Co jest ukryte przed kamerami? Impreza Polsatu od kulis

Nasz reporter specjalnie dla Was znów podpatrywał celebrytów na oficjalnej imprezie. Dowiedz się, co wypatrzył.
Wojtek Łozowski Wojtek Łozowski kapif

Wszyscy się spóźniają

Prezentacja jesiennej ramówki Polsatu odbyła się klubie Endorfina, przy ulicy Foksal 2 w Warszawie. Jednak na kilka minut przed 8 restauracja świeciły pustkami, a fotoreporterzy smętnie zwiesili obiektywy.

Jesienna Ramowka Polsatu, Endorfina Foksal, 30.08.2012, fot. WBF/Eryk Shmitt

Próżno było wypatrywać także samych gwiazd. Wszyscy zaczęli się schodzić dopiero ok. 20.20. No już norma na warszawskich imprezach. Oczywiście skoro każdy zaplanował sobie efektowne spóźnienie, przy wejściu zrobił się ogromny ruch. Na dzień dobry luksusowe samochody i taksówki ( a także przewozy osób) skutecznie zakorkowały Foksal we wszystkich możliwych kierunkach. Zator powstał też na czerwonym dywanie, gwiazdy jednak zachowały zimną krew i pokornie ustawiały się w kolejce do ścianki.

Liszowska

Konferencja ramówkowa Polsatu. Konferencja ramówkowa Polsatu. fot. Plotek Exclusive

Gdzie znikały gwiazdy

W klubie udostępniono obszerną garderobę, gdzie gwiazdy mogły się przebrać, umalować i uczesać. Wielokrotnie więc część wchodziła tylnym wejściem, aby oddać się w ręce makijażystek, a następnie znów cichaczem wyjść z budynku i wejść do niego w pełnej krasie. Gotowalnia cieszyła się także zainteresowaniem podczas imprezy. Grill i alkohol nie są łaskawe dla zachowania idealnie matowej cery. Co ciekawe, z pomocy stylistek korzystali także panowie.

Jesienna ramowka Polsatu, klub Endorfina Foksal, 30.08.2012, fot. WBF

Dopiero ok 21.30 udało się wejść wszystkim gwiazdom. Te ostatnie musiały być niepocieszone - ledwo co się przecisnęły do bufetu, a już ze sceny dobiegł dźwięczny głos Ibisza, obwieszczający początek imprezy. Ninie Terentiew nie ma co się narażać, więc wszystkie znane twarze Polsatu w przeciągu kilku minut siedziały już pokornie w ustawionym w ogrodzie namiocie, przy eleganckich białych stoliczkach i oklaskiwały wszystko, co działo się na scenie.

Jesienna ramowka Polsatu, klub Endorfina Foksal, 30.08.2012, fot. WBF

A działo się sporo. Nie zabrakło występów finalistów Must be the music, a także tancerzy z Go to dance. Tylko taniec. Dla Ryszarda Kotysa - kojarzonego z rolą Mariana Paździocha najciekawsze były popisy Dawida Ignaczaka. Po zakończeniu części oficjalnej długo rozmawiał z młodym tancerzem, a ten cierpliwie tłumaczył na czym polega styl tańca, który prezentuje.

Jesienna ramowka Polsatu, klub Endorfina Foksal, 30.08.2012, fot. WBF

Aktor i jego partnerka wyglądali na bardzo zainteresowanych, może dojrzeje więc nam nowy uczestnik show?

Anna Bałon Anna Bałon kapif

Występy i drinki

Po prezentacji ramówki rozpoczęła się mniej oficjalna część imprezy. Gości rozruszał zespół Lemon, a także bogata oferta drinków. Ustawiono 3 bary plus stoisko z winem, gdzie w pewnym momencie goście przejęli dowodzenie i nie czekając na kelnerów sami napełniali sobie szklanice.

ramówka polsatu

Nie brakowało też pysznego jedzenia. Trzeba przyznać, że restauracja stanęła na wysokości zadania. widać też kolosalną różnicę między budżetem TVP i Polsatu. Prywatna stacja zadbała o każdy szczegół, kelnerzy co chwila donosili pełne półmiski do zimnego i ciepłego bufetu. Można było wybierać w rozmaitych wędlinach, sałatkach, rybach, mięsach makaronach i warzywach pod różnymi postaciami. Hitem okazał się także grill, gdzie na bieżąco przyrządzano boczek, karkówkę, kiełbaski i kurczaka. Na takie frykasy skusiła nawet bardzo szczupła Anna Bałon.

Konferencja ramówkowa Polsat

Małgorzata Socha Małgorzata Socha kapif

Spóźniona Socha

Ok 23 zaczęli wychodzić już pierwsi goście. Być może chcieli w końcu skorzystać z toalety, bo niestety do tych w klubie była ciągle tak samo długo kolejka. Pewne ożywienie wprowadziło pojawienie się Małgorzaty Sochy, która przybyła z niemal 3,5 godzinnym opóźnieniem.

Konferencja ramówkowa Polsat

Pięknych pań na imprezie nie brakowało. Konkurowały z pysznym sernikiem w czekoladzie, który choć miał równie ciemną skórkę, to dysponował znacznie większą liczbą wielbicieli, nawet bez popity. Był naprawdę dobry. A impreza udana!

Bobek Filip, Halejcio Klaudia

Jesienna ramowka Polsatu, klub Endorfina Foksal, 30.08.2012, fot. WBF