Chłopak Kasi Tusk chodzi o kulach. Ale i tak idzie z Kasią na... ZAKUPY!

W drodze po ostatnie prezenty.
Kasia Tusk. Kasia Tusk. Plotek Exclusive

Kasia Tusk: znowu zakupy!

Jeśli prowadzi się bloga o modzie, eksploracja galerii handlowych staje się chlebem powszednim. Wie o tym Kasia Tusk, którą ZNOWU przyłapano na zakupach. Tym razem na wspólne buszowanie po sklepach zwerbowała swojego chłopaka, Staszka Cudny (a jednocześnie brata swojej przyjaciółki i wspólniczki w blogowym interesie, Zosi). Staszek poruszał się o kulach. Ale jak mus, to mus!!!

Kasia Tusk. Kasia Tusk. Plotek Exclusive

Najpierw obowiązki

Na początek obowiązki: trzeba kupić parę nowych ciuszków! Z czegoś w końcu trzeba skombinować następny "Strój dnia". Podczas gdy Kasia Tusk buszuje po sklepie, jej kontuzjowany chłopak, Staszek, poszedł gdzieś przysiąść.

Kasia Tusk. Kasia Tusk. Plotek Exclusive

Potem przyjemności

"Pójdziemy jeszcze TAM!" - zdaje się wskazywać Kasia. Z dużym prawdopodobieństwem wskazuje na księgarnię, ponieważ swoim bliskim zamierza w tym roku podarować głównie książki.

W tym roku pod choinką na pewno nie zabraknie książek. Mamie kupię kryminalny bestseller, Zosi książkę kucharską (nawet nie próbuj zgadnąć jaką Zosiu!:)), a bratu coś o jego ukochanych kolejach - napisała na blogu Kasia Tusk.

Kasia Tusk

Kasia Tusk. Kasia Tusk. Plotek Exclusive

Cel: prezenty świąteczne

Zosiu, jeśli czytasz ten artykuł, szybko odejdź od komputera!!! Zaraz napiszemy, co dostaniesz od brata pod choinkę.

Kasia Tusk i jej chłopak poszli do sklepu z artykułami gospodarstwa domowego - oglądali kolorowe miksery, patelnie i brytfanny. NA PEWNO wybrali jakieś fikuśne akcesorium dla Zosi, która na stronie Make Life Easier odpowiada za sekcję kulinarną.

Zosia Cudny

Kasia Tusk

Kasia Tusk. Kasia Tusk. Plotek Exclusive

I po zakupach

Wszystko zostało kupione, można wracać do domu. Tym razem Kasia Tusk wybrała się do galerii handlowej w Gdańsku - odkąd tajemnicza kobieta śledziła ją na bazarku, córka premiera preferuje bardziej ekskluzywne miejsca.

W Sopocie, gdzie mieszka, nie ma żadnego dużego centrum handlowego. Dlatego musi krążyć między Gdynią a Gdańskiem.

Kasia Tusk. Kasia Tusk. Plotek Exclusive

Bezpieczny (?) powrót do domu

Staszek jest kontuzjowany, za kierownicą auta siada Kasia. Nie wątpimy oczywiście, że jest utalentowanym, sprawnym kierowcą. Ale w takich butach?! Mamy nadzieję, że Kasia miała na zmianę buty na płaskiej podeszwie.

Na przykład te:

Kasia Tusk

Kasia Tusk