była bardzo bolesna. Takie się jednak najlepiej zapamiętuje. Nie lubię wracać myślami do tego okresu. Wiele mnie kosztowało i wciąż kosztuje to, że tak często pisze się o moim życiu - powiedział w wywiadzie dla "Elle".

Teraz Adamczyk umawia się z Weroniką Rosati. Warto wspomnieć, że o poprzednich związkach aktorki również było głośno. Rosati spotykała się m.in. z Mariuszem Maksem Kolonko oraz Tede. Raper obecnie spotyka się z piosenkarką Agatą Sieradzką, znaną pod pseudonimem Seta.

PHOTO PAWEL SKRABA / SE / EAST NEWS   LIPNO  18.05.2014  FESTIWAL TWORCZOSCI FILMOWEJ POLA I INNI POSWIECONY POLI NEGRI. GWIAZDA FESTIWALU BYL TOMASZ ADAMCZYK, KTORY ODEBRAL STATUETKE POLITKE  N/Z WERONIKA ROSATI I TOMASZ ADAMCZYK  WSZYSTKIE ZDJECIA NA AGENCJA.SE.COM.PLEAST NEWS/PAWEL SKRABA / SE / EAST NEWS

Niewiele osób o tym pamięta, ale Reni Jusis na początku kariery (wiele lat przed tym, jak została żoną Tomasza Makowieckiego) spotykała się z Janem Wieczorkowskim, który później związał się z Moniką Brodką. Jusis była także związana z raperem i producentem Yaro, który dziś jest mężem piosenkarki Kasi Klich. Niewiele osób o tym pamięta, ale Reni Jusis na początku kariery (wiele lat przed tym, jak została żoną Tomasza Makowieckiego) spotykała się z Janem Wieczorkowskim, który później związał się z Moniką Brodką. Jusis była także związana z raperem i producentem Yaro, który dziś jest mężem piosenkarki Kasi Klich. KAPiF/WBF

Który z panów jest w związku z byłą ukochaną Jana Wieczorkowskiego?

Niewiele osób o tym pamięta, ale Reni Jusis na początku kariery (wiele lat przed tym, jak została żoną Tomasza Makowieckiego) spotykała się z Janem Wieczorkowskim.

Reni była dla mnie ważną osobą. Rozchodziliśmy się i wracaliśmy do siebie. Istne szaleństwo. Kiedyś popełniłem błąd i straciłem ten związek. Potem żałowałem - mówił Wieczorkowski w 2006 roku w "VIVIE!".

Później aktor związał się z Moniką Brodką. Obecnie Wieczorkowski jest żonaty, z Urszulą Karczmarczyk ma dwóch synów. Natomiast Reni Jusis była także związana z raperem i producentem Yaro, który dziś jest mężem piosenkarki Kasi Klich.

Polska diwa Edyta Górniak spotykała się w przeszłości z Dariuszem Kordkiem i Robertem Kozyrą. Była też żoną Dariusza K., z którym ma syna Allana. Co więcej, piosenkarka straciła niegdyś głowę dla dziennikarza Piotra Kraśki. Polska diwa Edyta Górniak spotykała się w przeszłości z Dariuszem Kordkiem i Robertem Kozyrą. Była też żoną Dariusza K., z którym ma syna Allana. Co więcej, piosenkarka straciła niegdyś głowę dla dziennikarza Piotra Kraśki. KAPiF/WBF

Kto NIE spotykał się z Edytą Górniak?

Polska diwa Edyta Górniak spotykała się w przeszłości z Dariuszem Kordkiem (dziś żonaty z Elizą, mają syna Maksymiliana) i Robertem Kozyrą. Z tym drugim rozstała się w 1998 roku i to nie w zgodzie. Artystka zarzucała mu nawet publicznie, że wykorzystuje ją do lansowania się w mediach. Ich relacje poprawiły się w 2006 roku, kiedy ówczesny szef Radia Zet zaprosił byłą partnerkę do udziału w kampanii reklamowej.

Górniak była też żoną Dariusza K., z którym ma syna Allana.O byłym mężu wielokrotnie wypowiadała się niepochlebnie.

