Ilona Łepkowska przechodzi na emeryturę? "To mnie właściwie rozbawiło. Nawet nie było sensu prostować"

Artykuł we "Wprost" wywołał duże zamieszanie. Tygodnik twierdził, że scenarzystka przechodzi na emeryturę. Wszystko okazał się pomyłką. Ilona Łepkowska opowiedziała nam, jak wyglądała cała sytuacja.
Ilona Łepkowska. Ilona Łepkowska. KAPIF

Nieporozumienie

Wszystko zaczęło się od tej wypowiedzi zamieszczonej w tygodniku "Wprost":

Ja już naprawdę nie mam siły mówić o serialach, tłumaczyć się, udzielać wywiadów. Odchodzę na emeryturę. Spokojnie mogę przejść w stan spoczynku już w przyszłym roku - powiedziała.

Skąd się wzięło całe nieporozumienie?

To nie był żaden wywiad, tylko odmowa udzielenia wywiadu. Zadzwoniła do mnie dziennikarka "Wprost" z prośbą o rozmowę. Powiedziałam, że nie dam wywiadu, bo już mam dość tłumaczeń i rozmów o serialach. Ona nalegała, więc ja trochę na odczepnego, a trochę żartem odpowiedziałam, że przechodzę na emeryturę. Byłam przekonana, że to koniec sprawy, nawet nie prosiłam o autoryzację, bo to była prywatna rozmowa i według mnie nie dałam jej zgody na druk żadnej wypowiedzi. Postąpiła nieładnie. Do tego tekst podpisała inna osoba niż ta, z którą rozmawiałam. Następnym razem po prostu powiem "nie" i odłożę słuchawkę - powiedziała Ilona Łepkowska w rozmowie z Plotek.pl.
Ilona Łepkowska. Ilona Łepkowska. KAPIF

Reakcja na artykuł

Sytuacja się skomplikowała, kolejne media pisały o emeryturze Ilony Łepkowskiej. Jak zareagowała na wszystkie doniesienia?

To mnie właściwie rozbawiło. Nawet nie było sensu prostować, bo tego nikt nie chce czytać. I tak powiedzą, że specjalnie to powiedziałam, żeby było o mnie głośno, a teraz się wycofuję. Ale za bardzo się tym nie przejmuję. Dziś to jest news, a za chwilę wszyscy o tym zapomną - powiedziała nam.
Ilona Łepkowska. Ilona Łepkowska. KAPIF

Co z emeryturą?

W takim razie, czy królowa polskich seriali, jak jest powszechnie nazywana, planuje przejście na emeryturę?

O emeryturze nie myślę, ale już od dawna mówię, że chciałabym mniej pracować. Jestem po dwóch operacjach ortopedycznych w ciągu dwóch lat, 3 razy w tygodniu mam rehabilitację. Do tego cały czas piszę felietony do "Tele Tygodnia", produkuję "Barwy szczęścia" i "Wszystko przed nami". To jest czasami praca od 6 do późnego wieczora. Czasami już słaniam się na nogach, to jest ponad miarę, a nie mam już 20 lat.
Artur Żmijewski, Małgorzata Foremniak Artur Żmijewski, Małgorzata Foremniak fot. beta.nadobre.pl

O quizie

W niedzielę pojawił się u nas quiz wiedzy o filmach i serialach Ilony Łepkowskiej. Scenarzystka go zrobiła i nie była zadowolona z wyników.

Poszło mi fatalnie, miałam 8 na 10. A powinnam chyba znać siebie lepiej! Nawet zażartowałam do męża, że nic o sobie nie wiem. Nie pamiętałam, jakimi słowami Kuba wyznał miłość Zosi, a ja tę scenę pisałam! I zaznaczyłam, że Karol z filmu "Och Karol" mieszkał z 4 kobietami, później przypomniałam sobie, że była jeszcze jedna. Tragedia, skleroza, emerytura... (Uwaga, to był żart!).

Quiz znajdziecie tutaj.

Więcej o:
Komentarze (13)
Ilona Łepkowska przechodzi na emeryturę? "To mnie właściwie rozbawiło. Nawet nie było sensu prostować"
Zaloguj się
 • avaris

  Oceniono 36 razy 34

  to dobrze ze chociaż Łepkowska dobrze się bawi ,bo telewidzowie płacacy abonament za jej kolejnego gniota juz niekoniecznie

 • johnnykalesony

  Oceniono 28 razy 28

  Scenarzystka i producentka Łepkowska ma okazję zrobić coś bardzo pozytywnego dla polskiej sztuki filmowej i telewizyjnej. Mianowicie - powstrzymać się od pracy.
  Tym samym mogłaby zrehabilitować się za decyzję powziętą w przeszłości, by w ogóle do pracy w polskim filmie się zabrać.

 • nkwd

  Oceniono 27 razy 21

  Powiedzcie ,że to żart,że dziś jest prima aprilis.Nie odbierajcie nadziei.:(

 • pan.malowany

  Oceniono 22 razy 20

  Lepkowska to rozbawilo a widzow? Chyba nie za bardzo....

 • rudy102

  Oceniono 18 razy 18

  ta pani wraz ze swym partnerem OD LAT DZIALAJA NA SZKODE TVP , ona zanizajac poziom tego co mozna obejrzec w tvp, a on stawiajac ta wieze babel zwana biurowcem tvp, na widok ktorej przyzwoitych ludzi zaczynaja bolec zeby. fajnie ze odchodzi,
  ps
  niech sie zapakuje w te kartony przez ktore zginela hanka mostowiec.

 • musicradar

  Oceniono 17 razy 17

  ehh szkoda, z całego serca neinawidze tej baby, moze wprost przepowiada przyszlosc, mam nadzieje ze ta baba odejdzie w niepamiec!!!!!

 • ladyzgaga

  Oceniono 15 razy 13

  Jaka ona jest beznadziejna.

 • rabarbara

  Oceniono 13 razy 13

  Wygląda na to, że zaczyna zjadać swój ogon.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX