Marta Kaczyńska w skąpym bikini relaksuje się na plaży!

Marta Kaczyńska w ostatnich miesiącach wycofała się z mediów. Jej nazwisko coraz rzadziej pojawia się w nagłówkach gazet, a sama zainteresowana także nie szuka rozgłosu. Jednak paparazzi sami ją znaleźli. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego korzysta z pogody i opala się na plaży.

Wybór miejsca

Marta Kaczyńska

Problem z wyborem idealnego miejsca na plaży wielu wczasowiczom spędza sen z powiek. Marta Kaczyńska nie musi wstawać co świt, żeby znaleźć odpowiedni miejsce. Mieszka w końcu w Gdyni. Wczoraj ze swoją córką wybrały się na plażę tuż obok swojego domu.

Marta Kaczyńska, Martyna, córka, plaża

Marta Kaczyńska, tyłek, pupa

Relaks pod klifem

Marta Kaczyńska, Martyna Kaczyńska, pupa, tyłek,plaża

Marta rozłożyła się w ustronnym miejscu na niestrzeżonej części plaży, pod samym klifem.

Marta Kaczyńska, Martyna Kaczyńska, pupa, tyłek,plaża

Opalanie

Marta Kaczyńska, Martyna Kaczyńska,

Nie zdawaliśmy sobie sprawy, że Marta ma takie świetne ciało. Jej zdjęcia dostarczają wiele przyjemności. Z pewnością równie miłą mieli fotoreporterzy, którzy przyłapali Kaczyńską na plaży.

Bardzo ładnie wyglądała, widać , że była gdzieś na wakacjach, bo była już super opalona. Poza tym Marta była bardzo miła, uśmiechała się do fotografów i naprawdę ładnie wyglądała! - opowiada nam jeden z fotoreporterów.

Marta Kaczyńska,

Kaczyńskiej widać schlebiało zainteresowanie paparazzi, jednak sama też bardzo się pilnowała, żeby nie zaliczyć wpadki:

Co chwilę kontrolowała czy strój dobrze leży i niczego nie odsłania za bardzo - powiedziało nasze źródło.

Marta Kaczyńska, Martyna Kaczyńska, pupa, tyłek,plaża

Relaks na kocu

Marta Kaczyńska

Kiedy Marta pracowała nad swoją opalenizną, jej córka nieco aktywniej spędzała czas nad morzem. Martyna chętnie pluskała się przy brzegu czy budowała zamki z piaski. Na plażę wzięła też swoją ulubioną książeczkę, jak myślicie o czym? Oczywiści o kotach... Chyba miłość do tych zwierząt u Kaczyńskich jest rodzinna.

Marta Kaczyńska, tyłek, pupa

Opalenizna

Marta Kaczyńska

Podczas gdy mama oddawała się kąpielom słonecznym, Martynka oglądała książeczkę. Jednak ilustracje z kocurkami nie zainteresowały jej na długo. Niebawem Kaczyńska musiała przerwać opalanie i zająć czymś córeczkę.

Marta Kaczyńska

Snesacja na plaży

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska specjalnie szukała ustronnego miejsca, gdzie mogła rozkoszować się spokojem. Jednak wkrótce inni plażowicze zaczęli rozpoznawać bratanicę Jarosława Kaczyńskiego i ciekawie na nią spoglądać. W pewnym momencie wszyscy patrzyli w jej kierunku.

Poruszenie wsród panów

Marta Kaczyńska

Pojawienie się Kaczyńskiej wzbudziło także niemałe zainteresowanie wśród płci przeciwnej. Niektórzy panowie dumne prężyli przed Martą muskuły, inni natomiast zerkali na nią ukradkiem znad książki.

Marta Kaczyńska

Idealna?

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska nie wątpliwie ma bardzo zadbane ciało. Jednak jej zdjęcia w kostiumie wywołały nie tylko fale komplementów. Pojawiły się także głosy, że Kaczyńska jest zbyt szczupła. Kto ma rację?

Marta Kaczyńska

Chwila dla fotoreporterów

Marta Kaczyńska, Martyna Kaczyńska

Nie tylko paparazzi szukali tego dnia na plaży idealnego ujęcia. Także Marta Kaczyńska robiła zdjęcia swojej córeczce, kiedy ta pluskała się w morzu. Rodzinny album z pewnością wzbogaci wspaniałe fotografie. Martynka świetnie pozuje. Może wyrośnie na modelkę?

Lody

Marta Kaczyńska, Martyna Kaczyńska

Zabrała Martynkę na lody. Dziewczynka z rozkoszą pałaszowała ogromną porcję tego smakołyku. Kaczyńska natomiast jadła jedynie oczami. Widać, że bardzo dba o sylwetkę i nie pozwala sobie nawet na chwilę szaleństwa.

Marta Kaczyńska, Martyna Kaczyńska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.