Dariusz mnie nie kochał. On kochał moje pieniądze. Pokazał to kilkanaście razy, pokazał to po naszym rozstaniu, pokazał w czasie rozprawy rozwodowej. A po niej robił przyjęcia dla dziennikarzy w naszym ogrodzie. I opowiadał, jakim jest biednym, porzuconym przez żonę człowiekiem. Potem znalazłam dokumenty, które świadczą o tym, że cała nasza relacja była zaplanowana pod kątem finansowym. Wszystko było przemyślane. Tyle tylko, że nie umiał skorzystać z tego majątku, roztrwonił go - mówiła w "Gali".

Piosenkarka straciła niegdyś głowę dla dziennikarza Piotra Kraśki, który teraz jest mężem Karoliny Ferenstein-Kraśko. Para ma dwóch synów.

Joanna Brodzik i Bartłomiej Świderski byli już nawet zaręczeni, ale ich związek nie przetrwał i ostatecznie para rozstała się w 2003 roku. Kolejnego partnera Brodzik znalazła również w środowisku aktorskim. Gwiazda związała się z wieloletnim kolegą z planu Joanna Brodzik i Bartłomiej Świderski byli już nawet zaręczeni, ale ich związek nie przetrwał i ostatecznie para rozstała się w 2003 roku. Kolejnego partnera Brodzik znalazła również w środowisku aktorskim. Gwiazda związała się z wieloletnim kolegą z planu "Kasi i Tomka", Pawłem Wilczakiem, z którym doczekała się bliźniaków Jana i Franciszka. KAPiF

Nim Joanna Brodzik poznała Pawła Wilczaka, spotykała się z innym aktorem. Był to...

Joanna Brodzik i Bartłomiej Świderski byli już nawet zaręczeni, ale ich związek nie przetrwał i ostatecznie para rozstała się w 2003 roku.

Joasia przyjeżdżała z Bartkiem do swojej rodzinnej miejscowości - Lubska. Bardzo kibicowała wokalnym dokonaniom Bartka, zwłaszcza,gdy jego zespół Grejfrut występował na festiwalu w Opolu w 2000 roku i zdobył wtedy nawet nagrodę za debiut. Kiedy rozstali się, pozostali przyjaciółmi. Zagrali też przyjaciół w przebojowej "Magdzie M" - czytamy na Superseriale.se.pl.

Kolejnego partnera Brodzik znalazła również w środowisku aktorskim. Gwiazda związała się z wieloletnim kolegą z planu "Kasi i Tomka", Pawłem Wilczakiem, z którym doczekała się 6-letnich już bliźniaków Jana i Franciszka. Aktorzy są parą od 11 lat i rzadko opowiadaja o swoim związku. W tym roku zdradzili co nieco:

Oczywiście, że zdarzają się zgrzyty i kontrowersje [tak Wilczak nazywa kłótnie - przyp. red.]. Pamiętam czas z dwóch, trzech lat po narodzinach chłopców, kiedy łatwo prowokowaliśmy stan zapalny. Niewyspani, zmęczeni, skakaliśmy sobie do oczu przez drobiazg. Kiedyś przyjaciółka domu była świadkiem awantury. Przerażona siedziała przy stole, gdy my wrzeszczeliśmy. "Boże, zaraz się rozstaniecie", wyszeptała. Nic podobnego. Kłótnie są nam niezbędne, by oczyścić atmosferę. Nigdy w takich chwilach nie pomyślałam: "To koniec, on już mnie nie kocha" - opowiada Brodzik w rozmowie z "Twoim Stylem". - Nie ma między nami cichych dni. I - niestety będę to miała na papierze - to Paweł zawsze przychodzi się pogodzić. Ja - ofukana, obrażona - daję się przytulić.
Co łączy Angelinę Jolie i Paulinę Krupińską? Towarzyska sieć. Żona Brada Pitta (tak jak Britney Spears) spotykała się przed laty z Colinem Farrellem, dla którego głowę straciła również Alicja Bachleda-Curuś. Polska piękność spotykała się także z synem miliardera Piotrem Woźniakiem-Starakiem i była łączona z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Muzyk jest dzisiaj związany z Pauliną Krupińską, ale w przeszłości był partnerem Kayah. Ta z kolei spotykała się z producentem Rinke Rooyensem, który obecnie układa sobie życie u boku stylistki Malwiny Wędzikowskiej. Co łączy Angelinę Jolie i Paulinę Krupińską? Towarzyska sieć. Żona Brada Pitta (tak jak Britney Spears) spotykała się przed laty z Colinem Farrellem, dla którego głowę straciła również Alicja Bachleda-Curuś. Polska piękność spotykała się także z synem miliardera Piotrem Woźniakiem-Starakiem i była łączona z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Muzyk jest dzisiaj związany z Pauliną Krupińską, ale w przeszłości był partnerem Kayah. Ta z kolei spotykała się z producentem Rinke Rooyensem, który obecnie układa sobie życie u boku stylistki Malwiny Wędzikowskiej. KAPiF/AP

Kayah spotykała się z byłym partnerem...

