Kiedy myślą, że nikt nie patrzy... Nasi celebryci prywatnie

Nawet najbardziej zapracowani celebryci mają czasami wolną chwilę. Zobacz, co wtedy robią i jak wyglądają, kiedy nie spodziewają się zdjęć z ukrycia.

Edyta Herbuś

edyta herbuś

Edyta Herbuś jest szczęśliwie zakochana w Mariuszu Trelińskim, jednak zdaje sobie sprawę z tego, że nie można spędzać z partnerem całego wolnego czasu. Piękna tancerka dba o swoje relacje z przyjaciółkami. Ostatnio spędziła urocze, słoneczne popołudnie w towarzystwie Marii Wiktorii Wałęsy i trzech innych koleżanek. Trzeba przyznać, że nawet w kawiarnianym ogródku Herbuś zwracała na siebie uwagę. W lazurowej sukni i ciemnych okularach wyglądała jak prawdziwa gwiazda.

edyta herbuś

edyta herbuś

Małgorzata Tusk

małgorzata tusk

Z pięknej pogody korzysta też Małgorzata Tusk. Żona premiera wolne chwile spędza spacerując ze swoją przyjaciółką. Czyżby swoją świetną figurę pani Małgorzata zawdzięczała właśnie długim przechadzkom?

małgorzata tusk

Kasia Tusk

kasia tusk

Córka Małgorzaty i Donalda Tusków również nie spędza wolnego czasu na kanapie przed telewizorem. Kasia wie, że ruch to zdrowie, dlatego gdy tylko ma na to czas, zakłada wygodne buty i uprawia jogging.

kasia tusk

Monika Brodka

monika brodka

Monika Brodka jest jedną z najbardziej zapracowanych młodych wokalistek. Kiedy artystka znajdzie chwilę wolnego czasu, wybiera się na lunch z koleżanką. Trzeba przyznać, że nawet w nieformalnej sytuacji gwiazda wygląda zjawiskowo.

monika brodka

Kinga Rusin

kinga rusin

Szczerze podziwiamy Kingę Rusin. Zapracowana prezenterka potrafi pogodzić liczne obowiązki zawodowe z wychowywaniem dorastających córek. A do tego znajduje czas na beztroskie spacery z przyjaciółmi.

Izabela Janachowska

izabela janachowska

Na parkiecie Iza Janachowska musi tańczyć w butach na wysokim obcasie. Jednak na co dzień wybiera wygodne płaskie obuwie i... dużo spaceruje. Ciekawe, kim jest przystojniak, który towarzyszy jej w przechadzkach po zaułkach Warszawy?

Lech Wałęsa

lech wałęsa

Były prezydent Polski stara się wypoczywać aktywnie. Kiedy jest ładna pogoda, Lech Wałęsa bez wahania wsiada na rower i jeździ po ulicach ukochanego Trójmiasta.

Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel

tomasz kammel

Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda na co dzień są bardzo zapracowani. Ostatnio udało im się jednak wyrwać na kilka dni z Warszawy. Para spędziła urocze chwile w Sopocie. Zakochani przesiadywali na słynnym molo i dużo spacerowali. Nie szczędzili też sobie czułości.

tomasz kammel, katarzyna niezgoda

tomasz kammel, katarzyna niezgoda

Prezenter wykorzystał też urlop na zadbanie o swoją kondycję fizyczną. Spacerowicze mogli natknąć się na Kammela, kiedy ten uprawiał poranny jogging.

tomasz kammel

Tomasz Jacyków

tomasz jacyków

Wygląda na to, że Sopot to miejsce, w którym w tym roku musi się pojawić każdy szanujący się celebryta! W Trójmieście odpoczywał też niedawno Tomasz Jacyków. Razem ze swoim przyjacielem stylista spacerował, opalał się i przesiadywał w modnych knajpkach na Monciaku. Jak widać na zdjęciach, dobry humor Jacykowa nie opuszczał!

tomasz jacyków

Anna Przybylska

anna przybylska

Piękna aktorka nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu. Mama trójki dzieci zawsze ma coś do zrobienia. Na szczęście Przybylska może liczyć na pomoc swojej teściowej, która nie tylko wspiera ją w opiece nad malutkim Jasiem, ale też towarzyszy Annie w czasie spacerów, dzięki czemu... Młoda mama może spokojnie zjeść lunch w knajpce. Widać, że panie świetnie się ze sobą dogadują.

anna przybylska

Marta Kaczyńska

marta kaczyńska

Marta Kaczyńska nie miała ostatnio zbyt wiele wolnego czasu. Sporo wysiłku kosztowały ją przygotowania do I komunii świętej starszej córki, Ewy.

marta kaczyńska

Na szczęście ceremonia i przyjęcie były bardzo udane. Już po wielkim dniu małej Ewy, Marta mogła powrócić do normalnego życia. Po męczących przygotowaniach odpoczywa, spacerując z córkami.

marta kaczyńska

marta kaczyńska

Borys Szyc

borys szyc

Znany z imprezowego trybu życia aktor lubi od czasu do czasu pójść na długi spacer. Najlepiej z kolegą, z którym można porozmawiać o kobietach :)

Piotr Kraśko

piotr kraśko

Piotr Kraśko niejednokrotnie podkreślał w wywiadach, że dzieci są dla niego najważniejsze. Prezenter wyrwał się jednak ostatnio tylko z żoną, Karoliną Ferenstein, do Trójmiasta. Para spędziła urocze chwile w towarzystwie przyjaciół. Pełen relaks!

Monika Mrozowska

monika mrozowska

Znana z roli w "Rodzinie zastępczej" Monika Mrozowska uwielbia spędzać czas ze swoją rodziną. Gdy tylko dopisuje pogoda, aktorka zabiera na spacer męża i dzieci.

Katarzyna Zielińska

katarzyna zielińska

Kasia Zielińska lubi spędzać czas w towarzystwie swoich przyjaciółek. Zgrana grupa, piękne słońce... Czy potrzeba do szczęścia czegoś więcej?

Grażyna Torbicka

grażyna torbicka

Warszawianki nie są pewnie szczęśliwe, gdy spotykają na ulicy Grażynę Torbicką. Prezenterka lubi spacerować po stołecznych ulicach, jednak nie zdaje sobie sprawy z tego, jak denerwuje wszystkie kobiety w promieniu kilometra. Powód? Zobaczcie jej nogi. Czy czyjekolwiek mogą z nimi konkurować?

Dariusz Michalczewski

dariusz michalczewski

Dariusz Michalczewski świetnie organizuje swój wolny czas. Znajduje chwilę i dla rodziny, i dla samego siebie. Po spacerze w gronie najbliższych udaje się na siłownię, gdzie pracuje nad swoją kondycją. W końcu dzieci rosną, a nosić je ciągle trzeba!

dariusz michalczewski

dariusz michalczewski

Maciej Stuhr

maciej stuhr, samanta stuhr

Aktor uwielbia spacerować ze swoją piękną żoną Samantą. Para często pojawia się w okolicach nowo budowanych osiedli. Czyżby małżonkowie planowali kupno nieruchomości?

maciej stuhr

Mateusz Kusznierewicz

mateusz kusznierewicz

Surfer jest naprawdę szczęśliwy! Kusznierewicz chętnie spędza wolny czas z żoną i córką. Piękny Sopot, udana rodzina: To się nazywa sielanka!

Więcej o: