Lubert całuje blondynkę z dużymi piersiami

Popłynęli na imprezie.
Tomasz Lubert i Ewa Wojtasik. Tomasz Lubert i Ewa Wojtasik. KAPIF

Tomasz Lubert i Ewa Wojtasik

Tomasz Lubert z zespołu "Volver" pojawił się z seksowną blondynką na otwarciu klubu "Burlesque" w Białymstoku, na którym występowała Doda. Na początku Lubert i piersiasta koleżanka wyglądali jak para znajomych, później zrobiło się naprawdę gorąco. Lubert i Wojtasik całowali się przed fotoreporterami. Plotek zapytał Luberta kim jest jego towarzyszka i co ich łączy.

Tomasz Lubert i Ewa Wojtasik. Tomasz Lubert i Ewa Wojtasik. KAPIF

Fotomodelka

Ta seksowna blondynka z dużymi piersiami to Ewa Wojtasik, fotomodelka i właścicielka agencji modelek. Towarzyszka Luberta ma swoją stronę internetową ewawojtasik.pl, na której pisze o sobie:

Jako fotomodelka pracuję od kilku lat. W tym czasie współpracowałam z wieloma fotografami i agencjami fotograficznymi. Modeling sprawia mi dużą przyjemność. Pozując czuję się dowartościowana i spełniona jako kobieta.

Na swojej stronie Wojtasik podaje również swoje wymiary:

164 cm wzrostu, biust: 88 cm (70 D), talia: 60 cm, biodra: 85 cm.

Wojtasik występowała m.in. na zdjęciach reklamowych bielizny.

(Screen z ewawojtasik.pl)

Tomasz Lubert i Ewa Wojtasik. Tomasz Lubert i Ewa Wojtasik. KAPIF

Gorące pocałunki

Lubert i Wojtasik w pewnym momencie zaczęli się całować. Dowiedzieliśmy się, że para już od jakiegoś czasu, pojawia się razem. Tak wyglądała nasza rozmowa z Lubertem:

Tomasz Lubert: To tylko moja koleżanka.
Plotek: Całowaliście się.
T.L: Bo to moja bliska koleżanka. Myśmy sobie polecieli za bardzo.
P.: Ile lat ma Wójcik?
T.L.: Nie wiem.
P.: Słyszałam, że idziecie razem na sylwestra.
T.L.: Jestem samotnym facetem, więc potrzebuję towarzystwa fajnej, pięknej kobiety. Generalnie tak już mam, od dzieciństwa, że trzymam się z pięknymi blondynkami.
Tomasz Lubert i Ewa Wojtasik. Tomasz Lubert i Ewa Wojtasik. KAPIF

Popłynęli :)

Widać, że muzyk trzyma się z Wojtasik. I to mocno. Impreza w klubie trwała do 8 rano. Na miejscu Luberta też byśmy nie odstępowali Wojtasik na krok.

Tomasz Lubert i Ewa Wojtasik. Tomasz Lubert i Ewa Wojtasik. KAPIF

Tomasz Lubert i Ewa Wojtasik.

Wojtasik, która doskonale czuje się w świetle fleszy, ma na swoim koncie kilka teledysków, w których wystąpiła. M.in. teledysk grupy Alchemist Project "Music is My Extasy".

Marcin Najman i Ewa Wojtasik. Marcin Najman i Ewa Wojtasik. KAPIF

Wojtasik z Najmanem

Wcześniej Wojtasik pojawiała się w maju i czerwcu 2010 roku, na różnych imprezach w towarzystwie boksera Marcina Najmana. Najman w rozmowie z Plotkiem mówi:

Nie, nie byliśmy nigdy parą. Ewa to sympatyczna, wesoła dziewczyna i jest moją dobrą koleżanką. Faktycznie - byliśmy razem na kilku imprezach - opowiada nam Najman.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.