Karpiel-Bułecka (ponoć były ukochany Alicji Bachledy-Curuś, a obecny Pauliny Krupińskiej) w przeszłości był partnerem Kayah. Ta z kolei spotykała się z producentem Rinke Rooyensem, który obecnie układa sobie życie u boku stylistki Malwiny Wędzikowskiej.

Piotr Zelt po burzliwym rozstaniu z Moniką Ordowską znalazł szczęście u boku Katarzyny Krawczyk. Co ciekawe, wcześniej była ona związana z Michałem Milowiczem. To jednak nie koniec. Milowicz w przeszłości był partnerem Violetty Kołakowskiej, która jest matką dzieci Tomasza Karolaka. Ten z kolei spotykał się niegdyś z koleżanką po fachu Magdaleną Boczarską, która obecnie jest w związku z Mateuszem Banasiukiem. Piotr Zelt po burzliwym rozstaniu z Moniką Ordowską znalazł szczęście u boku Katarzyny Krawczyk. Co ciekawe, wcześniej była ona związana z Michałem Milowiczem. To jednak nie koniec. Milowicz w przeszłości był partnerem Violetty Kołakowskiej, która jest matką dzieci Tomasza Karolaka. Ten z kolei spotykał się niegdyś z koleżanką po fachu Magdaleną Boczarską, która obecnie jest w związku z Mateuszem Banasiukiem. KAPiF/WBF

Kto był z tą samą partnerką?

Piotr Zelt po burzliwym rozstaniu z Moniką Ordowską znalazł szczęście u boku Katarzyny Krawczyk. Co ciekawe, wcześniej była ona związana z Michałem Milowiczem. Katarzyna pracuje w branży kosmetycznej.

Piotr i Kasia spotykali się już wcześniej podczas imprez i wyjazdów, ale żadne z nich nie myślało, że los zbliży ich do siebie - powiedzieli w "Rewii" znajomi pary.

Wszystko zaczęło się od przyjaźni.

Znam Kasię od lat. To piękna, dojrzała i mądra kobieta. Zawsze ceniłem sobie naszą przyjaźń, podziwiałem jej urodę i spontaniczność. Każdy związek powinien zaczynać się od przyjaźni i wzajemnego zrozumienia. I szczerość... szczerość to podstawa! - powiedział Zelt w rozmowie z Plejadą.

To jednak nie koniec. Milowicz w przeszłości był partnerem Violetty Kołakowskiej, która jest matką dzieci Tomasza Karolaka. Mają dwoje dzieci (7-letnią Lenkę i rocznego Leona), nie przypominali tradycyjnej rodziny. Do niedawna mieszkali oddzielnie i aktor nie sprawiał wrażenia, jakby zamierzał się ustatkować. Zmieniło się to na początku tego roku - aktor ogłosił, że zamieszkają wreszcie razem.

Koniec ze spekulacjami. Mieszkanie kupione. Już niedługo zamieszkamy ze sobą - powiedział w  rozmowie z "Show".

Wracając do związków - Karolak spotykał się niegdyś z koleżanką po fachu Magdaleną Boczarską, która obecnie jest z aktorem z Mateuszem Banasiukiem, którego mogliśmy oglądać ostatnio w "Tańcu z Gwiazdami".

