Agnieszka Więdłocha: Małaszyński całuje tak, że gwiazdy spadają i ocean szaleje! Poznajcie nową twarz telewizji

Dziś Agnieszka Więdłocha obchodzi 27. urodziny. Z tej okazji przedstawiamy Wam sylwetkę tej nowej postaci na aktorskim firmamencie. Prywatnie jest bardzo sympatyczną dziewczyną, ale kiedy trzeba, potrafi pokazać pazur! Jaka jest naprawdę?
Agnieszka Wiedłocha. Agnieszka Wiedłocha. Kapif

Agnieszka Więdłocha

Agnieszka Więdłocha wkupiła się w łaski widzów wcielając się w rolę żony Pawła Zduńskiego w "M jak miłość", a ostatnio na planie "Lekarzy" całowała się z samym Małaszyńskim! Aktorka zasłynęła też z roli Leny Sajkowskiej-Markiewicz, żony Janka z "Czasu honoru". Zwróciliśmy uwagę na Więdłochę, bo jest świeża, naturalna, ale kiedy trzeba potrafi pokazać też swój charakterek.

Agnieszka Więdłocha. Agnieszka Więdłocha. Kapif

Marzenia o aktorstwie

Agnieszka Więdłocha przyszła na świat dokładnie 27 lat temu - 12 stycznia 1986 roku. Jednak nie od razu wiedziała, że chce związać swoją drogę ze sceną. Więdłocha zapragnęła zostać aktorką dopiero:

W momencie dostania się do filmówki - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.
Agnieszka Więdłocha. Agnieszka Więdłocha. Kapif

Czas honoru

Po skończeniu filmówki rozwijała swój talent w łódzkim teatrze im. Stefana Jaracza. Aktorka bardzo dobrze wspomina miasto, w którym się wychowała:

Łódzki bałagan ma też swój urok. W tym całym chaosie jest mimo wszystko jakiś urok. Te brudne ulice, obdarte kamienice naprawdę mają swój urok! - powiedziała w rozmowie z Dziennikiem Łódzkim.

W pewnym momencie Łódź zrobiła się dla niej za ciasna. Poza tym aktorka chciała liznąć trochę wielkiego świata i zagrać w większej produkcji. W 2008 roku pojawiła się propozycja roli w "Czasie honoru".

Czas honoru - sezon 2 - serial 2009 r. - Antoni Pawlicki, Agnieszka Wiedlocha  SLOWA KLUCZOWE: Serial FILMfot. O. Grochowska TVP S.A.

Na planie tego serialu aktorka spędziła 4 lata, a  rola serialowej żony Antoniego Pawlickiego przyniosła jej największą popularność, a także wstęp na salony. Jak aktorka tłumaczy przeprowadzkę z Łodzi do Warszawy? Oczywiście, jak zwykle skromnie! ;)

PKP na tej trasie jest bardzo sprawne. Można żyć w dwóch miastach jednocześnie - wyjaśniła w rozmowie z Plotek.pl.
Agnieszka Więdłocha, Rafał Mroczek, Kasia Cichopek. Agnieszka Więdłocha, Rafał Mroczek, Kasia Cichopek. MTL Films

M jak miłość

Aktorka dołączyła także do obsady "M jak miłość". W serialu zagrała żonę Pawła Zduńskiego, w którego wciela się Rafał Mroczek. Scenarzyści uczynili z jej postaci niezłe ziółko! Najpierw rozkochała w sobie Zduńskiego (który cierpiał przecież po rozstaniu z grającą Madzię, Anną Muchą), potem był wystawny ślub, a na koniec jej postać porzuciła Zduńskiego uciekając ze swoim szefem i byłym chłopakiem do USA! Jednak za tak zawiłymi perypetiami serialowymi stało prawdziwe życie. Więdłocha po dwóch latach sama odeszła z serialu. Dlaczego?

Żeby popróbować nowych rzeczy - powiedziała.

M jak MiłośćMTL Maxfilm

Agnieszka Więdłocha, Wojciech Zieliński, Magdalena Rożczka Magdalena Magda,  Katarzyna Bujakiewicz. Agnieszka Więdłocha, Wojciech Zieliński, Magdalena Rożczka Magdalena Magda, Katarzyna Bujakiewicz. Kapif

Lekarze

Od niedawna możemy podziwiać Więdłochę w "Lekarzach". W serialu gra anestezjolog, doktor Beatę Jasińską. W jednej ze scen jej postać dosłownie rzuciła się na grającego lekarza, Maksa Kellera, Pawła Małaszyńskiego! Nie mogliśmy się powstrzymać, by nie zapytać, jak to jest całować tego przystojnego aktora. Dla Więdłochy było to ogromne przeżycie:

Po konsultacji z Pawłem mogę powiedzieć:  gwiazdy spadają, ziemia się rozstępuje, ocean szaleje - powiedziała ze śmiechem - A tak na poważnie to wszystko jest udawane - wyjaśniła.

