Paulina Drażba też obcięła się NA KRÓTKO!

Paulina Drażba znana jest przede wszystkim z porannego programu "Pytanie na Śniadanie", w którym prowadzi wywiady z gwiazdami w kąciku "Czerwony dywan". Kiedyś jej marzeniem było aktorstwo, ale Robert Janowski namówił ją do pracy w telewizji i Drażba zakochała się w niej bez pamięci. Ostatnio prezenterka co parę miesięcy skracała swoje ciemne włosy. Najpierw widzieliśmy ją w fryzurze do ramion, a teraz Drażba zdecydowała się pójść na całość i ścięła się "na chłopaka". Dlaczego zdecydowała się na diametralną zmianę fryzury i jak wygląda? Zobaczcie.
Paulina Drażba. Paulina Drażba. Kapif

Paulina Drażba

Paulina Drażba jest miłośniczką mody. Śledzi najnowsze trendy i komentuje pokazy na swoim videoblogu. Teraz, gdy coraz modniejsza staje się fryzura "na chłopaka", wiele celebrytek jak Honey czy Pamela Anderson (zobacz: Pamela Anderson drastycznie zmieniła fryzurę! Żegnajcie długie blondwłosy) obcina włosy. Do tego grono dołączyła również Drażba.

Paulina DrażbaKAPiF

Paulina Drażba Paulina Drażba Kapif

Paulina Drażba

Drażba nową fryzurą zaskoczyła na imprezie "Róże Gali". Co skłoniło ją do takiej zmiany?

Decyzja, żeby to zrobić wczoraj była spontaniczna, choć myśl o tym, żeby ściąć włosy na krótko chodziła za mną już od jakiegoś czasu. Na wczorajszą galę miałam przepiękną suknię od Natalii Jaroszewskiej z odsłoniętymi plecami. Początkowa z moją fryzjerką Kingą Wielochą z Atelier nr 1 myślałyśmy, żeby zrobić efektowne upięcie, potem przyszło mi na myśl ze może to jest ten moment. No i stało się. Poza tym za kilka dni wyjeżdżam z mężem na wakacje, mamy w planach nurkowanie, więc krótka fryzura jest po prostu wygodniejsza - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

Na swoim Facebooku prezenterka opublikowała zdjęcie od fryzjerki.

No to tniemy!!!! Kinga szaleje - podpisała zdjęcie

Paulina DrażbaScreen Facebook

Paulina Drażba Paulina Drażba Kapif

Paulina Drażba

Fani Pauliny Drażby chwalą na Facebooku jej nową fryzurę. Prezenterka powiedziała nam, że jest bardzo zadowolona z metamorfozy.

Świetnie się czuję w nowej fryzurze, mam jakiś niesamowity "power", wiec drogie panie - jeśli czujecie ze nie macie sił, a macie ochotę na zmianę - odwiedźcie swojego fryzjera!

Paulina DrażbaScreen Facebook

Paulina DrażbaKapif

Paulina Drażba Paulina Drażba Kapif

Paulina Drażba

Naszą uwagę przykuła również figura prezenterki. Czyżby ostatnio Drażba schudła?

Od kilku lat utrzymuje taką samą wagę. Nie stosuje żadnych diet - staram się odżywiać zdrowo i mądrze, choć na szaleństwa sobie pozwalam. Lubię ćwiczyć - albo chodzę na siłownię, albo gimnastykuję się w domu - zdradziła.
Paulina Drażba Paulina Drażba Screen Facebook

Paulina Drażba

Paulina Drażba jest zachwycona nową fryzurą i chętnie publikuje nowe zdjęcia na Facebooku.

Niespodzianka - napisała pod zdjęciem.

A Wam podoba się nowa fryzura prezenterki? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Więcej o: