One pokazały za dużo. PRZYPADKIEM?

Świadome czy nieświadome ekshibicjonistki? Oto jest pytanie.
Iwona Węgrowska Iwona Węgrowska Forum

Iwona Węgrowska

Postrachem i wyzwaniem każdej stylistki jest wylewający się biust Iwony Węgrowskiej.

Gwiazda dla odmiany lubi się nim chwalić.

Anna Bałon Anna Bałon TVN

Anna Bałon

Anna Bałon podczas paryskiej sesji poza programowo zaprezentowała swoją pupę.

Weronika Książkiewicz. Weronika Książkiewicz. KAPIF

Weronika Książkiewicz

Niestety nie możemy już oglądać programu "Gwiazdy tańczą na lodzie", ale doskonale pamiętamy niesforną Weroniki, która pokazała się światu w jednym z odcinków.

Edyta Górniak Edyta Górniak EastNews

Edyta Górniak

Podczas jednego z odcinków "Jak Oni Śpiewają" widzowie przeżyli miły szok, kiedy Edycie Górniak wyskoczyła spod kreacji pierś.

Claudia Galanti Claudia Galanti Forum

Claudia Galanti

Gwiazda włoskiej telewizji, pochodząca z Paragwaju 29-letnia Claudia Galanti zaliczyła "wpadkę" podczas igraszek w morzu.

Leah Wood Leah Wood BIG AUSTRALIA/GUT/FORUM

Leah Wood

Paparazzi przyłapali córkę Ronniego Woodsa z Rolling Stones, gdy dziewczyna wsiadała do samochodu po imprezie Louis Vuittona.

Ewa Farna Ewa Farna jenpromuze.cz

Ewa Farna

Chociaż Ewa Farna wyznała ostatnio, że jest bardzo religijna, przestrzega dekalogu, a nawet ma to zapisane w kontrakcie, jak widać na załączonym obrazku nie zawsze wygląda jak zakonnica.

Geri Halliwell ostatnio ciągle wypadają piersi. Gwiazda niechcacy pokazuje je całemu światu. Geri Halliwell ostatnio ciągle wypadają piersi. Gwiazda niechcacy pokazuje je całemu światu. PHOTOPUNTO / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Photopunto / Splash News

Geri Halliwell

Gwieździe ciągle wypadają piersi. Gwiazda oczywiście niechcący pokazuje je całemu światu.

Jeszcze parę lat temu wystające stringi ponad biodrówki uchodziły za znak rozpoznawczy osób, które aspirują do miana Jeszcze parę lat temu wystające stringi ponad biodrówki uchodziły za znak rozpoznawczy osób, które aspirują do miana "cool". Oczywiście tylko w pewnych kręgach. Obecnie kilka par w szafie ma każda kobieta i nie ma w tym żadnej żenady. Jednak jeśli chodzi o gwiazdy ma się czasem wrażenie, jakby za wszelką cenę chciały nas poinformować, że mają pośladki na wierzchu. Która nosi stringi? Kapif

Agnieszka Włodarczyk

Na pokazie Dawida Wolińskiego aktorka pokazała się z najlepszej strony. Może nie miała czasu zobaczyć się z tyłu?