Kim jest dziewczyna z nowego klipu Donatana? Internauci: Gdzie są cycki? A ona...

Eliza Michalczyk co prawda nie pokazała głębokiego dekoltu w teledysku Donatana "Cicha woda", my jednak uspakajamy fanów kobiecych wdzięków. Seksowna modelka ma się czym pochwalić. Poznajcie bliżej muzę producenta. Będzie nową Luxurią?
Eliza Michalczyk, fragment teledysku Eliza Michalczyk, fragment teledysku "Cicha woda" Screen z Youtube.com

Eliza Michalczyk

Teledysk Donatana "Cicha woda" zaskoczył fanów. Producent odszedł od charakterystycznej słowiańskiej stylistyki i nuty. Na próżno szukać w nim także Luxurii Astaroth. Teraz muzą Donatana została Eliza Michalczyk. W teledysku wciela się w rolę seksownego wampa w czerwieni, niszczącego wszechobecną "władzę" i strzelającą do jej przedstawicieli razem z Cleo i Donatanem. "Cichą wodę" obejrzało już ponad 3 miliony osób. Internauci nie kryli zawodu:

GDZIE SĄ CYCKI ??? - JA SIĘ UPRZEJMIE PYTAM :)))
Bez cycków nie ma likes
Przyszedlem tu po cycki a tu... krawaciarze :(

 

Cicha Woda, Donatan-CleoScreen z Youtube.com

Fanów kobiecy wdzięków uspakajamy: muza Donatana, Eliza Michalczyk, ma się czym pochwalić i, co więcej, chętnie to robi. Michalczyk jest modelką, a swoją zgrabną figurę i ponętne kształty często eksponuje. Zapytaliśmy ją, jak to się stało, że zagrała w teledysku Donatana.

W dość prosty sposób. Dostałam wiadomość z propozycją wzięcia udziału w klipie - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

Eliza Michalczyk, fragment teledysku "Cicha woda"Screen z Youtube.com

Michalczyk miło wspomina współpracę na planie teledysku.

Współpraca na planie była fantastyczna. Mimo obolałych nóg, "tysiąca" poprawek mejkapu i ogólnego zmęczenia, naprawdę dobrze się bawiliśmy. Cała ekipa filmowa świetnie ze sobą współgrała. Nikt nie gwiazdorzył, byłam bardzo pozytywnie zaskoczona podejściem do nas Donatana i Cleo. Miło pracuję się z tak fajnymi ludźmi. I udało mi się poznać PRAWDZIWEGO Donatana bez okularów i czapki - dodała.

Eliza Michalczyk, fragment teledysku "Cicha woda"Screen z Youtube.com

We wszystkich teledyskach Donatana eksponowane są kobiece piersi. Eliza miała więc pełne prawo obawiać się tego, że czeka ją to samo. Była jednak dobrze poinformowana.

Nie, nie obawiałam się takiej sytuacji, ponieważ nim zdecydowałam się na zagranie w klipie, zapoznałam się ze scenariuszem. Miałam 100% pewności, że to będzie coś zupełnie innego.

Eliza Michalczyk i CleoFacebook.com/Eliza Michalczyk

Donatan aż dwa razy musiał ją prosić o to, żeby zagrała w jego teledysku, Choć trudno w to uwierzyć, odrzuciła pierwszą propozycję.

Miałam wcześniej propozycję wzięcia udziału w klipie do anglojęzycznej wersji "My Słowianie". Właśnie ze względu na scenariusz nie zgodziłam się na udział w tamtej produkcji - wyznała nam.

Eliza Michalczyk i CleoFacebook.com/Eliza Michalczyk

Tak wspominała pracę na planie teledysku na Facebooku:

Jak już większość z Was wie, kilka dni temu spędziłam wiele godzin na planie klipu Cleo Donatan - Sitek "cicha woda". Nogi odpadały ze zmęczenia, oczy puchły, było bardzo hardcorowo! Ale miło atmosfera na planie zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Wspaniali ludzie i mnóstwo nowych doświadczeń na razie nie mogę Wam zdradzić szczegółów, ale będę Was na bieżąco informować o wszystkich nowinkach :)))) - napisała.

Eliza MichalczykFacebook.com/Eliza Michalczyk

Eliza Michalczyk i CleoFacebook.com/Eliza Michalczyk

Eliza Michalczyk Eliza Michalczyk Daniel Król

Eliza Michalczyk

Eliza Michalczyk pracuje jako fotomodelka. Jej wymiary to 90/64/92. Jest bardzo szczupła - waży 52 kg przy wzroście 170 cm. Na szczęście nie szczędzi fanom widoku swojej figury. Często możemy zobaczyć ją w sesjach kostiumów kąpielowych. Nie od razu jednak była przekonana do modelingu.

