Ile gwiazdy dostają za rozbierane sesje

Niektóre nie zarobiły zbyt wiele.
Paula Marciniak. Paula Marciniak. CKM

Paula Marciniak

Piosenkarka Paula Marciniak za rozbieraną sesję wzięła najmniej - bo 15 tysięcy złotych (według informacji z programu Polsat Cafe: "Tak się robi w show biznesie"). Z okładki "CKM" na czytelników dumnie patrzyły dwa największe atuty Marciniak. Niepokojący jest tylko fakt, że tak duże kształty 23-latki zostały wycenione tylko na 15 tysięcy złotych. Przecież to się w głowie nie mieści! Od razu widać, że są warte więcej!

Izabela Janachowska. Izabela Janachowska. Playboy

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska, tancerka "Tańca z gwiazdami", za sesję dla "Playboya" dostała podobno 50 tysięcy złotych. Sesja miała być "skromna i luksusowa". Wiedzieliście, że można skromnie pokazywać pupę? My zdecydowanie lubimy taki luksus!

W wywiadzie w "Golonko gwiazd" Janachowska powiedziała:

Bardzo jestem zadowolona z tej sesji, bo była ona moim pomysłem. Wiem,  że ta sesja była troszeczkę inna od tego co generalnie robi "Playboy", dlatego bardzo się cieszyłam, że oni zgodzili się na moją wizję i postanowili ją zrealizować w takiej wersji, na jakiej mi zależało. Wyszło to bardzo smacznie, elegancko i z klasą.

Tancerce tak się spodobało pozowanie nago, że niedawno wystąpiła w sesji dla magazynu "Maxim".

Wypowiedź na temat sesji zaczyna się w trzeciej minucie.

Sylwia Gruchała. Sylwia Gruchała. CKM

Sylwia Gruchała

Florecistka Sylwia Gruchała za sesję w "CKM" zgarnęła 50 tysięcy złotych. W wywiadzie dla wysokieobcasy.pl Gruchała powiedziała:

Pomyślałam, że to może okazja, żeby przełamać stereotyp sportsmenki jako kupy mięśni. Ale nie będę ukrywać, że zrobiłam to też dla pieniędzy. Miałam akurat kłopoty finansowe.
Dużo można dostać za takie zdjęcia?
Tyle samo co za brązowy medal olimpijski. Po Atenach, w 2004 r., dostałam około 50 tys. zł. (...) Ciało nie jest dla mnie tabu, nie wstydzę się go. Od dziecka jestem przyzwyczajona do nagości, po każdym treningu rozbieram się do naga w szatni. Ale dziś bym tego nie zrobiła. Czuję, że sprzedałam część siebie.
Co rodzina na to?
Brat skrytykował. Mama nie skomentowała. Ale ja się nie liczę ze zdaniem innych. To jest moje życie i popełniam błędy na własny rachunek.

(ckm.pl)

Sylwia Gliwa. Sylwia Gliwa. Playboy

Sylwia Gliwa

33-letnia aktorka Sylwia Gliwa wystąpiła nago na okładce "Playboya" w kwietniu 2011 roku. Gliwa pozuje w seksownej bieliźnie z miną jakby w ogóle zapomniała, że właśnie zakłada (zdejmuje?) majtki. Ile dostała za tę sesję? W programie "Tak się robi w show biznesie" pada informacja o 100 tysiącach złotych. Brzmi kusząco? Nie jesteśmy pewni czy takie pieniądze rekompensują wszystkie przykre następstwa.

Po udziale w rozbieranej sesji, Gliwa zaczęła dostawać SMS-y o treści:

Ej maleńka, nie wiedziałem, że masz taki fajny tyłek.

(Playboy)

Gliwa o rozbieranej sesji opowiedziała w wywiadzie dla Tuba TV, dziennikarzowi Mateuszowi Szymkowiakowi.

Edyta Górniak. Edyta Górniak. Playboy

Edyta Górniak

100 tysięcy Gliwy to nic w porównaniu do tego, co zgarnęła Edyta Górniak. Piosenkarka wystąpiła w lutym 2006 r. w rozbieranej sesji "Playboya". Górniak zgarnęła za to 400 tysięcy złotych. Taka kwota pojawia się w "Tak się robi w show biznesie". Artystka była wówczas żoną Dariusza Krupy, który najwidoczniej nie miał nic przeciwko dzieleniu się wdziękami żony z cała Polską.

(Playboy)

Czyja rozbierana okładka jest najlepsza? Zagłosuj w naszej sondzie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.