WBF/Eryk Schmidt, na zdj. Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk8BIM8BIMWBF

Paweł Deląg podbił wiele kobiecych serc. Spotykał się m.in. z wicemiss Polonia Bogną Sworowską i Katarzyną Skrzynecką. Jedną z jego wybranek była także Patrycja Markowska, która przez jakiś czas związana była również z Bartłomiejem Wróblewskim. Co ciekawe, Wróblewski jest dzisiaj mężem Małgorzaty Kożuchowskiej. Pierwszym poważnym chłopakiem aktorki był natomiast Marcin Dorociński, z którym Kożuchowska spotykała się przez 3 lata. Paweł Deląg podbił wiele kobiecych serc. Spotykał się m.in. z wicemiss Polonia Bogną Sworowską i Katarzyną Skrzynecką. Jedną z jego wybranek była także Patrycja Markowska, która przez jakiś czas związana była również z Bartłomiejem Wróblewskim. Co ciekawe, Wróblewski jest dzisiaj mężem Małgorzaty Kożuchowskiej. Pierwszym poważnym chłopakiem aktorki był natomiast Marcin Dorociński, z którym Kożuchowska spotykała się przez 3 lata. KAPiF/WBF

Marcin Dorociński był kiedyś z:

Paweł Deląg podbił wiele kobiecych serc. Spotykał się m.in. z wicemiss Polonia Bogną Sworowską i Katarzyną Skrzynecką (dziś żona mistrza fitnessu, Marcina Łopuckiego). Jedną z jego wybranek była także Patrycja Markowska, która przez jakiś czas związana była również z Bartłomiejem Wróblewskim.

Bardzo poważnie traktowała tę znajomość - czytamy w "Na żywo". - Wystąpiła z nim nawet w telewizji. Zaprosiła do go programu "Jak łyse konie", gdzie miał być ekspertem od życia Grzegorza Markowskiego, jej ojca.

Co ciekawe, Wróblewski jest dzisiaj mężem Małgorzaty Kożuchowskiej. Pierwszym poważnym chłopakiem aktorki był natomiast Marcin Dorociński, z którym Kożuchowska spotykała się przez 3 lata. Dziś łączą ich koleżeńskie relacje. Marcin Dorociński ma żonę, scenografkę Monikę Sudół i dwoje dzieci.

Dodajmy jeszcze, że Patrycja Markowska związana jest z aktorek Jackiem Kopczyńskim, z którym ma syna Filipa.

Borys Szyc ma słabość do pięknych blondynek. Sylwię Gliwę poznał w dniu pierwszych zajęć w Akademii Teatralnej. Szybko się w sobie zakochali i tworzyli udany związek przez 4 lata. Aktor spotykał się również z Kają Śródką i Zofią Ślotałą. Co ciekawe, pierwsza z nich związała się z Patrykiem Mikiciukiem, który wcześniej spotykał się z Karoliną Borkowską. Zofia Ślotała była z kolei dziewczyną tancerza Żory Korolyowa. Borys Szyc ma słabość do pięknych blondynek. Sylwię Gliwę poznał w dniu pierwszych zajęć w Akademii Teatralnej. Szybko się w sobie zakochali i tworzyli udany związek przez 4 lata. Aktor spotykał się również z Kają Śródką i Zofią Ślotałą. Co ciekawe, pierwsza z nich związała się z Patrykiem Mikiciukiem, który wcześniej spotykał się z Karoliną Borkowską. Zofia Ślotała była z kolei dziewczyną tancerza Żory Korolyowa. KAPiF

Która z pań nie była nigdy związana z Borysem Szycem?

Borys Szyc ma słabość do pięknych blondynek. Sylwię Gliwę poznał w dniu pierwszych zajęć w Akademii Teatralnej. Szybko się w sobie zakochali i tworzyli udany związek przez 4 lata. Teraz aktorka jest żoną dziennikarza i rajdowca Marcina Biernackiego. Dwa lata temu para została rodzicami.

 Sylwia Gliwa mąż Marcin Biernacki FORUM/Radoslaw NAWROCKI

Borys Szyc spotykał się również ze stylistkami: Kają Śródką i Zofią Ślotałą. Co ciekawe, pierwsza z nich związała się z Patrykiem Mikiciukiem, który wcześniej spotykał się z Karoliną Borkowską (aktorka i jej mąż, Paweł Bylicki, w październiku zostali rodzicami). Zofia Ślotała była z kolei dziewczyną tancerza Żory Korolyowa.

Teraz Szyc spotyka się z projektantką Justyną Jeger-Nagłowską.

Justyna Jeger-Nagłowska, Borys Szyc, SOPOT 03.07.2014 UROCZYSTA JUBILEUSZOWA GALA ORANGE KINO LETNIE SOPOT-ZAKOPANE 2014East News

Więcej o: