Małgorzata Socha kompletuje wyprawkę. Jej córeczce zaprojektowano już pokoik. Co o nim wiemy?

Jakie mebelki wybrała dla swojego dziecka Małgorzata Socha?
Małgorzata Socha Małgorzata Socha Plotek Exclusive

Małgorzata Socha

Małgorzatę Sochę od porodu dzieli już tylko kilka tygodni (termin rozwiązania planowany jest na sierpień). Aktorka ostatnie chwile poświęca na kompletowanie wyprawki. Paparazzo zrobił zdjęcie przyszłej mamie, gdy robiła zakupy w sklepie Muppetshop w Warszawie. Takie "przypadkowe" spotkania służyć mają reklamie sklepu. Mimo tego fotografie publikujemy, ponieważ przy okazji udało nam się co nieco dowiedzieć o pokoju córeczki Sochy.

Małgorzata Socha Małgorzata Socha Plotek Exclusive

Małgorzata Socha

Muppetshop cieszy się zaufaniem wielu mam, także tych sławnych. Tutaj wyprawkę kompletowała także Anna Mucha czy Dorota Gardias. Dlaczego gwiazdy wybierają akurat ten sklep? W jednym miejscu można się powiem zaopatrzyć od A do Z we wszystkie potrzebne akcesoria, a nawet od podstaw zaprojektować dziecięcy pokoik. Tak też zrobiła Małgorzata Socha.

Oferujemy przyszłym rodzicom kompleksową obsługę. Pani Małgosia Socha zdecydowała się właśnie na taką usługę. Najpierw do przyszłej mamy przyjechał architekt wnętrz, który obejrzał przyszły pokoik. Na miejscu rozmawiamy też z rodzicami: co lubią, jakie mają pomysły i koncepcje - zdradziła nam właścicielka sklepu, Marcelina Plichta-Wabnik z Muppetshop.

Małgorzata SochaPlotek Exclusive

Architekt nie miał dużo pracy w domu Małgorzaty Sochy i jej męża Krzysztofa Wiśniewskiego.

My możemy zrobić wszystko, czego chcą rodzice. Nawet pomalować pokój, położyć tapetę. Pani Małgosia Socha miała już pokoik bardzo ładnie przygotowany. Trzeba było jedynie wybrać mebelki i zaprojektować ich rozłożenie - mówi Plotek.pl Marcelina Plichta-Wabnik z Muppetshop.
Małgorzata Socha Małgorzata Socha Plotek Exclusive

Małgorzata Socha

W Muppetshop Małgorzata Socha była już 3 razy. Każda z wizyt jest długa, ale zarazem owocna. Ostatnio była w sklepie około czterech godzin. Co robiła tak długo?

Mamy specjalną listę, co powinno znaleźć się w każdej wyprawce, a także co warto kupić. Pani Małgosia zaopatrzyła się u nas we wszystkie potrzebne rzeczy: od ubranek, po mebelki. Spotkałam się z nią indywidualnie i pokazywałam nasze propozycje produktów. Czasem takie spotkania organizuje się też jako małe "przyjęcia". Przychodzi wówczas rodzina, przyjaciele i razem wybiera się przy wyprawkę - tłumaczy Plotek.pl Marcelina Plichta-Wabnik właścicielka sklepu.
Małgorzata Socha Małgorzata Socha Plotek Exclusive

Małgorzata Socha

Podczas tej wizyty, którą uwiecznił paparazzo Socha w sklepie zabawiła około półtorej godziny. Był to jednak owocnie spędzony czas, jak widać na zdjęciu.

To pewnie nie będzie ostatnia wizyta pani Sochy w naszym sklepie. Dużo rzeczy zostało już wybranych, np. śpiworek do spania. Wszystko w stonowanych kolorach - opowiedziała nam Marcelina Plichta-Wabnik z Muppetshop.

Sklep może spełnić niemalże każde marzenie przyszłych rodziców. Jak zasobny jednak trzeba mieć portfel, żeby kupić tam wyprawkę? Śpiworki wahają się w cenach od 180 złotych po 372, mebelki to już większy koszt: przewijaki kosztują od 727 złotych po 1380 (wersja z wanienką), a łóżeczka od 886 zł po 3569.

 

Łóżeczko dla niemowlęciahttp://muppetshop.pl/

Więcej o: