Jogging, tenis, plaża, zakupy - tak się relaksują Tuskowie

Donald Tusk i jego kobiety dają przykład, jak żyć aktywnie i zdrowo!
Donald Tusk. Donald Tusk. Plotek Exclusive

Jogging ponad wszystko!

Premier Donald Tusk jest bardzo zajętym człowiekiem. Znajduje jednak czas na uprawianie sportu! Oprócz gry w piłkę nożną uwielbia biegać. I widać, że sprawia mu to wielką przyjemność.

donald tusk

donald tusk

donald tusk

Oczywiście ze względów bezpieczeństwa premier musi biegać z ochroną. Widać, że ma lepszą kondycję od pana z tyłu. Zaczerwieniona twarz jest pewnie tylko oznaką zimna, nie zmęczenia!

Małgorzata Tusk. Małgorzata Tusk. screen

Aktywna żona

Małgorzata Tusk również prowadzi aktywny tryb życia. Chodzi na zakupy, zajmuje się domem, przede wszystkim wspiera swojego męża. Rola żony najważniejszego człowieka w państwie jest bardzo odpowiedzialna!

małgorzata tusk

Małgorzata Tusk. Małgorzata Tusk. Plotek Exclusive

Z tenisem za pan brat

Pani Małgorzata została pewnego dnia przyłapana z rakietą tenisową. Pewnie wychodziła z treningu. Tenis jest ogólnorozwojowym sportem i dostarcza sporo rozrywki. Z pewnością należy jej się chwila relaksu połączona z aktywnością fizyczną! Dzięki systematycznym treningom żona naszego premiera może się pochwalić piękną figurą.

małgorzata tusk

małgorzata tusk

Kasia Tusk. Kasia Tusk. makelifeeasier.pl

Kasia lubi narty...

Kasia Tusk, znana blogerka, słynie z dbania o swoje zdrowie i urodę. I jakie to przynosi efekty! Córka premiera wygląda wspaniale - szczupła, zadbana i wysportowana.Kasia niedawno na swoim blogu zamieściła zdjęcia z wypadu do Tyrolu. Okazuje się, że na nartach jeździ jak zawodowiec.

kasia tusk

Kasia Tusk. Kasia Tusk. Plotek Exclusive

... i jogging!

A kiedy nie czas na białe szaleństwo, Kasia dba o swoją kondycję, uprawiając jogging.

kasia tusk

kasia tusk

kasia tusk

Musicie przyznać, że Kasia ma bardzo zgrabne nogi. Nic dziwnego, po takich treningach! Swoją drogą kiedy ona na to znajduje czas? Prowadzi bloga, dużo czyta, świetnie gotuje i buszuje po sklepach.

Małgorzata i Kasia Tusk. Małgorzata i Kasia Tusk. screen

Mama i córka chętnie spędzają razem czas

Rodzina Tusków jest bardzo solidarna jeżeli chodzi o zdrowy tryb życia. Na wspólnych zakupach żona i córka premiera kupiły tylko zdrowe i świeże produkty.

małgorzata i kasia tusk

Mama i córka mają świetny kontakt. Lubią łączyć przyjemne z pożytecznym. Nawet w czasie zwyczajnego robienia zakupów wyglądają na zadowolone z życia!

Kasia Tusk. Kasia Tusk. screen

Aktywności Kasi

Oprócz joggingu Kasia Tusk zajmuje się oczywiście modą. Chodzenie po sklepach to nie lada wysiłek. Można spalić dużo kalorii mierząc i przeglądając ubrania. W wakacje Kasia spędzała dużo czasu na plaży i pokazywała swoje wdzięki. A jest się czym pochwalić!

kasia tusk

kasia tusk

Ta rodzina to istny wzór do naśladowania!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.