Od kilku lat od czasu do czasu stawałam przed obiektywem za namową znajomych, ale i również z własnej ciekawości. Nie była to jednak praca, a raczej zabawa. Zawsze wolałam być z tej drugiej strony. To jednak się zmieniło za namową mojego narzeczonego, który jest fotografem. Od półtora roku pracuję już jako fotomodelka na pełen etat - zdradziła nam.

Modelka ma figurę nastolatki, jest jednak starsza od Luxurii - ma 30 lat.

Nie lubię mówić o swoim wieku, ponieważ zupełnie nie czuję się na 30-latkę ani ciałem, ani duchem. Jedynie moja psychika jest na tyle dojrzała - zdradziła nam.

Eliza MichalczykDaniel Król

Eliza Michalczyk Eliza Michalczyk Daniel Król

Eliza Michalczyk

Jej drugą pasją po modelingu jest wizaż. To właśnie od niego zaczynała swoją przygodę z fotografią - najpierw przygotowywała do sesji modelki.

Od około 8 lat pracuję jako wizażystka. Maluję, czeszę i stylizuję do sesji, ale również pracuję zupełnie prywatnie. Kocham to robić, bo właściwie jest to praca artystyczna, wymaga talentu, a ja jestem duszą artystyczną. Poza tym uwielbiam pracować z ludźmi. Zwłaszcza z pięknymi ludźmi - wyznała nam.

Pracowała m.in. z Moniką Ordowską.

Eliza Michalczyk, Monika OrdowskaFacebook.com

Ukończyłam Europejską Akademię Estetyki Artystycznej - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

Eliza MichalczykBartek Wardziak

Eliza Michalczyk Eliza Michalczyk Julia Wojciechowska

Eliza Michalczyk

Zdradziła nam swój przepis na dbanie o urodę:

Oczywiście przede wszystkim zdrowe odżywianie i sport. Ja bardzo dużo ćwiczę, biegam. To recepta na dobre samopoczucie fizyczne jak i psychiczne.

Jak przystało na modelkę, ma swój sposób na zgrabną sylwetkę.

Jem bardzo zdrowo. 5 posiłków dziennie co 3h, odpowiednio zbilansowanych. W mojej diecie jest bardzo dużo warzyw, staram się unikać mięsa, ale zastępuję go innymi produktami białkowymi. I unikam węglowodanów. Ale raz w tygodniu pozwalam sobie na małe szaleństwo i jem to, na co mam ochotę.

Eliza MichalczykFacebook.com/Eliza Michalczyk

Eliza Michalczyk Eliza Michalczyk Bartek Wardziak

Eliza Michalczyk

Michalczyk nie narzeka na nadmiar wolnego czasu. Jest dziewczyną z wieloma pasjami.

Poza modelingiem mam naprawdę sporo zajęć i zainteresowań. Nie mam czasu się nudzić, uprawiam dużo sportu, ale poza tym kocham gotować (prowadziłam nawet kiedyś bloga), ale brakowało mi czasu na jego prowadzenie. Poza tym lubię fotografować jedzenie, przyrodę, dzieci. Myślę że kiedy już nadejdzie kres mojej kariery w modelingu to fotografowanie będzie jednym z moich zajęć. Jeżdżę konno. Projektuję meble, odnawiam stare. Czasem maluję obrazy, rysuję (choć dawno tego nie robiłam, z braku czasu oczywiście). Kocham podróże, które pozwalają mi poznawać inne kultury, lubię smakować kuchnie świata. Kocham dzieci i zawsze wszystkie okropnie rozpieszczam. Lubię je również fotografować, one są takie naturalne. Od prawie roku również nurkuję, mam ukończony kurs Adwanced Open Water Diver.

Modelka nie miałaby nic naprzeciwko temu, by czas był z gumy.

Książki, zwierzęta (mam w planach hodowlę psów), przyroda... Mogłabym długo wymieniać. Mam tak dużo zajęć, że czasem chciałabym, żeby dzień trwał chociaż kilka godzin dłużej.

Eliza MichalczykD.K.

Eliza Michalczyk Eliza Michalczyk D.K.

Eliza Michalczyk

Eliza Michalczyk ma narzeczonego.

Mój narzeczony jest fotografem i poznaliśmy się dzięki wspólnym znajomym w sylwestra 2012. Mam wspaniałego synka i nie wykluczam w przyszłości jeszcze dziecka. Na razie pochłania mnie praca.

Eliza MichalczykFacebook.com/Eliza Michalczyk

Eliza Michalczyk Eliza Michalczyk D.K.

Eliza Michalczyk

Chętnie pozuje w bikini, ale ma swoje granice. Zapytaliśmy, czy przyjęłaby propozycję do rozbieranej sesji.

Nigdy nie pozowałam do tego typu sesji, zawsze mówię NIE. Ale w życiu bywa różnie, nie wykluczam tego, że kiedyś jakaś propozycja mnie zainteresuje i być może złamię swoją zasadę.

Eliza MichalczykDaniel Król

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.