Szkoda. I tak zazdrościmy ;)

Paweł Małaszyńskifot. KAPIF

Agnieszka Więdłocha. Agnieszka Więdłocha. Kapif

Scena erotyczna

Niby wszystkie sceny erotyczne w filmach nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, ale... aktorka ma wymarzonego towarzysza takiej gorącej sceny! Zdradziła nam, z kim chciałaby "poudawać na planie":

Wszystko jedno, to i tak udawane. Chociaż z Tomem Hardym udawanie byłoby przyjemne... bardzo.

Doceniamy jej gust. Hardy rzeczywiście jest niczego sobie.

 

Cast member Tom Hardy arrives at the premiere of "Warrior" in Los Angeles, Tuesday, Sept. 6, 2011.  "Warrior" opens in theaters Sept. 9, 2011.  (AP Photo/Matt Sayles)AP/Matt Sayles

Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha KAPIF

Gorące serce

Z Agnieszki Więdłochy jest niezłe ziółko! Głośno było o jej romansie z serialowym mężem z "Czasu honoru", Antonim Pawlickim w sierpniu zeszłego roku. Para kiedyś się ze sobą spotykała. Po bankiecie kończącym serial, aktorzy udali się na spacer do parku. Więdłocha usiadła aktorowi na kolanach i para oddała się namiętnym pocałunkom. Jak widać stara miłość nie rdzewieje. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Pawlicki miał wtedy dziewczynę. A czy teraz ktoś mieszka w sercu Więdłochy? Na nasze pytanie o to, czy ma partnera, aktorka nie chce udzielić jednoznacznej odpowiedzi.

Bez partnera da się grać tylko monodramy - twierdzi wymijająco.
Agnieszka Więdłocha. Agnieszka Więdłocha. Kapif

Dieta

Więdłocha jest bardzo drobną i szczuplutką osobą. Jednak nie zaprząta sobie uwagi dietami:

Łatwiej mi odpowiedzieć na pytanie, czego nie lubię jeść. Nie lubię, o dziwo, owoców - mówi nam.

Na dbanie o figurę ma swoją metodę. Jak to robi?

Ograniczając się w jedzeniu. Na mnie nie ma innego sposobu.

Agnieszka Więdłocha, Małgorzata KożuchowskaWBF

Jak na typową kobietę przystało, nigdy nie jest w pełni zadowolona ze swojej sylwetki. Na pytanie o to, ile waży, odpowiedziała nam:

Zawsze o 1kg za dużo :)

A to ci dopiero skromność!

Agnieszka Więdłocha. Agnieszka Więdłocha. Kapif

Co lubi

Aktorka ma pewną ukrytą słabość. Mianowicie uwielbia:

Podróże i krówki - śmieje się.
Agnieszka Więdłocha. Agnieszka Więdłocha. Kapif

Co ją denerwuje

Agnieszka Więdłocha zaczyna być rozpoznawalna, ale na co dzień wcale nie rezygnuje z komunikacji miejskiej. Możecie więc ją spotkać w którymś z autobusów ;) I to właśnie z ich kierowcami aktorka ma na pieńku! Więdłocha przyznaje, że denerwują ją:

Kierowcy autobusów, którzy zamykają drzwi przed nosem pasażera!!! A na zewnątrz mróz, śnieg, plucha, deszcz, upał!

Więdłocha nie jest też fanką biegania po boisku:

Denerwuje mnie też piłka nożna - odpowiada.
Agnieszka Więdłocha. Agnieszka Więdłocha. Kapif

Przystojny brat

Więdłocha nie jest jedynaczką:

Mam młodszego brata - Przystojniaka - zdradziła nam.

Cóż, jeśli jest podobny do aktorki, to jej wierzymy. :)

Agnieszka Więdłocha. Agnieszka Więdłocha. Kapif

Plany na przyszłość

Więdłocha ma ambitne plany. Najbardziej chciałaby zagrać:

Jak Maria Bonnevie w "Księdze Diny" - zdradziła nam.

Jednak na aktorstwie wcale nie chce poprzestać. Gdzie chciałaby być i co robić za 10 lat?

Może w Hollywood i odbierać swojego trzeciego Oscara np. za reżyserię - wyjaśniła z uśmiechem.

Plotek.pl trzyma kciuki i życzy spełnienia marzeń z okazji urodzin!

Więcej o: